آموزش دوخت کاور مبل پلاستیکی

دوخت کاور مبل ژلاتینی

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور مبل پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی)

دوخت کاور مبل سلطنتی (استیل) یک راه حل بسیار مناسب جهت حفظ انواع مبل استیل از معرض خط و خش و آلودگی ها میباشد. کاور مبل پلاستیکی که با نام های کاور ژلاتینی، ژله ای، و طلقی نیز شناخته میشود باعث مخفی شدن منبت کاری ها و طرح مبل و پارچه زیر پیراهن مبل نمیشود، زیرا این نوع کاور از طلق شفاف تولید میشود.

همچنین دوخت کاور مبل طلقی یکی از راه های کار در خانه و کسب درآمد است که این روزها طرفداران زیادی دارد. متاسفانه آموزش رایگان دوخت کاور مبل سلطنتی در وب موجود نبود. مجموعه ایران تی اس ام برای اولین بار اقدام به ارائه آموزش جامع در این زمینه کرده است. آموزش اندازه گیری و آموزش برش الگو در سری ویدئو های زیر آورده شده است.

اندازه گیری ابعاد برای دوخت کاور مبل

آموزش کاور مبل طلقی برای مبل استیل ۹ نفره:

این آموزش برای الگو برداری از مبل استیل ۷ نفره نیز مناسب است.

منبع ویدئو: sabere_khorsand توسط خانم خرسند ———- سفارش دوخت کاور (آقای امینی): تماس

این آموزش ها توسط سرکار خانم خرسندی تهیه شده است. برای تهیه دوره جامع آموزشی ایشان میتوانید به پیج اینستاگرام ایشان در در زیر ویدئو آورده شده است مراجعه کنید.

معرفی بهترین دوزندگان کاور مبل

همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات بسیاری از شما مشتریان عزیز بهترین دوزنده کاور مبل به تفکیک هر شهر را معرفی میکنند. جهت تماس با ایشان کافیست نام شهر خود را در باکس زیر جستجو کنید.

نمونه کار کاور مبل ژلاتینی:

در ادامه چند نمونه کار دوخت پیراهن مبل پلاستیکی برای مبل های سلطنتی و استیل را مشاهده کنید. ضخامت طلق استفاده شده ۰٫۰۲۰ با نرمی ۴۴میکرون و شفافیت ۹۸ درصد پی ام وی میباشد. به دلیل نرم و ضخیم بودن و با کیفیت بودن مارک کریستال‌اف.آی.تی در برابر پارگی بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان زرد نمیشود.

 

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ۲۲ مدل کاور مبل سلطنتی را ببینید.


آموزش دوخت کاور ژلاتینی برای کوسن:

در صورتی که مبلمان سلطنتی یا استیل شما درای کوسن و تشکچه های جدا میباشد میتوانید از آموزش زیر برای الگوبرداری و دوخت کوسن ها استفاده کنید. دوخت کاور کوسن چندان کار سختی نیست و خودتان با کمی دقت میتوانید آن را در منزل انجام دهید.

دوخت کاور طلقی برای کوسن مربع


آموزش دوخت کاور طلقی برای کوسن دایره ای


آموزش دوخت زیپ برای کاور طلقی (سلفونی)


آموزش رایگان دوخت کاور مبل ژلاتینی با ایران تی اس ام

همانطور که پیشتر بیان شد آموزش های رایگان کاور ژلاتینی که با نام های کاور طلقی، پلاستیکی، ژله ای و … نیز شناخته میشود در سطح وب بسیار محدود است. ما در ایران تی اس ام تلاش میکنیم بهترین آنها را برای شما برگزیده و نمایش دهیم. در روش الگو برداری و دوخت کاور مبل پلاستیکی و همچنین روش برای دوخت کاور طلقی کوسن بیان شده است. با این حال این بخش مرتباً با آموزش های جدید بروز میشود. بنابراین بد نیست هرچند وقت یکبار سری به این بخش بزنید و آموزش های جدید را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.