نمایش دادن همه 7 نتیجه

مبل شویی در منزل

مبل شویی در جنوب تهران; بهترین شستشوی مبل در منزل، قیمت 1400

بهترین تکنسین های مبل شویی در منزل در محدوده جنوب آماده ارائه تمامی خدمات شستشوی مبل در جنوب تهران جهت نظافت انواع مبلمان و صندلی در خدمت شما می باشد. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

 

مبل شویی برگزیده

شماره تلفن

آقای آریان

09038252507

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

مبلمان منزل را دوباره تازه و زیبا کنید

ما در مجموعه ایران تی اس ام نفرات برگزیده مبل شویی در منزل از دیدگاه اهالی جنوب تهران، خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم. ایشان جهت خدمات شستشوی مبل در کلیه محله های جنوب تهران از جمله: یافت آباد، نواب، دامپزشکی، افسریه، خانی آباد، نازی آباد، خراسان، خزانه، مولوی، شهر ری و … آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد.مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان مخمل، پارچه ای، چرمی، استیل و… ارائه می‌گردد.

اکنون تماس بگیرید. مشاوره رایگان و قیمت را دریافت کنید. در صورت تمایل سفارش دهید...

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت


چرا تمیز و پاکیزه نگه داشتن مبل اهمیت دارد؟

مبل ها همیشه یکی از گزانترین و با ارزش ترین اثاث منزل میباشند. همیشه هنگام ورود مهمان مبلمان از اولین چیزهایی است که جلت توجه میکند. از این رو ما برای زیبا کردن منزل خود به انتخاب مبل زیبا بسیار اهمیت میدهیم. اما واقعیت این است که در بسیاری مواقع نظافت مبلمان را پشت گوش می‌اندازیم. دلیل این امر شاید حجیم بودن و سخت بودنِ شست و شوی مبل باشد. اما از طرف دیگر مبل نیز مانند سایر لوازم منزل (پرده ها ، فرش ها و ...) همواره در معرض انواع گرد و غبار و آلودگی میباشد. حتی مبلمان بدلیل استفاده روزمره و همچنین قرار گرفتن در ارتفاع پایین بیشتر سایر لوازم منزل در معرض آلودگی قرار دارد. مبلمان آلوده علاوه بر داشتن ظاهری زشت، مکان مناسبی برای رشد انواع آلودگی ها میباشد. این مر باعث کثیف شدن محیط زندگی و آلوده شدن هوایی که تنفس میکنیم، میشود. اما راه حل بسیار ساده و نسبتاً ارزانی وجود دارد و مبل شویی در منزل توسط متخصصان این کار است.

چرا مبل شویی در منزل جنوب تهران را با مرکز خدمات ایران تجربه کنیم؟

تکنسین های زیادی جهت شستشوی مبل در منزل جنوب تهران وجود دارد. ما همواره نظرات مشتریان و کاربران خود را دنبال کرده و با توجه به نظرات ایشان و همچنین تجارب تکسین ها بهترین نفرات را خدمت شما معرفی می‌کنیم. تلاش ما همواره معرفی برترین متخصصان مبل شویی در منزل در منطقه جنوب تهران بوده است.
مبل شویی جنوب تهران
مبل شویی در منزل جنوب تهران
تکنسین‌های ما موظف می‌باشنداز بهترین مواد شوینده استفاده کنند. همچنین سرویس دوره ای دستگاه‌های شستشوی مبل در منزل و تعویض فیلترها مرتباً صورت می‌پذیرد. علاوه بر آن یک مبل شور خوب همواره به نظر مشتری اهمیت می‌دهد. تکنسین های ما برای اتمام کار عجله نمی کنند و در صورت نیاز هر قسمتی از مبل را که بازم باشد دوباره شستشو می‌دهند.

شستشوی مبلمان در جنوب تهران چه مراحلی دارد؟

تکسین مبل شور با توجه به شرایط مبلمان و اگر مواد زائد زیادی بر روی آن باشد باستفاده از جاروبرقی اقدام به جمع‌آوری آنها می‌نماید. در مرحله بعد با استفاده از برسی که بر روی یک دستگاه دریل نصب شده اقدام به شستن کامل مبل می‌کند. کنار این برس پمپی وجود داردکه مواد شوینده را به مبل تزریق میکند. در مرحله بعد با استفاده دستگاه مکنده مایعات تمام آلودگی ها و مواد شوینده از اعماق مبل تخلیه می‌گردد. این دستگاه قبل از مکش یک بار دیگر مواد شوینده تمیز را اسپری می‌کند تا مبل ها به طور کامل تمیز شوند.

خدمات مبل شویی در جنوب تهران را چگونه در مجموعه ایران تی اس ام ثبت کنیم؟

روال کار بسیار ساده است. کافیست با نفرات منتخبی که شماره آنها در بالا قرار دارد تماس بگیرید. میتوانید هرگونه سوالی را قبل از سفارش از ایشان بپرسید و در صورت تمایل جهت مبل شویی زمان مشخصی را قطعی کنید. همچنین امکان ارتباط با واتساپ نیز وجود دارد.

آیا خود میتوانم شستشوی مبل ها را انجام دهم؟

برای از بین بردن انواع لکه ها بر روی مبل راه حل های زیادی وجود دارد. ما همواره در مجله آموزش مبل شویی تلاش می کنیم بهترین روش ها را به شما آموزش دهیم. ولی شستشوی یک دست مبل کامل توسط خود شما کاری بسیار طاقت فرسا می‌باشد. علاوه بر آن بدون دستگاه مخصوص و تجربه لازم نتیجه دلخواه حاصل نمیشود. از این رو توصیه می‌کنیم که مبل شویی در جنوب تهران را با قیمت مناسب و منطقی به کارشناسان این امر واگذار کنید.

بررسی نظرات و تجربیات شما:

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر از خدمات تکسین های ما استفاده کرده اید، نظر خود را با ما در میان بگذارید. بررسی نظرات شما عزیزان بهترین عامل انتخاب متخصصان برگزیده جنوب تهران میباشد. همچنین در صورتی که فرد خاصی را میشناسید و اعتقاد دارید که شستشوی مبل در منزل را به بهترین شکل انجام میدهد، خوشحال خواهیم شد اگر مشخصات ایشان را برای ما ارسال کنید. همواره میتوانید از طریق پخش دیدگاه های صفحه مربوط به محله شما یا از طریق کانال های ارتباطی در بخش تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.