دوخت کاور صندلی

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی

دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه بر حفظ و نگهداری بهتر آنها سبب تغییر دکوراسیون خانه نیز میشود. دوخت روکش صندلی چندان سخت نیست و به براحتی میتوانید با استفاده از آموزش ها زیر انواع روکش ها را توسط پارچه های زیبا بدوزید و دکوراسیون منزل را تا حدی تغییر دهید.

کاور صندلی

معرفی بهترین دوزندگان کاور صندلی

قبل از شروع آموزش بد نیست بدانید که مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات بسیاری از  مشتریان بهترین دوزندگان کاور صندلی و مبل را به شما عزیزان معرفی میکند. در صورتی که که حوصله و یا زمان کافی برای دوخت کاور صندلی و مبل در خانه را ندارید، کافیست با ایشان تماس بگیرید.

بهترین دوزندگان روکش مبل را از دیدگاه ساکنین شهر خود ببینید.

جهت اطلاع از قیمت اکنون با ایشان تماس بگیرید و در صورت تمایل سفارش دهید.

دوخت کاور ساده برای صندلی

برش الگو:

در این قسمت نمونه الگو برای صندلی ساده میباشدو شما میتوانید با کمی تغییر در الگو روکش مناسب برای انواع صندلی های گرد و طرح دار بدوزید. ابتدا مطابق با شکل زیر الگو مناسب را آماده میکنیم. میتوانید از انواع کاغذ الگو و یا حتی روزنامه برای این کار استفاده کنید. با استفاده از اندازه گیری ابعاد صندلی الگو را مطابق با صندلی خود برش دهید. در صورتی که صندلی طرح دار بوده و اندازه گیری ابعاد آن مشکل است، میتوانید کاغذ الگو را بر روی نشیمن گاه صندلی قرار داده و با دقت برش دهید.

الگوی برش کاور صندلی
اندازه مطرح شده در این الگو برای نمونه میباشد. شما میتوانید با اندازه گیری دقیق الگو را برای دوخت انواع کاور صندلی تغییر دهید.

برش پارچه:

بعد از انتخاب پارچه مناسب، آن را مطابق با الگو برش دهید. بهتر است که یک لایه پارچه، یک لایه ابر با ضخامت یک سانتی متر و یک لایه آستر را برش دهید. در نهایت لایه ها را به صورت زیگزاگی، آن طور که در فیلم بالا گفته شد، بدوزید. میتوانید مطابق مدل های زیر از انواع دکمه، پاپیون و یا چسب برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

چند مدل کاور صندلی دوخته شده:

دوخت کاور پارچه ای برای صندلی نهارخوری:

در صورتی که تجربه و حوصله خیاطی را دارید میتوانید با استفاده از آموزش زیر روکش های صندلی زیبا و کمی پیچیده تر بدوزید.

چند مدل کاور صندلی دوخته شده:

دوخت کاور صندلی چرخدار (کامپیوتر)

صندلی کامپیوتر به علت استفاده مکرر همیشه در معرض آسیب و آلودگی قرار دارد. در آموزش زیر روش دوخت کاور کشی بسیار کاربردی و زیبا برای صندلی چرخدار بیان شده است. نحوه آسان دوخت روکش کشی برای صندلی چرخدار را در ویدئو زیر ببینید.


چند مدل دوخت کاور صندلی کامپیوتر:

دوخت کاور صندلی کامپیوتر
دوخت کاور صندلی کامپیوتر کشی محافظی عالی جهت افزایش عمر صندلی
کاور صندلی کامپیوتر
کاور صندلی کامپیوتر با استفاده از پارچه های زیبا و متنوع
کاور صندلی چرخدار
کاور صندلی چرخدار به صورت دوتکه با نصب آسان و شستشوی راحت
روکش صندلی چرخدار
روکش صندلی کامپیوتر به صورت زیبا و ساده

در این آموزش تلاش کردیم روش هایی آسان و کاربردی برای دوخت انواع کاور صندلی را بیان کنیم. در بخش دیگری نحوه دوخت کاور مبل را به چند روش مختلف آموزش داده ایم. در صورت تمایل دوخت کاور مبل را ببینید. امیدواریم این آموزش از مجموعه ایران تی اس ام نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در بخش نظرات منتظر دیدن پشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

همچنین بیاد داشته باشید که ما تلاش میکنیم بهترین دوزندگان کاور صندلی و مبل را به تفکیک شهر به شما عزیزان معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *