هزینه رویه کوبی مبل; معرفی بهترین رویه کوبی و تعویض پارچه

رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل چیست

به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی کوبی مبل گفته میشود. منظور از بار کلیه اقلام از ابر، اسفنج و الیاف تا لایه لایکو، پارچه و … میباشد. مهم ترین بخش هزینه تعمیر، مربوط به هزینه رویه کوبی مبل میباشد.

البته لازم به ذکر است که شما میتوانید با قیمت بسیار پایین تری نسبت به خرید مبل نو رویه کوبی و تعویض پارچه مبلمان قدیمی را انجام دهید. حتی یک تعمیرکار ماهر علاوه بر رویه کوبی در مدل مبل را نیز (در صورت امکان) تغییراتی ایجاد میکند. اینگونه شما با قیمتی مناسب مبلی کاملاً نو و جدید خواهید داشت.

رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل

بهترین رویه کوب مبل به تفکیک شهر

ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات و تجربیات بسیاری از ساکنین عزیز شهرهای گوناگون ایران، بهترین رویه کوبی و تعمیرات مبل را در این شهرها برگزیده ایم. کافیست شهر خود را انتخاب کرده و با ایشان تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت جهت مشاوره رایگان و در صورت نیاز بازدید حضوری در خدمت شما هستند.

بهترین تعمیرکاران مبل از دیدگاه ساکنین شهر خود را ببینید.

مراحل رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل نیاز به استاد کار ماهر دارد. به ویژه اگر بخواهیم رویه کوبی مبل سلطنتی را انجام دهید.

به طور کلی رویه کوبی مبل دارای چهار مرحله اصلی مبباشد.

  1. خط کشی با صابون مل جهت خطوط لمسه (در صورت نیاز)
  2. خیاطی خطوط لمسه
  3. رویه کوبی پارچه تکیه گاه
  4. رویه کوبی پارچه دسته

در ویدئو زیر مراحل کامل رویه کوبی مبل را مشاهده کنید.

برگرفته از بلاگرچوب

هزینه رویه کوبی مبل

رویه کوبی در واقع تعمیر اساسی مبل میباشد. بیشترین هزینه رویه کوبی مربوط به انتخاب پارچه میشود. پارچه مبلی از قیمت هایی در حدود ۵۰ هزار تومان برای هر متر موجود است. ولی معمولاً پرفروش ترین پارچه ها که کیفیت مناسبی هم داشته باشند، قیمتی در حدود ۱۰۰ هزار تومان برای هر متر دارند. با توجه به مدل و اندازه مبل، میزان پارچه مورد نیار متغیر است.

هزینه رویه کوبی مبل
هزینه رویه کوبی مبل

البته لازم به ذکر است که در هنگامی رویه کوبی اصولی باید کلیه ابر و اسفنج های مبل تخلیه شده، کلاف مبل در نیاز تعمیر شود و کلاف مجدداً بارگیری شود. استفاده از ابر باکیفیت تراکم بالا (۳۵ کیلویی) و فوم سرد شرکتی و با کیفیت نیز بخش مهمی از هزینه رویه کوبی مبل را شامل میشود.

رویه کوبی مبل استیل

روسه کوبی مبل استیل نیاز به تبحر بالایی دارد. به ویژه هنگام نصب پارچه باید دقت لازم صورت پذیرد. میزان کشش پارچه در مناسب بسیار مهم است. کشش کم باعث شل شدن رویه مبل بعد از مدتی میشود. همچنین کشش بیش از اندازه احتمال پارگی را بعد از مدتی استفاده افزایش میدهد.

رویه کوبی مبل استیل (سلطنتی)
مبل استیل از زیبایی زیادی برخوردار است. به همین دلیل رویه کوبی مبل استیل و انتخاب پارچه مناسب تبحر و تجربه زیادی نیاز دارد.

رویه کوبی مبل راحتی

با رویه کوبی مبل راحتی میتوانید مبلی کاملا زیبا و جدید داشته باشید. با توجه به مدل مبل ممکن است بخواهید دسته مبل راحتی را خذف کنید و یا هرگونه تغییر دیگری ایجاد کنید. در این زمینه با تعمیرکار مبل خود مشورت کنید.

رویه کوبی مبل راحتی
رویه کوبی مبل راحتی; تعمیرات اساسی مبل راحتی تاثیر شگرفی دارد. میتوان با لمسه کاری های زیبا و حتی تغییر مدل، مبلی کاملاً جدید داشت.

رویه کوبی صندلی

رویه کوبی کوبی انواع صندلی نهارخوری و … تاثیر بسیاری در تغییر ظاهر آن دارد. رویه کوبی صندلی هزینه کمتری نسبت به روی کوبی مبل دارد. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بهترین تعمیرکاران مبل در شهر محل سکونتان نسب به رویه کوبی صندلی اقدام کنید. همچنین میتوانید مراحل رویه کوبی صندلی را در یکی از بهترین کارگاه های رویه کوبی در ویدئو زیر مشاهده کنید.

نمونه‌کارهای تعمیر مبل همراه با تصاویر قبل و بعد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.