تعمیر مبل در شیراز

تعمیرات مبل شیراز; بهترین تعمیرات مبل، تلفن+ استعلام قیمت

بهترین تعمیر مبل در شیراز با بررسی نظریات مشتریان ساکن در شیراز توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض روکش مبل، تعمیر انواع مبل استیل (سلطنتی)، راحتی، چرمی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

 

تعمیر مبل برگزیده شیراز

شماره تلفن

تعمیرات مبل امین

09370739229

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

همچنین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل نیز امکان پذیر است. جهت امکان تعویض مبل کهنه و دست دوم با نو در شیراز با ایشان تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل نیز امکان پذیر است. جهت امکان تعویض مبل کهنه با نو در شیراز با ایشان تماس بگیرید.

همکاران ما در تمامی محله‌های و شهرهای نزدیک شیراز از جمله معالی آباد، فخرآباد، آستانه، قصر دشت (قصدالدشت) ، درب شاهزاده، سنگ سیاه ، گود عربان ، درب شیخ، دروازه اصفهان و … جهت تعمیرات مبل در خدمت شما عزیزان هستند. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو صورت میپذیرد.

تعمیر،بازسازی یک دست مبل L
 • مبل ۷ نفره +پاف
 • پارچه به انتخاب مشتری مسکو ایاز درجه ۱
 • استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
 • تغییر مدل تکیه گاه و لمسه کردن آن به سلیقه مشتری
 • استفاده از دوخت عمودی و افقی راسته روی کف مبل و لمسه کردن آن
 • تولید ۲ عدد مبل تک نفره بدون دسته و افزایش تعداد نفرات مبل
 • تعویض اسفنج دسته ها و تقویت اسفنج تکیه گاه


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

بهترین تعمیرکار مبل و رویه کوبی مبل در شیراز

در شیراز تعمیرکاران مبل متعددی وجود دارد. از میان آنها میتوان به تعمیر مبل کلاسیک شیراز، تعمیر مبل یاسین شیراز، تعمیر مبل جوان شیراز و بسیاری دیگر اشاره کرد. اما کدامیک را میتوان به عنوان تعمیر مبل خوب در شیراز معرفی کرد؟ ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی سوابق ایشان برترین آنها برگزیده و به شما معرفی میکنیم. کافیست با ایشان تماس بگیرید و جهت تعمیر مبل خود مشاوره دریافت کنید. رویه کوبی مبل کاری ظریف و حرفه ای است. موارد زیادی در هنگام رویه کوبی توسط تعمیرکار ماهر مبل در نظر گرفته میشود. برای مثال میزان کشش پارچه هنگام رویه کوبی مبل اهمیت زیادی دارد. هرگونه افراط و یا تفریط در کشش پارچه میواند موجب پارگی و یا چروک شدن پارچه بعد از مدتی استفاده شود.

سایر کارگاه های برتر تعمیرات مبل در شیراز

نام مجموعه تعمیر مبل شماره تلفن
تعمیر مبل یافت آباد شیراز

09373558507

تماس

تعمیر مبل جوان شیراز

09179173567

تماس

تعمیر مبل ستار شیراز

09305480677

تماس

تعمیرات مبل امین

09370739229

تماس

بهترین دوزندگان کاور مبل در شیراز:

در شیراز چندین فروشنده کاور مبل وجود دارد. برخی از ایشان کاور های پارچه ای و کشی و برخی دیگر کاورهای پلاستیکی و طلقی به طور سفارشی دوخته و تولید میکنند. برخی نیز انواع کاور آماده را ارائه میکنند. اینگونه کاورها برای انواع مبلمان راحتی و استیل استفاده میشوند. برخی از این فروشندگان عبارتند از کاور مبل پرنس شیراز، آسان کاور شیراز و … . ما در ایران تی اس ام تلاش میکنیم با بررسی نظریات بسیاری از مشتریان عزیز بهترین آنها را برگزیده و به شما عزیزان معرفی کنیم.

نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

 • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
 • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
 • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
 • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
 • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.
تعمیرات مبل شیراز
تعمیرات مبل شیراز،تغییر طرح و تعویض پارچه، جنس پارچه:لیدو، طرح:خط موازی، تقویت:تسمه کشی،اسفنج،لایکو

معرفی برخی تعمیرات مبل در شیراز همراه با نمونه‌کار

برخی خدمات تعمیرات مبل در شیراز

 • تعمیر و بازسازی کامل انواع مبلمان راحتی و سلطنتی
 • برخی تعمیرات مبل در منزل شیراز
 • تعویض پارچه و ارائه انواع پارچه های ترک و به قیمت مناسب
 • ترمیم یا تعویض اسفنج و فوم
 • زیرکار بندی و تقویت تسمه و انجام انواع فنربندی
 • انجام خدمات نجاری و تقویت اسکلت مبلمان
 • دوخت و دوز دقیق و با ظرافت و انجام انواع لمسه کوبی مطابق روز
 • روفوی سوختگی روی پارچه مبل و رفع درز باز شدگی
 • رفع افتادگی و فرو رفتگی تمام مشکلات کف مبل
 • رفع لقی و شکستگی انواع مبلمان و تخت خواب
 • تعویض انواع پایه
 • و بسیاری موارد دیگر

قبل و بعد از تعمیر مبل راحتی

پارچه مبلی در شیراز

چگونه پارچه با کیفیت را تشخیص دهیم:

در این بخش در مورد پارچه های ساده که اغلب برای مبل های راحتی استفاده میشوند صحبت می کنیم. پارچه های ساده از جمله :مخمل های ساده،چرم پارچه ها و پارچه هایی نظیر مازراتی،ZX و… در چین و در ایران تولید میشوند. به طور کلی جنس های چینی بهتر و باکیفیت تر از جنس های ایرانی است.

چگونه پارچه ی چینی را از ایرانی تشخیص دهیم:

پارچه های چینی بسیار نرم و با لطافت هستند اما پارچه های ایرانی حالت خشک دارند. پارچه های چینی گرماژ بالاتری نسبت به پارچه های ایرانی دارند.؛و به همین دلیل بسیار مقاوم تر هستند

کالیته پارچه مبلی در شیراز

قیمت تعمیر مبل در شیراز

مسلماً هزینه تعمیر مبل در شیراز بستگی به نوع ایراد مبلمان دارد. معمولا تعمیر شکستگی مبل در صورتی که نیاز به تعویض بخشی از مبل نداشته باشد چندان زیاد نیست. ولی در صورتی که تصمیم به رویه کوبی و تعویض پارچه مبل دارید، کیفیت و قیمت پارچه انتخاب شده، میزان مصرف پارچه با توجه به مدل و اندازه مبل و اجرت تعمیرکار عوامل اصلی تعیین کننده نهایی قیمت تعمیر مبل میباشد. توجه داشته باشید که تبحر و تجربه تعمیرکار را به ویژه در تعمیر مبل سلطنتی و استیل به هیچ عنوان دستکم نگیرد. حتی با کمی قیمت بیشتر یهترین تعمیرکار مبل در شیراز را انتخاب کنید. زیرا متبحر نبود تعمیرکار باعث از بین رفتن تمام هزینه های دیگر (خرید پارچه و …) میشود. میزان کشش مناسب پارچه در هنگام تعویض به ویژه برای مبل سلطنتی بسیاز مهم است و کشیدن بیش از اندازه و یا کمتر از نیاز بعد مدت کوتاهی سبب ایجاد پارگی و یا شل شدگی در پارچه میشود.

تعویض پارچه مبل تبریز
تعمیر مبل و تعویض پارچه
☆ پارچه سافت چینی
☆ چوب نراد
☆ کفه تقویت فوم
☆ تغییر مدل در شکل ظاهری اسکت
☆ و دوخت پارچه

تعمیر مبل در منزل شیراز

اگر مبلمان شما نیاز به تعمیرات اساسی دارد، برای این کار نیاز به کارگاه مجهز با ابزار کافی است. ولی چنانچه مبل شما اعم از استیل، راحتی و … ایراد جزئی دارد با توجه به نظر استادکار تعمیر مبل در منزل شیراز و بدون جابجایی مبلمان امکان پذیر است. برخی ایرادات مانند شکستگی یا لقی پایه و دسته مبل، تعمیر افت نشیمن مبل و موارد مشابه را با توجه به مدل مبلمان میتوان در خانه انجام داد. برای مشاوره رایگان با تعمیرکار برگزیده مبل در شیراز تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض پارچه مبل
🔧🔨تعمیر،بازسازی نیم ست مبل
1️⃣مبل ۵نفره (۳+۱)
2️⃣ پارچه به انتخاب مشتری پرادا خارجی درجه ۱
3️⃣ استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
4️⃣ تغییر مدل تکیه گاه و چستر کردن آن
5️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته و تکیه گاه

تعمیرات مبل سلطنتی (استیل) در شیراز

تعمیرات مبل استیل با توجه به ظرافت آن نیاز به تعمیرکار متبحر و باتجربه دارد. برای مثال میزان کشش پارچه در هنگام تعویض پارچه مبل اهمیت زیادی دارد. کشش بیش از اندازه باعث بالارفتن احتمال پارگی بعد از مدتی استفاده و کشش کم باعث ایجاد چروک میشود. میزان کشش متناسب با جنس و ضخامت پارچه متفاوت است. تعمیرکار باتجربه میزان درست کشش پارچه را با توجه به جنس آن به خوبی میداند. همچنین اندازه گیری، دوخت و برش دقیق بسیار مهم است. نجاری و نقاشی چوب مبل سلطنتی در زیبایی نتیجه نهایی بسیار اهمیت دارد. و بسیاری موارد دیگر…

نمونه کار و عکس قبل و بعد از تعمیرات مبل

رویه کوبی مبل تبریز (2)
تعمیر و رویه کوبی مبل; تغییر مبل راحتی به چستر، استفاده از پارچه سافت چینی، استفاده از ابر و فوم با دانسیته بالا

تعمیرات مبل پارچه ای
تعمیرات مبل پارچه ای;
□ کفه فوم
■ پایه استیل طلایی ضد زنگ
□ پارچه مسکو نانو درجه یک
■ چوب نراد
□ ابر استفاده شده ۳۵ کیلو

عکس تعمیرات مبل شیراز
عکس تعمیرات مبل شیراز (قبل و بعد از تعمیر)

عکس تعمیرات مبل شیراز قبل و بعد
عکس تعمیرات مبل شیراز قبل و بعد

نظرات شما

چنانچه درباره تعمیرکار معرفی شده نظر و یا انتقادی دارید بسیار خوشحال خواهیم شده در بخش دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید.

خدمات ایران تی اس ام در شیراز

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل

به طور کلی میانگین قیمت تعمیر مبل با توجه به نوع ایراد در سال ۱۴۰۲ مطابق جدول ذیل است.
نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل ۷ نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تا ۲۱٫۰۰۰٫۰۰۰
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) ۶۵٫۰۰۰ تا ۳۵۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تا ۹٫۹۰۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ تا ۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر اسکلت مبل ۷ نفره ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل ۷ نفره ۶۰۰٫۰۰۰ تا ۶٫۵۰۰٫۰۰۰
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از ۵۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل ۷ نفره به طور میانگین به ۲۰ تا ۴۰ متر پارچه نیاز دارد. (جهت آشنایی با انواع پارچه تعویض پارچه مبل را ببینید.)

هزینه تعمیر مبل به موارد بسیاری بستگی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

 • نوع مبل (راحتی، استیل و …)
 • نوع ایراد مبلمان (شکستگی، رویه کوبی، تعویض پارچه و …)
 • جنس و کیفیت پارچه مورد استفاده
 • میزان مورد نیاز پارچه (معمولاً مبلمان راحتی به میزان بیشتری پارچه نیاز دارد ولی پارچه های مورد استفاده جهت رویه کوبی مبل استیل (سلطنتی) گران قیمت تر میباشند.)
 • کیفیت متریال مصرفی مانند ابر، فوم سرد یا گرم و …

برخی از تعمیرکاران مبل در شیراز

تعمیرات مبل شیراز

تعمیر مبل شیراز

ارائه کلیه خدمات مبلمان در منزل تعویض رویه. تعمیرات شکستگی کلاف مبل و سرویس چوب. تعمیرات خوابیدگی کف مبل و دسته ها. تقویت و تعویض ابر. تعویض پایه. لکه گیری و پولیسر کاری. ایجاد تغییرات در مبلمان و سرویس چوب. لمسه کاری.دوخت کوسن

ایران تی اس ام

تلفن: ۰۹۱۷۰۴۹۴۸۵۸

تماس

تعمیرات تخصصی مبلمان هنرور شیراز

تعمیروبازسازی انواع مبلمان سلطنتی استیل کلاسیک تختخواب شوراحتی وغیره باجدیدترین طراحی ودوخت بابهترین کیفیت درسریعترین زمان ممکن همراه باانعقادقراردادکتبی و۵سال ضمانت بابیش از۲۰سال سابقه ارایه جدیدترین پارچه باتخفیف ویژه درخدمت همشهریان وشهرستانهای اطراف

ایران تی اس ام

تلفن: ۰۹۱۷۴۳۴۴۲۹۸

تماس
تعمیرات تخصصی مبل باران شیراز

تعمیرات تخصصی مبل باران شیراز

رویه کوبی وخیاطی حرفه ای. تعویض وتقویت اسفنج با تراکم بالا. تغییر مدل مبل در صورت امکان. بهترین کیفیت وکمترین قیمت. درضمن پارچه به قیمت عمده موجود میباشد…..بازدید وحمل ونقل رایگان….

ایران تی اس ام

تلفن: ۰۹۰۲۴۴۴۸۵۵۰

تماس

معرفی برخی تعمیرات مبل در شیراز همراه با نمونه‌کار

مقالات تعمیر مبل

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ بررسی مزایا و معایب

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ کاور مبل ژلاتینی نوعی از پیراهن مبل است که با استفاده [...]

انواع اسفنج مبل; بهترین اسفنج برای تعمیر مبل کدام است

اسفنج پرکاربردترین متریال برای زیرکار مبل است. تعمیرکاران و تولیدکنندگان مبل از انواع مختبف اسفنج [...]

تعمیر مبل راحتی در خانه

معرفی ۳ تعمیرکار مبل راحتی برتر در تهران قصد داریم ۳ تعمیرکار مبل راحتی را [...]

خرید مبل جدید یا تعمیر مبل قدیمی، کدام بهتر است؟

تعمیر یا خرید مبل کدام به صرفه است؟ این یک پرسش رایج برای بسیاری از [...]

۱۰ نکته مهم در انتخاب مبل برای فضا های کوچک

آیا میخواهید برای آپارتمان کوچک خود که فضای کمی در سالن پذیرایی دارد مبل خریداری [...]

مبل اسکلت فلزی بهتر است یا اسکلت چوبی

اسکلت مبلمان که با نام های فریم، قاب و یا چهارچوب مبل نیز معرفی میشود [...]

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر مبل در شیراز”

دسته: برچسب: