قالیشویی در تهران

  ایران تی اس ام

شروع قیمت از:

تومان60,000

قالیشویی در تهران را به بهترین ها بسپارید

بهترین تکنسین های شستشوی فرش در تهران آماده ارائه تمامی خدمات قالیشویی در منزل جهت شستشوی انواع فرش در خدمت شما عزیزان می باشد. قالیشویی در منزل تهران با قیمت ارزان تر به نسبت قالیشویی در کارخانه انجام میشوید. فرش ها در محل خشک میشوند و نیازی به جابجایی آنها وجود ندارد.

فرش ها را دوباره تازه و زیبا کنید

ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات ساکنین بسیاری از مناطق تهران و همچنین بررسی سوابق و تجربیات تکنسین های شستشوی فرش در منزل، برترین آنها را برگزیده ایم. کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی فرش صورت میپذیرد. ممتازترین متخصصان قالیشویی سیار، در تمامی مناطق تهران از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب، جهت شستشوی انواع فرش در خدمت شما شهروند عزیز تهران، می‌باشند. کافیست محدوده محل سکونتان را انتخاب کنید، و با تکنسین برگزیده منطقه به انتخاب مشتریان تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت جهت شستشوی فرش در محل و منزل در خدمت شما عزیزان خواهند بود.


قالیشویی در تهران

ما برترین تکسین های قالیشویی در منزل را به شما معرفی می‌کنیم. همکاران ما با توجه به نظریات مشتریان و همچنین بررسی سوابق تکنسین‌ها، ممتازترین متخصصان قالیشویی سایر را در تهران برگزیده اند. برای شستشوی فرش در منزل کافیست با ابتدا محدوده محل سکونتتان را انتخاب کرده و با تکنسین مربوطه تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت نظافت و شستشوی فرش های شما را با قیمت مناسب انجام می‌دهند.

چرا شستشوی فرش اهمیت دارد؟

فرش یکی از وسایلی هستند که به سرعت آلودگی های هوا را جذب میکنند. این امر باعث ایجاد جلوه ای بعد به فرش و به کل منزل میشود. علاوه بر آن فرش را مکانی مناسب برای رشد باکتری ها ساخته و موجب آلودگی هوایی که تنفس میکنیم می‌گردد.
علاوه بر مزایایی چون حفظ سلامت هوای منزل، قالیشویی منظم موجب بخشیدن جلوه‌ای زیبا به خانه می‌گردد. فرش زیبا نشان دهنده خانه ای زیبا می‌باشد. زیرا فرش ها از اولین مواردی هستند که هنگام ورود به خانه مشاهده می‌شوند. علاوه بر این ها با قالیشویی منظم در تهران، می‌توانید عمر فرش را افزایش داده و تا مدت ها به فکر خریدن فرش نو نباشید.
قالیشویی در منزل تهران
قالیشویی در منزل تهران

قالیشویی در منزل را هرچند وقت انجام دهیم؟

بهترین راه برای زیبا نگه داشتن فرش نظافت منظم آن است. جاروبرقی منظم اهمیت زیادی دارد. البته دفعات نظافت فرش به میزان آلودگی محیط بستگی دارد. مواردی چون میزان رفت و آمد روی فرش، وجود یا عدم وجود کودکان یا حیوانات خانگی در منزل، میزان آلودگی هوای محله ای که در آن سکونت داریم و … اهمیت دارد. همچنین برای مثال یک فرش با پرزهای ضخیم، ذرات بیشتری نسبت به یک فرش با پرزهای نازک به دام انداخته و به نظافت دقیق تری نیاز دارد. به طور کلی از نظر کارشناسان نظافت منزل بهتر است هفته ای یک یا دو بار از جاروبرقی استفاده کرده و بطور تقریبی هر شش ماه یک بار از خدمات قالیشویی در منزل استفاده کنید. این امور باعث میشود همیشه قرش هایی تمیز و زیبا داشته باشید.

مراحل قالیشویی در منزل با مجموعه ایران تی اس ام

 • تکنسین شستشوی فرش در محل پس از هماهنگی با شما با دستگاه و انواع مواد شوینده لازم در منزل حاضر میشود.
 • ایشان با توجه به جنس فرش، بهترین روش شستشو و مواد شوینده لازم را برمی‌گریند.
 • با استفاده از جاروبرقی گرد و خاک موجود در فرش نظافت اولیه میشود.
 • در صورت وجود لکه خاصی روی فرش، به آن توجه ویژه ای میشود.
 • کف و فوم مخصوص به سطح فرش تزریق میشود.
 • با استفاده از دستگاه وکیوم قوی کلیه آلودگی ها و مواد شوینده از سطح فرش جمع‌آوری میگردد.
 • در نهایت ۹۹ درصد از تمام آلودگی های فرش از بین رفته و فرش پاکیزه، خشبو و ضدعفونی شده به شما تحویل میگردد.

مزایای قالیشویی سیار در تهران:

 • تکنیسین قالیشویی سیار با استفاده از آب گرم موجب از بین رفتن سریعتر انواع باکتری ها میشود.
 • از مواد شوینده مخصوص با توجه به نوع فرش استفاده میشود. این مواد هیچگونه آسیبی به فرش وارد نکرده و برای انواع فرش دستباف و ابریشمی مناسب می‌باشند.
 • مانند قالیشویی در کارخانه شستشو با مایعات و مواد شوینده قوی انجام میشود و کیفیتی بسیار بالاتر از استفاده از بخارشو ارائه میدهد.
 • به علت استفاده از وکیوم های بسیار قوی کلیه باکتری ها و میکرو ارگانیسم های به دام افتاده در پرزهای فرش خارج شده و بر خلاف استفاده از جاروبرقی هیچگونه آلودگی باقی نمی‌ماند.
 • بر خلاف قالیشویی کارخانه ای نیازی به حمل و انتقال فرش ها وجود ندارد و هزینه های مربوطه حذف میشود.
 • فرآیند شستشو توسط تکنسین قالیشویی در محل در حضور شما انجام میشود. لذا میتوانید بر کیفیت کار نظارت کرده و نظرات خود را بیان کنید.
 • قیمت قالیشویی در منزل بسیار مناسب تر از قالیشویی کارخانه ای در تهران می‌باشد.
 • فرش ها تقریباً دو ساعت بعد از اتمام شستشو کاملاً خشک شده و آماده استفاده میباشند.

معرفی تهران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قالیشویی در تهران”

شناسه محصول: 2113-1 دسته: , مجموعه: