مبل شویی در نارمک

مبلمان منزل خود را به تازگی و زیبایی اصلی آن بازگردانید

بهترین متخصصان مبلشویی در منزل در محله نارمک، ارائه دهنده تمامی خدمات شستشوی مبل جهت مبل شویی در منزل با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشند. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

مبل شویی برگزیده تهران

آقای امینی

تلفن: 09370739229

تماس واتساپ

نحوه شستشو: دستگاه دریلی و خشک کن سه موتوره، استفاده از مواد شوینده باکیفیت و لکه‌برهای نانو

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. تکنسین های برتر مبلشویی در منزل در تمامی مناطق نارمک شامل چهارراه سرسبز، خیابان های آیت،هنگام، شهید ثانی (۴۶ متری نارمک)، فرجام، سراج، دلاوران، گلبرگ (جانبازان)، گلستان، دماوند، سمنگان، دردشت، میدان هفت حوض و … در اسرع وقت در خدمت شما هستند. مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی ، مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد. کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات ایران شعبه نارمک تماس بگیرید.

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1402

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمتمعرفی برخی مبل شویی های تهران

مبل شویی در نارمک

معرفی خدمات و مزیت بهره مندی از مبل شویی در نارمک

آلودگی، گردو غبار، پخت و پز در آشپزخانه، مواد آلرژی زا، دست های کثیف و … از مواردی هستند که شما را نیازمند به مبل شویی در نارمک خواهند کرد. شستشوی مبل در نارمک با تجهیزات عالی و به شکل پیشرفته انجام می شود. بنابراین امکان استفاده مجدد از اثاثیه منزل به سرعت فراهم می شود.

مبل شویی در نارمک دارای کادری متخصص و آموزش دیده می باشد. لکه های روی مبل به روش های مختلف قابل برطرف کردن است. مبلمان ها از الیاف و پارچه های مختلف تشکیل شده اند. بنابراین برای پاکسازی نیاز به روش های مختلف دارند.

مبلشویی در نارمک

نکات مهم مبل شویی

روش های مدرن به کار گرفته شده در مبل شویی از آسیب به بافت مبل جلوگیری می کند و شست و شوی سریع و مطلوبی را فراهم می نماید. تمیزکاری مبلمان در افزایش عمر اثاثیه تاثیر مستقیم دارد.

برخی از رنگ های به کار رفته در مبلمان چندان ماندگار نیستند. بنابراین برای شست و شوی این گونه مبلمان باید از مواد و شوینده های مناسبی بهره مند شد.

خدمات مبل شویی در نارمک

روش های مبل شویی در نارمک می تواند به شکل خشک یا مرطوب انجام شود. روش های خشک برای مبلمان حساس بسیار کاربردی است. شست و شوی خشک گزینه بهتری برای از بین بردن لکه است و می تواند آلرژی کمتری به همراه داشته باشد.

C:\Users\Noruzian\Downloads\20181120_image-website-upholstery.png

خدمات مبل شویی در نارمک

سرعت خشک کردن مبل شویی در نارمک بسیار بالاست. مبل ها با تجهیزات خشک شویی به سرعت خشک می شوند. این خشک کردن ظرف ۲ تا ۶ ساعت به شکل کامل انجام می گردد. مبل ها بعد از شست و شو نیاز به خشک کردن دارند. برای خشک کردن مبلمان از تجهیزات صنعتی مدرن استفاده می شود.

مبل شویی در نارمک از روش شست و شوی عمیق بهره مند می شود و گزینه خوبی برای شست و شو در محل می باشد. بیشتر ساکنین شهرهای بزرگ و کوچک تمایلی به جا به جایی مبل ها ندارند و به همین خاطر خدمات شست و شو در محل را ترجیح می دهند.

مبل شویی در منزل نارمک برای خانم های خانه دار و سایر خانواده های ساکن نارمک گزینه ای ایده آل است. مبل شویی در نارمک حمل و نقل مبلمان را حذف می کند.

مبل شویی در منزل نارمک
مبل شویی در منزل نارمک

شست و شوی مبل در منزل نارمک

شست و شوی عمیق به صور گوناگون انجام می شود. برای شست و شوی عمیق باید از ادوات مجهز و فشار بالای آب بهره مند شد.

پاکسازی و غبارگیری مبلمان نیز اهمیت زیادی دارد. در واقع پرسنل مبل شویی در منزل نارمک ابتدا غبارگیری لازم را در مورد اثاثیه انجام می دهند. غبارگیری مبلمان معمولاً با جاروبرقی های صنعتی انجام می شود. این غبارگیری در لایه های عمیق مبل انجام می گیرد و شست و شوی مناسبی را برای آن بوجود می آورد.

مبلمان قدیمی به شست و شوی دقیق و مراقبتی نیاز دارد. بافت مبلمان کهنه می تواند در اثر شست و شو از بین برود.

مبل شویی در نارمک ابتدا از روش لکه گیری نقطه ای برای پاکسازی مبلمان استفاده می کند. در ادامه برای شستشوی مبل در نارمک به نحوی که سطوح پایین تر مبل نیز پاکیزه شوند از محلول تمیز کننده و آب گرم استفاده می شود. آب گرم و محلول تمیز کننده به شکل تزریقی وارد بافت مبل خواهد شد. این کار برای آزاد شدن خاک در بافت مبلمان انجام می گیرد. در پایان آب آلوده از بافت مبلمان خارج می شود و به این ترتیب کار شست و شوی مبل به اتمام می رسد.

شستشوی تشک خوشخواب در نارمک
شستشوی تشک خوشخواب در نارمک

آموزش مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل با صابون

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن لکه های مبل

آموزش آموزش مبل شویی

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن کاور مبل طلقی

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل پارچه ای

آموزش آموزش مبل شویی

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

از بین بردن لکه روی مبل

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل شویی در نارمک”