شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

شستن مبل در منزل

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر مبل خانگی

در این مقاله میخواهیم بهترین روش های شستشوی مبل در خانه و تمیز کردن لکه ها را بیان کنیم. همچنین بهترین لکه بر مبل خانگی را به شما عزیزان آموزش میدهیم. مبل شویی در منزل معمولا توسط دستگاه های مخصوص مانند اگزافن و … صورت میگیرد. ولی روش هایی وجود دارد که با وسایلی ساده تر خودمان بدون پرداخت هزینه های اضافی شستن مبل در خانه را انجام داده و لکه ها را از بین ببریم. در این آموزش ما به بیان آسان ترین روش های شستن مبل با پودر لباسشویی می‌پردازیم. در صورتی که با لکه های سرسختی از انواع مواد مختلف مانند شکلات و لاک ناخن گرفته تا لکه خون یا چسب و غیره همواره میتوانید با مراجع به مجله آموزش مبل شویی روش اختصاصی از بین بردن آن لکه ها را مطالعه کنید. همچنین بیاد داشته باشید با کلیک بر روی لینک زیر بهترین متخصصان مبل شویی در دسترس شما هستند. آنها با تحقیقات زیادی از نگاه کابران شهر شما انتخاب شده‌اند و می‌توانند شستشوی مبل شما را در منزل با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام دهند.

بهترین مبل شویی از دیدگاه ساکنین شهر شما

فهرست مطالب

مقدمه

تمیزکاری اولیه به کمک برس

چگونه مبل خود را تمیز کنیم؟

روش های از بین بردن بوی بد مبل

آموزش ساخت لکه بر خانگی مبل با قدرت بالا

روشهای از بین بردن لکه های سخت و عمیق

آیا بخارشو برای تمیز کردن مبل مناسب است؟

مبل شویی با کمک متخصصین

بیشترین سوالات شما


Clean beige fabric sofa

شستن مبل در منزل

نحوه  شستن مبل در منزل و تمیز کردن آن با شوینده‌های در دسترس

شما در حال نوشیدن و میل کردن قهوه باشید و یا اینکه در شبکه های مجازی در حال تماشای فیلم به سر برده و یا در کانون گرم خانواده قرار دارید، به هر حال معمولا کاناپه ها و مبلمان مکان مناسبی برای استراحت می باشند.

بعد از ساعت نشستن روی مبلمان و میل کردن انواع تنقلات احتمالاً مبل شما سرشار از انواع خرده ریزها شده است. احتمالا با استفاده از جاربرقی میتوانید تا حد زیادی از شر آنها خلاص شوید. ولی اگر به دنبال راه حل اساسی تری هستید بهتر است حدوداً هر ۶ ماه طبق آموزش زیر عمل کنید.

شستشوی مبل در منزل یک موضوع عادی است، با این وجود هرچه مراقب مبلمان باشید و از آنها با نهایت دقت در برابر لکه ها مواظبت کنید در نهایت این امکان وجود دارد که  ریختن مواد خوراکی بر روی مبلمان سبب ایجاد بوی بد و یا تغییر رنگ ناشی از آن شود.

لازم نیست تا محصولات شوینده ی بسیار قوی را برای مبل شویی و تمیز کردن کاناپه از فروشگاه ها خریداری کنید. تمام چیزهایی که برای تمیز کردن و مبل شویی احتیاج دارید تنها چند ماده ی طبیعی ساده و در دسترس است. بسیاری از این مواد که خاصیت شویندگی بالایی دارند مطمئنا در کابینت های آشپزخانه ی هر شخصی پیدا می شوند.

در زیر میتوانید به بهترین روش های مبل شویی با بهره گیری و استفاده کردن از مواد طبیعی نگاهی بیاندازید.

قبل از شروع به کار فرآیند مبل شویی لازم است تا پارچه ی زیرین مبل را که معمولا در قسمت زیرین کوسن های مبل و یا کاناپه وجود دارد تمیز نمایید.

تمیز کاری به کمک برس

برای اطمینان پیدا کردن از تمیز بودن کافی و ایده آل مبلمان خانه ی خود، اولین گامی که باید برای شستن مبل در منزل انجام دهید این است که هرگونه خرده چوب و گرد و غبار و یا خاک را از روی سطوح داخلی کوسن های کاناپه جدا کنید.( در هنگام انجام دادن این کار ممکن است نیاز به دستکش پیدا کنید.)

برای مبل شویی در منزل در قدم اول شما احتیاج به یک پارچه ی تمیز و بسیار خشک دارید. با استفاده از این پارچه سطوح داخلی کوسن مبلمان را تمیز کنید. اطمینان پیدا کنید که تمامی سطوح داخلی کاناپه به طور کامل و یک دست تمیز  شده اند. برای نواحی خسته کننده و سرسخت مانند لکه های خشک باقی مانده بر روی کاناپه ممکن است احتیاج و نیاز به یک برس سفت و سخت و محکم داشته باشید.

نکته بسیار مهم در حین مبل شویی این است که در صورتی رنگ پارچه ی مبلمان شما روشن است ضروری است تا از یک پارچه ی سفید برای تمیز کاری و مبل شویی استفاده کنید. در این صورت پارچه ی خیس ممکن است در حین مبل شویی سبب تغییر رنگ مبلمان شما شود.

Steam cleaned natural fabric sofa

مبلمان و شتستشوی آنها

چگونه مبل خود را تمیز کنیم؟

اگر مبل پارچه ای دارید، ۱/۴ فنجان سرکه ، ۳/۴ آب گرم و ۱ قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی مخلوط کنید. محلول را درون یک بطری اسپری بریزید. بر روی قسمت کثیف مبل اسپری کنید. سپس با پارچه نرم و تمیز تا زمانی که لکه ها برطرف شود ، مالش دهید.

ما در مقاله بهترین مواد شوینده مبل جدول جامعی تهیه کرده‌ایم که با مراجع به آن میتوانید با توجه به منشاء لکه (خون ، چسب ، چای ، قهوه ، لاک ، وایتکس و …) بهترین مواد را برای از بین بردن آن لکه بیابید.

از بین بردن بوی بد مبلمان

مبلمان و کاناپه ها به دلیل ماهیت الیاف ساخته شده  در آنها بوی حیوانات خانگی را به خود جذب میکنند و یا اینکه ممکن است در اثر ریخت و پاش نوشیدنی های گازدار بر روی شان بوی بدی داشته باشند. با گذشت زمان این عامل میتواند سبب ایجاد رایحه ای ناخوشایند در خانه شود که در واقع چیز جالبی به خصوص در مهمانی ها نمی باشد.با این وجود این بوی ناخوشایند می تواند با یک دئو درایزر اثاث کشی به طور موقت از بین رود اما این تنها یک راه حل موقت است و دائمی نیست.

شما نیاز به یک تمیز کننده ی دائمی که طبیعی باشد خواهید داشت تا بوی بد ایجاد شده را از بین ببرد.

در این قسمت نحوه حذف بوی بد در هنگام مبل شویی برای شما آورده شده است. چیزهایی که به آنها نیاز دارید عبارتند از؛

جوش شیرین

پاک کننده ی فرش های خشک به صورت اختیاری

چگونه این مراحل را انجام دهیم؟

۱- در نخستین مرحله از مبل شویی لازم است تا هرگونه خرده چوب و گرد و خاک را از روی مبلمان بردارید.

۲- سپس به مدت بیست دقیقه بر روی مبلمان و کاناپه جوش شیرین بپاشید و اجازه دهید تا به درون منافذ کاناپه داخل شود.

۳- حالا با کمک یک قلم مو جوش شیرین را در سراسر مبل پخش کنید.

۴- در این مرحله از مبل شویی برای از بین بردن لکه های سخت جوش شیرین را با تمیز کننده فرش مخلوط کرده و باز بیست دقیقه رها کنید.

۵- اگر لکه ها و بوی بد مبلمان با انجام این مراحل مبل شویی از بین نرفت توصیه میشود تا از بخارشو استفاده کنید.

Stain-free grey fabric sofa

شستشوی مبل در منزل

آموزش ساخت لکه بر خانگی قوی جهت شستشوی مبل در خانه

در این مرحله میخواهیم به شما روش ساخت لکه بری آسان با قدرت زیاد جهت از بین بردن لکه های مبل و یا زردی تشک خوشخواب را آموزش دهیم. پس همچنان با ما همراه باشید.

در ابتدا مطابق شکل زیر مقداری صابون لباسشویی را در ظرفی رنده می‌کنیم. حتماً از صابون لباس شویی استفاده کنید.

شستن مبل در خانه با صابون
مقداری صابون لباسشویی را جهت شستشوی مبل در خانه رنده کنید

حال یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و یک قرص ماشین ظرفشویی یا ژل مخصوص ماشین ظرف شویی به محلول اضافه کنید.

محلول لکه بر خانگی شستن مبل در منزل
اضافه کردن ژل ماشین ظرفشویی و جوش شیرین به محلول لکه بر مبل خانگی

حال مطابق شکل به محلول آب جوش اضافه کرده، خوب هم بزنید و در ظرف اسپری بریزید.

لکه بر خانگی مبل
محلول لکه بر را در ظرف اسپری بریزید.

در این مرحله محلول لکه بر مبل خانگی شما آماده شده است. بسیار مهم است که در ابتدا مبل یا تشک را با جاروبرقی تمیز کنید. سپس محلول را بر روی لکه اسپری کرده و با اسفنج یا مسواک مالش دهید. در صورت لزوم این کار را تکرار کنید تا لکه و یا زردی تشک خوشخواب کاملاً از بین برود.

در صورت تمایل میتوانید مقداری جوش شیرین بر روی لکه بریزید و بعد از چند دقیقه با دستمال نمدار تمیز کنید. این کار به خشک شدن سریعتر و خوشبو شدن مبل یا تشک شما کمک زیادی میکند. در نهایت مجدداً با جاروبرقی تمیز کنید.

شستشوی مبل در منزل جهت از بین بردن لکه های سخت و عمیق

مبلمان پارچه ای معمولا لکه ها را به خود جذب میکنند.در واقع هر شخصی که یک لکه از شربت بر روی مبلمان پارچه ای اش ریخته باشد این واقعیت را درک میکند. خوشبختانه یک سری روش های طبیعی برای از بین بردن این که های سفت و سخت بدون استفاده از مواد شوینده شیمیایی وجود دارد. در زیر یکی از فوق العاده ترین روش های مبل شویی ارائه شده است.

نحوه شستن مبل در منزل و حذف لکه ها از روی پارچه مبل، آنچه که نیاز دارید:

سرکه ی سفید

مایع شستشو

آب گرم

جوش شیرین

چگون این مراحل را انجام دهیم؟

به اندازه ی یک قاشق چای خوری مایع شستشو، سرکه ی سفید، جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید.(رنگ مخلوط ایجاد شده باید سرخ شود، زیرا جوش شیرین و سرکه با یکدیگر واکنش نشان میدهند.)

سپس این ترکیب را بر روی لکه های ایجاد شده بر روی مبل قرار داده و اجازه دهید به مدت ده دقیقه باقی بماند.

هنگامی که خشک شد سطح را با کمک یک پارچه ی تمیز پاک کنید،

نکته ی مهم مبل شویی: ترکیب کردن جوش شیرین و سرکه ی سفید برای از بین بردن لکه های بسیار سخت مفید است. آن ها را با هم ترکیب کنید و بر روی مبل بمالید. جوش شیرین با سرکه واکنش نشان میدهد و یک فرمول اسیدی به وجود می آورد.

در صورتی که پارچه ی مبلمان شما مدت ها است دچار فرسودگی و پارگی شده است تنها تمیز کردن آن ممکن است سبب بازگشت جلا به مبلمان نشود. در این صورت می توانید با استفاده از یک روکش لکه های سفت و سخت مبلمان را پنهان کنید.

آیا بخارشو برای شستشوی مبل در منزل مناسب است؟

اگر بخارشو خانگی در خانه دارید در صورت استفاده صحیح، میتواند برای شستن مبل در منزل بسیار کارآمد باشد.  زیرا ساختار لکه ها را می شکند و پارچه را خوشبو می کند. ولی در هنگام استفاده از آن موارد زیادی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید.

پیشنهاد میکنیم با مطالعه آموزش شستن مبل با بخارشو ، قبل از استفاده با روش استفاده از آن آشنا شوید.

مبل شویی با کمک متخصصین

گاهی مدتهاست که مبل ها شسته نشده اند. و دارای لکه های زیاد، سخت و عمیقی می‌باشند. شستن مبل توسط خود برای لکه های موضعی و تازه بسیار مناسب است. ولی شستشوی کامل یک دست مبل، ممکن است علاوه بر داشتن هزینه های مواد شوینده، نتیجه مطلوب را نیز حاصل نکند. در اینگونه موارد مبل ها معمولاً کاملاً مرطوب میشوند. و در صورتی که این رطوبت به سرعت خشک نشود، به پارچه مبل آسیب وارد میشود. تکنسین های مبل شویی بعد از شستشو به سرعت پارچه مبل را با دستگاه تا ۸۰ درصد خشک میکنند.

به یاد داشته باشید ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات مشتریان عزیز در بسیاری از شهرهای ایران، ممتازترین متخصصان مبل شویی در منزل را برگزیده‌ایم. همواره میتوانید با مراجعه به بخش شستشوی مبل در منزل بهترین متخصصان مبل شویی را در شهر و منطقه خود بشناسید. ایشان در اسرع وقت و با هزینه مناسب مبل های شما را دوباره نو و زیبا می‌کنند.

برخی سوالات شما

پاسخ به این سوال بستگی به میزان استفاده و همچنین میزان آلودگی شهر و محله شما دارد. ولی ما پیشنهاد میکنیم به طور سالانه و یا حداکثر هر دو سال یک بار نسبت به شستشوی کامل مبل خود اقدام کنید.

بله!!! حتماً راه های بهتری هست. ما پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی جهت تعویض رویه مبل و متقبل شدن هزینه های بسیار گزاف نسبت به مبل شویی توسط متخصصین این کار و با قیمت بسیار ارزان تر اقدام کنید. در اکثر موارد از تغییر ظاهر مبل و نو شدن آن متعجب خواهید شد. و از طرف دیگر مبلغ زیادی در هزینه های شما سرفه‌جویی خواهد شد.

جوش شیرین گاهی برای از بین بردن لکه های روشن مفید است. ولی بیشترین کاربرد آن جهت خوشبو کردن مبل ها است.مقدار زیادی جوش شیرین معمولی را روی روکش مبلمان بپاشید و اجازه دهید حداقل ۲۰ دقیقه بماند. جوش شیرین به آزاد شدن بوها و از بین بردن برخی لکه های روشن پارچه کمک می کند.

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین را مطالعه کنید.

شامپو فرش برای شستن لکه های موضعی بر روی سطح مبل گزینه مناسبی است. پیشنهاد میکنیم آموزش شستن مبل با شامپو فرش را مطالعه کنید.

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با [...]

نکات مهم در تشخیص مبل باکیفیت

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید، [...]

انتخاب کوسن

تعویض کوسن های مبل یک روش آسان و ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل و نوسازی [...]

انتخاب پارچه مبل

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. انتخاب پارچه مبل انتخاب پارچه مبل خیلی مهم [...]

بررسی دلایل فرورفتگی مبل و افت نشیمن آن، روش تعمیر

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. علت نشست نشیمن مبل تعمیر فرو رفتگی مبل [...]

نکات مهم هنگام خرید مبل

چگونه مبل مناسب برای خانه انتخاب کنیم؟ این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. برای [...]

معرفی ۳ نوع چوب در مبل سازی

بهترین چوب برای مبل این ویدئو از مجموعه mobljagvar انتخاب شده است. معرفی ۳ نوع [...]

رفع صدایی جیر جیر (قژ قژ) فنر مبل به صورت حرفه ای

اگر مبلمان فنری دارید گاهی ممکن است بعد از مدتی استفاده صدایی قژ قژ فنر [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

تمیز کردن کاور مبل طلقی

تمیز کردن کاور مبل طلقی که با اسامی کاور پلاستیکی، شفاف، ژله ای، ژلاتینی، شیشه [...]

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل و از بین بردن لکه ها با محلول های [...]

پارچه مبلی ترک

پارچه مبلی ترک پارچه‌های مبلی تولید شده در کشور ترکیه به طور کلی برای کیفیت [...]

تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای

تمیز کردن مبل پارچه ای انواع لکه های مبل را به روش های زیر پاک [...]

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

۱۵ ترفند افزایش طول عمر مبل و نگهداری بهتر آن

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. چگونه مبلمان بیشتر عمر کند؟ مبلمان یکی از [...]

پارچه مبلی; ۲۲ پارچه مبل پرفروش در ایران و معرفی فروشندگان معتبر

بهترین پارچه مبلی با توجه به مدل مبلمان و معرفی فروشندگان پارچه مبلی در جنس [...]

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل; ۲۱ نمونه تعمیرات مبل استیل، تلفن و قیمت بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرات [...]

۲۱ مدل کاور مبل، معرفی بهترین دوزندگان، بهترین روکش مبل

انواع کاور مبل را بشناسیم خرید کاور مبل یکی از روش های مناسب برای نگهداری [...]

1 دیدگاه

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه [...]

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی) کاور مبل پلاستیکی یک راه حل [...]

9 دیدگاه

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

9 دیدگاه

معرفی انواع مبل، راهنمای خرید مبلمان، چه مبلی نخریم

راهنمای خرید مبل در این مطلب می‎خواهیم در باره انتخاب مبل مناسب صحبت کنیم. از [...]

رنگ کاری مبل

نحوه رنگ کاری مبل، معرفی بهترین تکنسین های رنگ آمیزی بهترین تکنسین های رنگکاری مبل [...]

آماده سازی زیرکار مبل جهت رنگکاری

مراحل تعمیر مبل: بررسی نحوه آماده سازی زیرکار مبل قبل از رنگکاری زیرکار مبل آماده [...]

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی [...]

۲۱ مدل رویه کوبی مبل; قیمت و معرفی بهترین رویه کوبان

رویه کوبی مبل به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی [...]

از بین بردن لکه روی مبل

از بین بردن لکه روی مبل، ۹ لکه بر خانگی جهت تمیز کردن مبل از [...]

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و سرکه تمیز کردن مبل با جوش شیرین یکی [...]

3 دیدگاه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

کدام مبلمان ارزش تعمیر دارد؟ در چه شرایطی تعمیر مبل کار درستی است. اگر این [...]

مبل شویی; نمونه کارهای شستشوی مبل در منزل و محل

مبل شویی مبل شویی در منزل و محل به صورتی سیار چندسالی است که بسیار [...]

پاک کردن لکه قیر روی مبل

پاک کردن لکه قیر روی مبل با استفاده از اسپری حشره کش لکه قیر بسیار [...]

چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی [...]

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

از بین بردن بو و لکه شیر روی فرش و مبل; ترفندهای آسان و سریع

در این آموزش کوتاه به بیان سریعترین و آسان ترین روش های تمیز کردن لکه [...]

تعمیر مبل ارزان; دلایل اصلی اختلاف قیمت مابین تعمیرکاران مبل

تعمیر مبل ارزان تعمیر مبلمان با قیمت پایین یکی از فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب [...]

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

نکاتی جهت تعمیر مبل

۱- مطمئن شوید تمام پارچه ها و اسفنج های مبل جدا میشود و اصطلاحاً اسکلت [...]

نکاتی جهت افزایش طول عمر مبلمان

۱- هنگام چیدمان مبل دقت کنید که مبل ها اصطلاحاً سه لنگه نشده باشند. به [...]

تفاوت استفاده از کرک و اسفنج در تعمیر مبل

مقایسه دو مبل تعمیری با اسفنج و کرک کرک با استفاده از خورده پارچه های [...]

پاک کردن لکه ادرار از روی مبل و رفع نجاست ادرار

روش‌های پاک کردن لکه ادرار از روی مبل، از بین بردن بوی و رفع نجاست [...]

1 دیدگاه

تعویض پارچه مبل

۲۱ مدل تعویض پارچه مبل، معرفی بهترین روکوبی در شهر شما ۱۴۰۲ تعویض پارچه مبل [...]

2 دیدگاه

بهترین روش ترمیم ترک چوب مبل

ترمیم ترک چوب مبل مبل چوبی به مرور زمان و با توجه به شیوه نگهداری [...]

1 دیدگاه

پاک کردن شمع از روی فرش

بهترین روش از بین بردن لکه شمع از روی فرش پاک کردن شمع از روی [...]

تعمیر دکمه مبل

آموزش تعمیر دکمه مبل در خانه تعمیر دکمه مبل در خانه کار چندان دشواری نیست. [...]

9 دیدگاه

نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه تمیز [...]

1 دیدگاه

شستن کوسن مبل; روش تمیز کردن بالشتک پشم شیشه، پر و الیاف

شستن کوسن مبل با و بدون ماشین لباسشویی شستن کوسن مبل نبز مانند شستشو و [...]

پاک کردن اسلایم و خمیر بازی از روی مبل و فرش

بهترین روش پاک کردن لکه اسلایم روی مبل و از بین بردن لکه خمیر بازی طبق [...]

روش از بین بردن رنگ مو از روی مبل

بررسی روش ها از بین بردن رنگ مو از روی مبل و پاک کردن لکه [...]

1 دیدگاه

آموزش دوخت کوسن مبل

آموزش دوخت کوسن های زیبا در خانه فهرست مطالب آموزش کوسن ساده با چرخ خیاطی [...]

تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل، ۱۱ روش تعمیر مبل در خانه، معرفی بهترین تعمیرات مبل در [...]

14 دیدگاه

بهترین روش از بین بردن جای پایه مبل روی فرش

از بین بردن جای پایه مبل روی فرش یا موکت و بهترین روش جلوگیری از [...]

دوخت کاور مبل; آموزش گام به گام ۳ روش آسان، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل و معرفی بهترین دوزندگان آموزش دوخت کاور مبل و صندلی یکی [...]

33 دیدگاه

چگونه ترک های مبل چرمی را ترمیم کنیم؟

تعمیر مبل چرم تعمیر مبل چرمی ترک خورده چگونه است؟ آیا مبل چرم پوسته پوسته [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای، ۶ بهترین مایع برای شستشوی مبل و از بین بردن لکه

۶ بهترین مایع برای تمیز کردن مبل پارچه ای (به تفکیک جنس پارچه) برای تمیز [...]

3 دیدگاه

چگونه لکه آب را بر روی مبل پاک کنیم؟

از بین بردن لکه آب روی مبل از بین بردن لکه آب روی مبل گاهی [...]

7 دیدگاه

آموزش از بین بردن بوی سیگار روی مبل

از بین بردن بوی سیگار از مبل از بین بردن بوی سیگار از مبل گاهی [...]

از بین بردن جای سوختگی روی مبل

روش های ترمیم سوختگی مبل با سیگار، سشوار و اتو در این قسمت روش های [...]

3 دیدگاه

شستن فرش با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی فرش

آموزش جامع شستن فرش با وایتکس و روش های از بین بردن لکه و بوی [...]

آموزش تمیز کردن مبل سلطنتی; روش شستن مبل استیل و براق کردن چوب

تمیز کردن مبل سلطنتی (مبل استیل) به شیوه طبیعی و استاندارد تمیز کردن مبل سلطنتی [...]

4 دیدگاه

روش پاک کردن چسب از روی مبل ، فرش و لباس

بهترین روش‌های پاک کردن چسب رازی ، حرارتی ، قطره ای، یک دو سه و [...]

18 دیدگاه

۵ بهترین ترفند پاک کردن آدامس روی مبل و فرش

روش های آسان پاک کردن آدامس و از بین بردن لکه آن روی فرش و [...]

2 دیدگاه

آموزش جامع پاک کردن لکه چای روی مبل و فرش

روش های آسان برای پاک کردن لکه چای از روی مبل و فرش گاهی اوقات [...]

1 دیدگاه

۶ ترفند پاک کردن لاک از روی مبل و فرش

پاک کردن لاک از روی مبل چگونه است؟ پاک کردن لاک از روی مبل به [...]

9 دیدگاه

مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟ کدام شرکت ها ارزان [...]

2 دیدگاه

بهترین روشهای پاک کردن لکه شمع روی مبل

پاك كردن شمع از روي مبل در این مقاله کوتاه به بیان بهترین روش های [...]

1 دیدگاه

پاک کردن روغن از روی مبل یا فرش; ترفند آسان از بین بردن لکه چربی

پاک کردن لکه روغن روی مبل یا فرش در این آموزش کوتاه بهترین روش های [...]

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل; ترفند تمیز کردن انواع جوهر

۷ روش پاک کردن جوهر خودکار پاک کردن لکه جوهر خودکار یا ماژیک از روی [...]

6 دیدگاه

آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع [...]

1 دیدگاه

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

۲ روش از بین بردن لکه شکلات روی مبل; ترفند تمیز کردن کاکائو

پاک کردن لکه کاکائو روی مبل چگونه لکه شکلات یا کاکائو را از روی مبل [...]

روش پاک کردن لکه خون از روی مبل; ۵ ترفند آسان

لکه خون روی مبل چگونه لکه خون خشک شده را از روی مبل پاک کنیم؟ [...]

7 دیدگاه

آموزش تمیز کردن و شستن مبل با شامپو فرش

شستن مبل با شامپو فرش چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد؟ شستن مبل [...]

چگونه از دوده گرفتن مبل جلوگیری کنیم

دوده گرفتن مبل و روش جلوگیری از آن دوده گرفتن مبل بخصوص در فصل زمستان [...]

تمیز کردن مبل مخمل; ۴ ترفند آسان پاک کردن لکه پارچه مخمل

تمیز کردن مبل مخمل  تمیز کردن مبل مخمل و شستن بموقع آن از نکات اساسی [...]

17 دیدگاه

شستن مبل حصیری و روش مراقبت و تمیز نگه داشتن آن 

شستن مبل حصیری و تمیز نگه داشتن آن  مبل حصیری، انتخابی شیک؛ محبوب و همه پسند [...]

تمیز کردن مبل چرمی و نحوه از بین بردن لکه روی چرم

تمیز کردن مبل چرمی تمیز کردن مبل چرمی در عین سادگی اهمیت بسیار زیادی دارد. [...]

شستن مبل پارچه ای

شستن مبل پارچه ای و نحوه صحیح تمیز کردن آن اجازه ندهید که لکه های [...]

طرز استفاده از بخارشوی برای مبل، شستن مبل با بخارشو در ۳ مرحله

شستن و تمیز کردن مبل با بخارشو در ۳ مرحله طرز استفاده از بخارشوی برای [...]

5 دیدگاه

شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر [...]

2 دیدگاه

2 دیدگاه برای “شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *