مبل شویی در بهبهان

مبل شویی در بهبهان
مبلمان منزل را دوباره تازه و زیبا کنید

مرکز خدمات ایران شعبه بهبهان ارائه دهنده تمامی خدمات مبل شویی در منزل جهت شستشوی انواع مبلمان با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد.مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.


مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

نمونه کارهای مبل شویی در منزل

مبل شویی در بهبهان

هشهریان عزیز بهبهانی:

 آیا تصمیم دارید خدمات مبل شویی در منزل را سفارش دهید؟

 آیا بدنبال بهترین مبل شویی در بهبهان هستید؟

شستشوی مبل در منزل بهبهان

مبل ها مخصوصاً مبل های پارچه بسیار مستعد جمع آوری انواع گرد و غبار و آلودگی ها هستند. از طرفی شستن آنها نیز خیلی ساده نیست. زیرا پارچه مبل را نمیتوان به راحتی جدا کرد. البته اگر برای مبلمان خود از کاور استفاده کنید، مسلماً مبل شویی در منزل بهبهان امری ساده تر بوده. و میتوانید فقط کاور را شستشو دهید. از طرف دیگر هیچ کاوری زیبایی مبلمان اصلی را ندارد و استفاده از کاور درخشش و اصالت مبل را پنهان می‌کند.

به هرحال تکنیسین های حرفه‌ای مبل شویی در منزل کار شستشوی مبل شما را در اسرع وقت و با دقت و کیفیت بالا انجام می‌دهند. متخصصین مبل شویی در منزل ابتدا گرد و غبار سطحی مبل را با استفاده از جاروبرقی یا ابزار دیگر از بین میبرند. سپس با دستگاه اسپری ، فوم مخصوص را به تمام سطوح مبلمان می‌پاشند. این فوم از بهترین مواد شوینده می باشد که اکثر لکه ها را حتی اگر قدیمی باشند از میان برمیدارد. در مرحله بعد با دستگاه وکیوم مایعات کلیه کف ها و آلودگی ها از اعماق مبل جمع آوری میشود. مبل تا حد زیادی خشک شده و بین ۲ تا۶ ساعت بعد آماده برای استفاده شما عزیزان می‌باشد.

همکاران ما حداکثر دقت را دارند تا در هنگام مبل شویی در بهبهان ، کف و آلودگی به سایر اثاثیه منزل شما سرایت نکند.

آموزش مبل شویی

معرفی بهبهان

بهبهان یکی از شهرهای قدیمی ایران واقع در استان خوزستان می‌باشد. این شهر در جنوب غربی ایران و جنوب شرقی استان خوزستان واقع شده است.

تاریخ بهبهان همواره همراه با تاریخ ارجان بوده و اساساً یکی شناخته میشود. به نقل از ویکیپدیا ”ارجان شهری ایرانی و قرون وسطایی واقع در بین فارس و خوزستان بوده که از دوره ساسانیان تا قرن یازدهم وجود داشته است. این شهر مرکز استانی به همین نام در قرون وسطا بود که همان بهبهان امروزی در استان خوزستان ، ایران است.“

رودخانه مارون از نزدیکی شهر بهبهان می‌گذرد. بدلیل خاک حاصلخیز و آب کافی زمین های اطراف بهبهان بسیار مستعد برای کشاورزی است.

نرگس زار های وحشی بهبهان اغلب در سرار ایران زبانزد بود. اگرچه اکثر آنها در حال حاضر از میان رفته است.

مردم بهبهان

مردم بهبهان از دو گروه بزرگ قومی تشکیل می‌شوند که گروه اول، ساکنان قدیمی این منطقه هستند که آیین و آداب، پوشش و زبان ویژه خود را دارند که از نظر دستوری بطور عمده با فارسی متداول امروزی و گویشهای دیگر اقوام استان خوزستان متفاوت است. گروه دیگر مردم بهبهان در مناطق اطراف همچون تنگ تکاب، دهدشت ، قاندها، کردستان، لاسبید و اسدآباد ساکن هستند . آنها بیشتر از اقوام لر می‌باشند که از ابتدا در همین مناطق ساکن بوده اند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل شویی در بهبهان”

شناسه محصول: 1118-9 دسته: , مجموعه: