مسابقه ویژه اردیبهشت – برای سال نو به رایگان مبل هایتان شسته میشود!!!

مجموعه ایران تی اس ام جهت تعامل بیشتر با شما عزیزان اقدام به برگذاری مسابقه های گوناگون می نماید.

جایزه شرکت در مسابقه اسماه ما سرویس مبل شویی در منزل به صورت رایگان برای دو نفر از شما عزیزان می‌باشد. برندگان به قید قرعه مشخص می‌گردند.

نکته: مسابقه اردیبهشت ماه ما ویژه ساکنین عزیز شهرهای: تهران، تبریز، مشهد، رشت، شیراز، اصفهان، اهواز، کرمانشاه، کرمان، یزد و کرج می‌باشد.

برای شرکت در مسابقه کافیست یکی از شرایط زیر را دارا باشید:

  • عضویت در گروه تلگرامی با حداقل ۲۰ نفر عضو
  • عضویت در گروه واتساپ با حداقل ۲۰ نفر عضو
  • داشتن اکانت فیسبوک

از طریق دکمه های اشتراک گذاری زیر، لینک زیر را در گروه تلگرام یا واتساپ خود قرار دهید. و یا از طریق دکمه اشتراک گذاری در فیسبوک به صفحه فیسبوک ایران تی اس ام رفته و پست آخر ما را اشتراک گذاری کنید. در اخر اسکرین شات ارسال پست را به اکانت تلگرام زیر ارسال کنید. در صورتی که از طریق فیسبوک در مسابقه ما شرکت کردید نیازی به ارسال اسکرین شات نیست.

لینک زیر را اشتراک گذاری کنید:

https://irantsm.com/clean-sofa/

اشتراک گذاری در واتساپ    اشتراک گذاری در تلگرام

اشتراک گذاری آخرین پست ما در فیسبوک

اسکرین شات بگیرید و به اکانت تلگرام زیر ارسال کنید:

@iran_tsm

ارسال هر اسکرین شات به منزله داشتن یک برگ قرعه کشی میباشد. در صورتی که اشتراک گذاری در چندین گروه تلگرام یا واتساپ صورت گرفت، اسکرین شات های جداگانه را برای ما ارسال کنید. هر کدام از آنها به منزله یک برگ قرعه کشی جداگانه بوده و احتمال برنده شدن شما را افزایش میدهند.

در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه قرعه کشی انجام شده و به دو نفر از شما عزیزان سرویس رایگان مبل شویی در منزل تقدیم میگردد. اطلاع رسانی از طریق تلگرام صورت میپذیرد.