تعمیر مبل سلطنتی (استیل)

معرفی بهترین تعمیرکار مبل سلطنتی (استیل) به تفکیک شهر

تعمیر مبل استیل (سلطنتی) با توجه به ظرافت آن معمولاً هزینه بیشتری نسبت به تعمیر سایر انواع مبل مانند مبل راحتی و غیره دارد. این مبل استیل نوعی مبل کلاسیک با ظاهری مجلل و زیبا است. از این رو تعمیرکار مبل سلطنتی باید از تجربه و تبحر کافی جهت تعمیرات مبل استیل برخوردار باشد. مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات بسیاری از شما مشتریان عزیز بهترین تعمیرکاران مبل استیل را به تفکیک هر شهر برگزیده و به شما عزیزان معرفی میکند. در صورتی که نیاز به تعمیر مبل سلطنی خود دارید کافیست با ایشان تماس گرفته و درباره قیمت تعمیر مبل استیل با ایشان مشورت کنید.

بهترین تعمیرکاران مبل از دیدگاه ساکنین شهر خود را ببینید.

پیشنهاد مطالعه: میتوانید بهترین روش های شستشوی مبل استیل را در تمیز کردن مبل سلطنتی بخوانید.

انواع خدمات تعمیر مبل استیل

 • تعمیرات انواع مبل استیل و کلاسیک
 • چوب راش و چوب گردو
 • مبلمان(گردویی،فندقی،طلایی،ورقکاری،پتینه وکهنه کاری)
 • رویه کوبی و تعویض پارچه و فوم با بالاترین و بهترین کیفیت
 • رنگ کاری صد در صد تضمینی با بهترین کیفیت رنگ و انتخاب رنگ به سلیقه مشتری
 • بوفه ، نهار خوری ، جلو مبلی و عسلی ، میز آینه و کنسول
 • نجاری(رفع جیر جیر مبل،لقی وشکستگی مبل درمحل و تعویض پایه)
 • پارچه(ایرانی،ترک،چین وپارچه های جنس نانو به قیمت پخش)
 • مشاوره وحمل ونقل رایگان
 • استاندارد کردن نشیمن وتکیه گاه و دسته برای راحتی بیشتر
 • بازدید در محل با ارائه بهترین پارچه های مبلی
 • و …

نمونه کار تعمیر مبل استیل ۷ نفره

 • تعویض پرچه و فوم و اسفنج (از فوم سرد و اسفنج تراکم بالا استفاده شده است.)
 • جهت براق‌تر شدن رنگ پلی استر استفاده شده است
 • تغییر مدل رویه کوبی تاثیر بسزایی در زیباتر شدن نتیجه نهایی داشته است.

قیمت تعمیرات مبل سلطنتی (استیل)

میانگین هزینه تعمیر مبل استیل کمی بیشتر از قیمت تعمیرات سایر انواع مبلمان است. به طور کلی مبلمان استیل ظرافت بیشتری دارد. علاوه بر آن رویه کوبی دقیق تر و گاهی نیاز به منبت کاری هادقیق و جزئی دارد. همچنین معمولاً از چوب مرغوب تری در تولید و تعمیر مبل سلطنتی استفاده میشود. استفاده از متریال مرغوب تر و اجرت بیشتر استادکار باعث افزایش هزینه تعمیر مبلمان استیل میشود. البته مانند سایر انواع مبلمان انتخاب پارچه و قیمت آن در هزینه نهایی بسیار موثر است.

به طوری کلی مهم ترین عوامل مشخص کننده هزینه تعمیر مبل سلطنتی موارد زیر است:

نوع خرابی مبل استیل (سلطنتی)

گاهی تنها گوشه ای از پایه و یا دسته مبل شکسته است. یا کلاف مبل ایراد جزئی پیدا کرده است. در اینگونه تعمیرات جزئی در صورتی که نیاز به تعویض قطعه خاصی نباشد، معمولاً قیمت تعمیر ارزان بوده و چندان چشمگیر نیست.

تعویض پارچه مبل استیل

همانطور که پیش از این بیان شد مهمترین هزینه تعمیر مبل سلطنتی هزینه خرید پارچه است. اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید، هزینه تعمیر مبل یستگی بسیار زیادی به نوع و قیمت پارچه انتخابی شما دارد.

نمونه کار تعمیر مبل استیل ۷ نفره

 • تغییر رنگ بدنه (سرگل ورق طلا . رنگ بدنه بژ . )
 • تعویض پارچه (پاره شانل و کریستال . زری بافت) پارچه ی فوق‌العاده زیبا 😍
 • جنس بدنه تمام اسفنج(تکیه گاه ها و دسته ها اسفنج درجه یک . کف ها فوم سرد)
 • کوسن ها به سلیقه ی مجموعه طراحی و دوختع شده‌اند

پتینه کاری ورنگ کاری

با توجه به اینکه در اکثریت انواع مبلمان استیل از پوب زیادی استفاده شده است هزینه رنگ آمیزی آن با توجه به نوع رنک انتخابی (انواع اکلریک و …) مشخص میشود.

اجرت

دستمزد استادکار و اجرت تعمیر در مبلمان استیل معمولاً بیشتر از سایر انواع مبل است. و مهمرین دلیل آن ظرافت بیشتر مبل استیل و احتیاج به انواع پتینه کاری و … میباشد.

ما در مجموعه ایران تی اس ام تلاش میکنیم بهترین استادکاران را به همراه قیمت مناسب به شما معرفی کنیم. با تماس با ایشان و رویت کالیته پارچه بسیار متنوع میتوانید از قیمت دقیق تعمیر مبل سلطنتی با توجه به نوع پارچه آگاه شوید. به یاد داشته باشید که هرچه ظزافت مبل شما بیشتر باشد و یا منیت کاری بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر افزایش می یابد.

نمونه کار تعمیر مبل سلطنتی ۷ نفره (عکس قبل و بعد از تعمیر مبل)

 • تعویض رنگ کلاف مبل
 • تعویض پارچه،تعویض اسفنج و فوم و تقویت کلاف داخلی

تعمیر مبل استیل قدیمی

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

اگر تصمیم دارید مبل استیل قدیمی خود را تعویض کنید بهتر است چند مورد را در نظر داشته باشید. باید به این نتیجه برسید که مبل شما ارزش تعمیر داشته و تعمیر مبلمان به صرفه است. مهم ترین عامل کیفیت کلاف مبل سلطنتی است. اگر کلاف چوبی مبلمان بسیار فرسوده شده و یا شکستگی غیر قابل تعمیری دارد، بهتر است از تعمیر آن صرفه‌نظر کنید. در این موارد احتمالاً خرید یک دست مبلمان سلطنتی نو به صرفه تر از تعمیر آن است. اما در صورتی که مبل شما کلافی مستحکم و سالم دارد احتمالاً با هزینه ای بسیار کمتر از خرید مبلمان نو میتوانید مبلی سلطنتی با ظاهری زیبا و کاملاً نو داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: در تعمیر مبل راحتی با نحوه تعمیر و بهترین تعمیرکاران مبل راحتی آشنا شوید.

تعویض پارچه مبل سلطنتی

اولین قدم در تعویض پارچه مبل استیل انتخاب پارچه است. در هنگام انتخاب پارچه بهتر است به چند نکته توجه کنید.

اگر مبل استیل شما در معرض استفاده مکرر و روزانه قرار دارد بهتر است پارچه با ضخامت و دوام بیشتر انتخاب کنید. در این صورت پارچه مبل بعد از مدتی استفاده فرسوده و رنگ پریده نمیشود.

بسیاری در هنگام انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل به عواملی چون رنگ مد روز و یا رنگ سال دقت میکنند. مبل وسیله برای چند سال استفاده میباشد. ولی رنگ مد ممکن است سال بعد تغییر کرده و مبلمان شما یگر به روز نباشد. توصیه ما این است که در انتخاب رنگ به رنگ غالب دکوراسیون داخلی منزل خود نگاه کرده و تلاش کنید مبلمان را با طراحی داخلی خانه هماهنگ کنید.

نمونه‌کار تعمیر مبل کلاسیک

تعویض فوم کف _ تعویض ابر دسته تیکه گاه _ تقویت و نو سازی رنگ چوب _ تقویت کش و تسمه کف مبل _ تعویض پارچه

مراحل رویه کوبی مبل سلطنتی

رویه کوبی مبل استیل کاری بسیار ظریف بوده و نیاز به تبحر بالایی دارد. اگر پارچه بیش از حد کشیده شود احتمال پارگی بالا میرود و اگر کشش آن کم باشد باعث ایجاد چروک بعد از مدتی میشود. تعمیرکار ماهر با توجه به جنس پارچه کشش آن را در حالت مناسب حفظ میکند. توجه کنید که رویه کوبی مبلی استیلی تعمیر پیچیده تر از رویه کوبی مبل استیل نو میباشد. زیرا در هنگام ساخت مبل سلطنتی کلیه اندازه ها و کلاف طراحی شده و هنگام تولید قسمت های مختلف مبل روی هم سوار میشوند که کار رویه کوبی را بسیار ساده تر میکند.

در ابتدا تعمیر کار پارچه قدیمی را جدا میکند. در صورت نیاز فوم نشیمن تقویت و یا تعویض میشود. سپس پارچه نو برش داده شده و دوخته میشود. در آخر نیز رویه کوبی مبل استیل مطابق با الگوی قدیمی اجرا میشود.

چگونه بهترین تعمیرکار مبل استیل را بیابیم؟

نمونه کاری های تعمیر مبل: نمونه کارهای تعمیر کار را قبل از ثبت سفارش ببینید.

تنوع پارچه: دقت کنید که کالیته پارچه متنوع همراه با قیمت مناسب داشته باشد. البته پارچه مبل را میتوانید از فروشگاه های دیگر تهیه کنید ولی مشاوره لازم را از تعمیرکار خود بگیرید.

هرینه حمل و ایاب و ذهاب: معمولاً تعمیرکاران اینگونه هزینه ها را رایگان در نظر میگیرند.

متریال مورد استفاده: از تعمیرکار بپرسید از چه نوع فوم یا اسفنجی برای قسمت های مختلف مبل استفاده میکند. بهترین متریال فوم سرد متراکم و اسفنج با تراکم ۳۰ کیلو به بالا میباشد.

مقالات تعمیر مبل