۲۳ مدل کاور مبل سلطنتی جدید و مدرن ۲۰۲۳; بهترین دوزنده کاور مبل ژلاتینی

کاور مبل سلطنتی نوعی روکش مبل برای عمر بیشتر مبل های استیل است. این روزها قیمت یک دست مبل بویژه اگر مبلمان سلطنتی باشد، بسیار بالا رفته است. احتمالاً کثیف شدن پارچه و چوب مبل بعد از چند ماه استفاده بسیار نارحت کننده است. مدل های جدید و مدرن کاور مبلی سلطنتی به گونه ای طراحی و دوخته میشوند که ضمن حفظ زیبایی و شکوه مبل سلطنتی (استیل)، از آلوده و کهنه شدن آن نیز جلوگیری کنند.

کاور مبل ژلاتینی مدل جدید

بهترین دوزندگان روکش مبل را از دیدگاه ساکنین شهر خود ببینید.

آموزش دوخت کاور مبل طلقی

روکش مبل ژلاتینی 2022

رومبلی مبل سلطنتی (استیل) معمولاً ژلاتینی میباشد، به طوری که کاور مبل سلطنتی را یا نام کاور مبل ژلاتینی یا کاور مبل طلقی نیز میشناسند. کاور مبل ژلاتینی برای انواع مبلهای سلطنتی،کلاسیک،چستر و صندلی مناسب است. این نوع کاورها از طلق ها شفاف تولید میشوند لذا باعث پنهان شدن طرح و نقش مبل نمیشوند.

کاور مبل سلطنتی ارزان

کاور مبل سلطنتی مزایای بسیاری دارد. برهی از مزایای این نوع کاور:

  • نظافت و شستشوی راحت
  • آشکار بودن زیبایی ها و ظرافت مبل سلطنتی
  • از خدشه دار شدن لبه ها و پایه های چوبی مبل واز نشستن گرد و غبار بر روی مبلمان منزلتان جلوگیری میکند.

قیمت کاور مبل سلطنتی 7 نفره

کاور مبل ژله ای گاهی برای سایر انواع مبل مانند مبل راحتی و … نیز استفاده میشود. البته این نوع کاور به دلایل زیر چندان برای مبلمان راحتی محبوب نیست.

معمولاٌ برخلاف مبل سلطنتی، ما ساعات زیادی از روز را روی مبل راحتی می نشینیم. نشستن بر روی کاور مبل ژلاتینی چندان لذت بخش نیست و در صورت استفاده طولانی سبب تعریق میشود. لذا برای مبلمانی که ساعات زیادی مورد استفاده قرار میگیرد چندان مناسب نیست.

روکش مبل سلطنتی 2

 

یکی از نقطه ضعف های برخی کاورهای مبل سلطنتی زرد شدن آنها بعد از مدتی استفاده میباشد. البته در صورتی که جهت تولید این کاورها از طلق ها ضخیم و با برندهای معتبر استفاده شود این مشکل وجود ندارد. معمولاً دوزندگان برتر کاور مبل ضمانت لازم را جهت عدم زرد و یا کدر شدن طلق به مشتری میدهند.

همچنین طلق هایی که نرمی، ضخامت و کیفیت بالایی دارند در برابر پارگی بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارند.

کاور مبل طلقی

کاور پارچه ای برای مبل سلطنتی:

علاوه بر کاورهای طلقی از کاور پارچه ای نیز میتوان برای مبل سلطنتی استفاده کرد. اگرچه این نوع کاور زیبایی مبلمان استیل را پنهان میکند ولی نشستن روی آن راحتتر است.

کاور مبل سلطنتی پارچه ای

کاور پفکی

کاور پفکی نیز نوعی روکش مبل با قیمت مناسب تر نسبت به روکش ژلاتینی برای انواع مبل میباشد.

کاور پفکی

اندازه گیری ابعاد برای دوخت کاور مبل

دوخت کاور مبل سلطنتی

دوخت کاور مبل سلطنتی نیاز به اندازه گیری دقیق و تبحر کافی در خیاطی دارد. دوره های زیادی برای آمورش کاور مبل سلطنتی وجود دارد. زیرا دوخت کاور مبل ژلاتینی شغلی با درآمد مناسب و امکان کار در خانه میباشد. ما در بخش آموزش دوخت کاور مبل چند روش آسان و زیبای دوخت را به رایگان بیان کرده ایم. ولی آموزش دوخت کاور طلقی معمولاً نیازمند تهیه دوره های حرفه ای میباشد.

اندازه گیری کاور مبل ژله ای
اندازه گیری و الگو برداری دقیق هنگام دوخت کاور مبل ژلاتینی برای مبل های استیل و سلطنتی بسیار اهمیت دارد. تاثیر عدم اندازه گیری دقیق و تبحر کافی را در مقایسه دو کاور مبل سلطنتی ببینید.
الگو برداری کاور ژلاتینی
در این تصویر نیز میتوانید تاثیر الگوبرداری و اندازه گیری دقیق را در دوخت کاور ژلاتینی ببینید.

کاور طلقی صندلی نهارخوری

کاور مبل آماده

کاور مبل ژلاتینی به صورت آماده نیز در بازار موجود است. معمولاً کاور مبل سلطنتی آماده قیمتی مناسب داشته و دردسرهای دوخت سفارشی را ندارد. ولی باید توجه کنید که نتیجه نهایی کاور مبل آماده هیچگاه به زیبایی دوخت کاور مبل سلطنتی نیست.

کاور مبل زیبا

قیمت کاور مبل سلطنتی

قیمت کاور مبل سلطنتی با توجه به تعداد، اندازه، کیفیت طلق و کیفیت دوخت متفاوت است. ولی معمولاٌ ارزانترین قیمت کاور مبل سلطنتی به صورت سفارشی از چیزی در حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان برای یک دست مبل ۷ نفره شروع میشود. (قیمت مربوط به سال ۱۴۰۰ میباشد)

کاور مبل جدید و مدرن

کاور مبل سلطنتی تکه ای

کاور مبل سلطنتی را میتوان به صورت تکه ای و یا یک تکه دوخت. اگر روکش مبل را به صورت تکه ای سفارش دهید، تشک ها و کوسن ها به طور جداگانه اندازه گیری شده و کاور مناسب برای آنها دوخته میشود. نتیجه این کار بسیار زیباتر و دقیق تر از حالت تکه ای میباشد.

کاور مبل سلطنتی ژله ای

کاور مبل سلطنتی جدید

در بازار انواع کاور مبل سلطنتی جدید و مدرن وجود دارد. این روکش های مبل با استفاده از انواع طلق های شفافیت بالا و با ضخامت مناسب تولید میشوند. لذا طول عمر بالایی داشته و به راحتی زرد و کدر نمیشوند.

پیراهن مبل پلاستیکی

کاور مبل سلطنتی دسته چوبی

در بیشتر موارد مبل های استیل (سلطنتی) با دسته های چوبی طراحی و ساخته میشوند. چوب ها معمولاً در معرض انواع اجسام تیز قرار داشته و احتمال خط و خش روی آنها زیاد است. کاور مبل سلطنتی دسته چوبی با ایجاد لایه ای از طلق شفاف و با ضخامت مناسب ضمن آشکار بودن زیبایی های چوب، از خراب و کهنه شدن آن جلوگیری میکند.

روکش مبل سلطنتی

کاور مبل سلطنتی شیک

شما عزیزان میتوانید با تماس با بهترین دوزنده های کاور مبل در شهر محل سکونت، شیک ترین کاورهای مبل سلطنتی را سفارش دهید.

روکش مبل طلقی

کاور مبل سلطنتی مخمل

از انواع پارچه مخمل نیز میتوان برای دوخت کاور مبل استیل استفاده کرد. پارچه مخمل بسیار لطیف و زیبا بوده و نشستن روی آن لذت بخش است.

روکش مبل ژلاتینی
دقت در اندازه گیری و الگوبرداری کاور مبل سلطنتی باعث زیبایی و ظرافت کار میشود.
کاور مبل پلاستیکی
کاور مبل سلطنتی لاوست
کاور مبل ژله ای مدرن
با استفاده از طلق باکیفیت با برند مناسب کاور مبلی بدون بو و بدون زرد شدن داشته باشید.
کاور مبل ژلاتینی مدل 2022
کاور مبل ژلاتینی بر خلاف نوع پارچه ای کاملاً ضد آب بوده و از نفوذ هرگونه رطوبت و مایعات به پارچه و چوب مبل سلطنتی جلوگیری میکند.
کاور مبل ژله ای
طلق های ۰۲۲ و ۰۲۴ ضخامت مناسبی دارند و برای کاور مبل سلطنتی کیفیت خوبی را دارند. در حالی که کاور مبل دوخته شده با طلق ۰۱۵ بیش از حد نازک بوده و احتمال پارگی آن بالاست.
کاور مبل ژلاتینی
اگر فرزندان کوچکی در منزل دارید و یا از حیوانات خانگی مراقیت میکنید، با استفاده از کاور مبل، مبلمان خود را از هرگونه آسیب در امان نگهدارید.

کاور مبل پلاستیکی