تعمیر مبل در اصفهان

تعمیر مبل در اصفهان; 4 تعمیرات مبل و تعویض پارچه با بهترین قیمت

بهترین تعمیرات مبل در اصفهان با بررسی نظریات برخی از مشتریان اصفهان توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض روکش مبل، تعویض پارچه و رویه کوبی، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل راحتی و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند. با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل اصفهان نیز امکان پذیر است.

 

تعمیر مبل برگزیده اصفهان

شماره تلفن

تعمیرات مبل امینی

09370739229

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

بهترین تعمیرکاران مبل در تمامی محله‌ها و شهرهای نزدیک اصفهان از جمله پاچنار، مرداویج، شیخ صدوق، جی، مهرآباد، دردشت، ولدان، جلفا، رهنان، فولاد مبارکه ، فلاورجان و …  و همچنین تعمیر مبل در بهارستان اصفهان و تعمیر مبل در اصفهان رهنان، تعمیر مبل در خمینی شهر در خدمت شما عزیزان هستند.

انواع تعمیرات مبل شامل تعمیر شکستگی دسته مبل، تعمیر لقی پایه و … صورت میپذیرد. با توجه به شرایط مبلمان امکان تعویض مبل کهنه با نو وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تعمیرات مبل تماس بگیرید.

تعمیرات مبل اصفهان
موارد تعمیر مبل:
🍁‌ کفه ابر ۳۵ کیلو
🍁 چوب نراد
🍁 پایه پلاستیک طرح چوب
🍁 ‌پارچه مسکو چینی درجه ۱

سایر کارگاه های برگزیده تعمیر مبل در اصفهان:

نام مجموعه تعمیر مبل شماره تلفن
تعمیر مبل اصفهان بارانی

09130001288

تماس

تعمیر مبل در بهارستان اصفهان

09305480677

تماس

تعمیر مبل امین اصفهان

09370739229

تماس

تعمیرات مبل دکتر مبل اصفهان

09137803057

تماس

برخی خدمات تعمیرات مبل در اصفهان

 • تعمیر و بازسازی کامل انواع مبلمان راحتی و سلطنتی
 • تعویض روکش مبل در اصفهان
 • برخی تعمیرات مبل در منزل
 • حمل رایگان مبل در اصفهان
 • ارائه انواع کالیته پارچه ایرانی و خارجی
 • تعویض فوم و اسفنج تشک و کف مبلرنگ کاری مبل های چوبی، ورق طلا، نقره، پتینه، پلی اورتان، گردویی و …
 • رفو و رفع سوختگی مبل
 • تعمیر فرو رفتگی دسته تکیه گاه و نشیمن بدون نیاز به تعویض پارچه
 • رویه کوبی انواع مبلمان
 • و بسیاری موارد دیگر

تعمیر مبل در اصفهان (مراحل لمسه کوبی مبل سلطنتی)


نمونه‌کارهای تعمیر مبل همراه با تصاویر قبل و بعد

نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

 • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
 • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
 • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
 • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
 • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.
تعمیر، رویه کوبی مبل اصفهان
تعمیر و رویه کوبی مبل;
● طرح:شیاری مدرن
○ پارچه: مسکو نانو مدرن
● پايه: راش
○ چوب به کار رفته: روس
● کفه : ابر ۳۵ کیلو ی بیست سانتی

با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

بهترین تعمیر مبل در اصفهان

در اصفهان تعمیرکاران مبل متعددی وجود دارد. تعمیر مبل امید، تعمیرات مبل مهتاب، تعمیر مبل رهنان و بسیاری دیگر در اصفهان هستند. اما کدامیک را میتوان به عنوان تعمیر مبل خوب در اصفهان معرفی کرد؟ ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی سوابق ایشان برترین آنها برگزیده و به شما معرفی میکنیم. کافیست با ایشان تماس بگیرید و جهت تعمیر مبل خود مشاوره دریافت کنید

تعمیر مبل اصفهان
رویه کوبی صندلی راک با پارچه خارجی، جنس زیر کار اسفنج ۶سانتی درجه یک

تعمیرات مبل استیل در اصفهان

مبل سلطنتی (استیل) طرفدارن بسیار زیادی دارد. تعمیرکاران برگزیده مبل در اصفهان آمده تعمیر، تعویض پارچه، شکستگی و رفع ایرادات چوب مبل استیل در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان هستند.

تعمیر مبل اصفهان

قیمت تعویض روکش مبل در اصفهان

با تعویض روکش مبل (پارچه مبل) با قیمتی بسیار مناسب تر از خرید مبلمان نو میتوانید مبلی نو و دکوراسیونی جدید را امتحان کنید. نوع پارچه انتخاب شده مهمترین عامل قیمت تعویض روکش مبل در اصفهان میباشد. در حال حاضر (زمستان 1400) انواع پارچه مبلی با قیمت های 40 هزار تومان تا چند میلیون تومان در بازار مبل اصفهان موجود است. همانطور که میبینید تنوع قیمت پارچه با توجه به جنس و مدل پارچه بسیار متنوع است. البته معمولاً پرفروش‌ترین پارچه های بازار در رده 90 تا 180 هزار تومان قرار دارند. از عوامل مهم دیگر قیمت تعویض روکش مبل در اصفهان میزان پارچه مورد نیاز میباشد. این مورد نیز با توجه به مدل و اندازه مبلمان تعیین میشود. مهم: در صورتی که تصمیم به تعویض روکش مبل دارید قبل از انتخاب پارچه به کیفیت کلاف مبل توجه کنید. در صورتی که کلاف مبل سالم و باکیفیت است دست شما برای انتخاب پارچه های گران تر باز است. ولی اگر اسکلت مبل خراب بوده و با کیفیت چندانی ندارد، انتخاب پارچه های گران فقط باعث هدر رفت هزینه بعد از مدتی استفاده میشود.

نمونه کار تعمیر مبل اصفهان (تصاویر قبل و بعد)

 • تعویض پارچه و تغیر کلاف دسته و رویه کوبی
 • طرح : لمسه ی دوخت به همراه دکمه

تعمیر مبل چرم در اصفهان

در صورتی که روی مبل چرمی شما ترک های نه چندان عمیق وجود دارد، پیشنهاد میکنیم تعمیر مبل چرمی را بخوانید. در آن آموزش میتوانید با بهترین روش های رفع ترک چرم آشنا شوید. ولی اگر مبل شما ترک های عمیقی دارد یا تصمیم به تعویض رویه آن را دارید میتوانید از خدمات بهترین تعمیرکار مبل در اصفهان استفاده کنید. تعویض روکش چرم به پارچه نیز با توجه به نیاز شما امکان پذیر است. کافیست با ایشان تماس بگیرید.

تعمیر مبل در خانه اصفهان

در بسیاری از موارد مبلمان نیاز به تعمیرات اساسی ندارد و حتی شاید خودتان نیز با کمی تجربه بتوانید مبلمان را تعمیر کنید. پیش از این کار پیشنهاد میکنیم آموزش تعمیر مبل در منزل را بخوانید. در آنجا ما به بیان روش هایی ساده جهت تعمیر مبل در خانه پرداخته‌ایم. البته در صورتی که تعمیر مبلمان نیاز به ابزار و یا تخصص دارد با بهترین تعمیرکاران مبل در اصفهان در تماس باشید. تعمیر برخی ایرادات جزئی (شکستگی دسته، پایه و موارد مشابه) در خانه و بدون نیاز به جابجایی صورت میگیرد.

نمونه کار تعمیر مبل سلطنتی اصفهان

 • جنس استفاده شده : پارچه شانل و کریستال یزد . بدنه کمبین . کف ها گل
 • جنس بدنه تمام اسفنج کار با ضمانت ۶۰ ماه
 • بدنه اسفنج ۸ سانتی ۲۵ کیلو
 • کف ها اسفنج ۱۳ سانت ۳۵ کیلو درجه یک
 • مدل کوسن ها و بدنه بصورت پلیسه دوزی میبا

رویه کوبی مبل اصفهان:

رویه کوبی مبل حرفه ای با ظرافت بالا و بسیار دقیق میباشد. به ویژه اگر تصمیم به رویه کوبی مبل سلطنتی (استیل) داشته باشید. میزان کشش پارجه در هنگام رویه کوبی بسیار مهم است. کشش کم در هنگام تعویض پارچه سبب چروک شدن آن بعد از مدتی استفاده شده و کشش زیاد احتمال پارگی را افزایش میدهد. میزان کشش پارچه با توجه به نوع و جنس آن و همچنین نوع مبل (مبل راحتی و …) متفاوت است. همچنین برش دقیق پارچه در هنگام رویه کوبی اهمیت زیادی دارد. از موارد دیگر میتوان به همسطح بودن گل های کف و پشت و همچنین رویه کوبی اصولی در لمسه اشاره کرد.

نمونه کار تعمیر و رویه کوبی مبل راحتی

 • مبل ۷ نفره (۲+۲+۱+۱)
 • پارچه به انتخاب مشتری شاپول خارجی درجه ۱
 • استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
 • تغییر مدل کوسن های مبل و نصب دکمه روی آن به سلیقه مشتری
 • تعویض کامل اسفنج دسته و تکیه گاه
 • تغییر مدل کفی مبل و لمسه کردن آن

کالیته پارچه مبل اصفهان

نظرات شما

چنانچه درباره تعمیرکار معرفی شده نظر و یا انتقادی دارید بسیار خوشحال خواهیم شده در بخش دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید.

نمونه‌کارهای تعمیر مبل همراه با تصاویر قبل و بعد

خدمات ایران تی اس ام در اصفهان

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل

به طور کلی میانگین قیمت تعمیر مبل با توجه به نوع ایراد در سال ۱۴۰۲ مطابق جدول ذیل است.
نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل ۷ نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) ۵۵٫۰۰۰ تا ۳۹۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۹٫۵۰۰٫۰۰۰
هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره (تعویض روکش مبل) ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر اسکلت مبل ۷ نفره ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تا ۶٫۵۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل ۷ نفره ۵۰۰٫۰۰۰ تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از ۵۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل ۷ نفره به طور میانگین به ۲۰ تا ۴۰ متر پارچه نیاز دارد. (جهت آشنایی با انواع پارچه تعویض پارچه مبل را ببینید.)

مقالات تعمیر مبل

شهر

اصفهان

2 دیدگاه برای تعمیر مبل در اصفهان

 1. خاقان

  باسلام،من یه دست مبل ریلکسی به همین آقای الهی دادم (تعمیر مبل امید) که چرمش را تعویض کنه،ایشون پول هر متر پارچه وهزینه تعویض راهم گرفتن ومبلها را خراب کردن وبهم دادن والان یک ساله که میخواد بیاد تو خونه درستشون کنه،عزیزان من حاضرم ۱۰تومن دیگه بهش بدم همون رویه چرم قبلی راکه دست دوم بود بزاره.

  • صبوری

   سلام دوست عزیز. لیست تعمیرکاران با توجه به نظریات مشتریان انتخاب شده. با توجه به تجربه بد شما از تعمیرات مبل امید اسم ایشان از لیست ما حذف شد.

 2. سپهری

  سلام و خسته نباشید. بنده تعمیر یک دست مبل استیل را به تعمیرکار برگزیده مجموعه شما سپردم. از نتیجه کار خیلی راضیم. هم تعویض پارچه انجام دادن هم اسفنج ها و ابرها عوض شد. در اینجا هم از مجموعه تعمیر مبل اسدی و مجموعه ایران تی اس ام بابت خدمات خوبشون متشکرم. امیدوارم تو کسب و کارتون موفق باشید.

دیدگاه خود را بنویسید