مبل شویی در منزل شیراز

مبل شویی شیراز; بهترین شستشوی مبل در منزل، قیمت 1400

بهترین تکنسین های مبل شویی در شیراز آماده ارائه تمامی خدمات مبل شویی و موکت شویی در منزل جهت نظافت انواع مبلمان و صندلی و موکت با قیمت مناسب در خدمت شما می باشد. هدف ما در مجموعه ایران تی اس ام معرفی برترین نفرات مبل شویی سیار در شیراز با کیفیت خوب به شما عزیزان می‌باشد.

شماره تلفن مبل شویی برگزیده در شیراز

 

تماس سریع با همراه

آقای زبرجدی… 1110574-0917

کلیک کنید...
تماس/چت با واتساپ

آقای زبرجدی…1110574-0917

کلیک کنید

مبل منزل را دوباره تازه و زیبا کنید

ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات بسیاری از شما عزیزان، بهترین تکسین‌های مبل شویی و شستشوی مبل در منزل را در شیراز برگزیده‌ایم. ایشان جهت نظافت مبل در کلیه محله‌های شیراز از جمله: معالی آباد، فخرآباد، آستانه، قصر دشت (قصدالدشت) ، درب شاهزاده، سنگ سیاه ، گود عربان ، درب شیخ، دروازه اصفهان و … در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1400

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1400

مبل شویی در منزل / قیمت

مراحل مبل شویی در منزل
 • بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده
 • استفاده از جاروبرقی جهت تمیزکاری سطحی
 • اسپری فوم مخصوص بر روی تمام سطح مبل
 • توجه ویژه به لکه های سرسخت تر و در صورت نیاز استفاده از دستگاه دریلی
 • استفاده از دستگاه وکیوم مایعات قوی جهت جمع آوری مواد شوینده و آلودگی ها از اعماق مبل و خشک کردن سریع
 • نظافت نهایی برای داشتن مبلمان زیبا و خوشبو
 • بعد از شستشو مبل ها به میزان 80 تا 90 درصد خشک می‌شوند. بسته به جنس مبل حدوداً به 2 تا 6 ساعت زمان نیاز است تا به طور کامل خشک شده و آماده استفاده شوند.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. شستشوی انواع مبل مخمل، پارچه ای، استیل، چرم، جیر و… ارائه می‌شود.

سایر مبل شویی های شیراز:

علاوه بر مبل شویی برگزیده از نگاه مشتریان که شماره تلفن آن در بالا ذکر شد، اطلاعات تماس دو شرکت دیگر مبل شویی در شیراز در ادامه آمده است.

نمونه کارهای مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل شیراز

مبلمان فرسوده و کثیف شده احساس راحتی و آرامش به شما نخواهد داد. استفاده از مبلمان تمیز و معطر و عاری از آلودگی موجب آرامش روح و سلامت جسم می‌شود. خدمت مبل شویی در منزل از جمله خدماتی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است همین امر باعث شده جستجوی واژگانی چون “مبل شویی در شیراز” ، “شستشوی مبل در منزل شیراز” ، “قیمت مبل شویی در شیراز” و موارد مشابه در گوگل افزایش چشمگیری داشته اند. به این منظور ما در ایران تی اس ام برآن شدیم تا با بررسی نظریات شهروندان محترم شیراز بهترین مبل شویی در منزل را به شما عزیزان معرفی کنیم. در مجموعه ما همواره تلاش میشود تا فقط برترین ها و همراه با قیمت مناسب معرفی شوند. پیشنهاد میکنیم نمونه کارهای ایشان را ببنید و از کیفیت خدمات صورت گرفته در شیراز و سایر شهرها اطمینان حاصل کنید.

هشهریان عزیز شیرازی:

آیا تصمیم به سفارش خدمات مبل شویی در شیراز را دارید؟

آیا بدنبال بهترین مبل شویی در شیراز با قیمت مناسب و ارزان هستید؟

شستشوی مبل در منزل با مرکز خدمات ایران شعبه شیراز

مبل در اتاق نشیمن مرکز بسیاری از اجتماعات خانوادگی و رویدادهای خاص است. اما از طرفی مبلمان منزل در اثر آلودگی های شهری و یا سایر منایع آلودگی به سرعت دوده میگیرند. علاوه بر آن برای همه ما پیش آماده که در اثر ریخت و پاش بچه ها ، حیوانات خانگی و یا ریختن مواد غذایی گوناگون بر روی مبل ، به مبل شویی نیاز پیدا کنیم. همچنین یکی از اولین مواردی که به محض ورود به خانه نظر بیننده را جذب می‌کند، مبلمان میباشد. مبل زیبا و تمیز باعث زیبایی کل منزل میگردد. از این رو نظافت سالانه مبل بسیار اهمیت دارد. مبل نیز مانند سایر لوازم منزل (پرده ها ، فرش ها و …) گرد و غبار و آلودگی ها را جذب کرده و نیاز به شستشو دارد.پس منطقی است که همیشه آن را در بهترین و پاکیزه ترین شرایط نگه دارید. بهتر است.

ما در مرکز خدمات ایران تلاش میکنیم مبل شویی در منزل را برای شما به بهترین شکل انجام دهیم. اثاثه یا لوازم داخلی نیاز به محلول های تمیز کننده متناسب با پارچه آن دارد. بیشتر محصولات تمیزکننده خریداری شده در فروشگاه ها برای انواع مبل و روکش آن ساخته نشده اند. آنها به طور بالقوه می توانند به اثاثیه منزل آسیب برسانند. بسیاری از این محصولات حاوی سفید کننده هستند که باعث از بین رفتن رنگ در محل استفاده می شود و بسیاری محصولات پاک کننده لکه ها را به طور کامل از بین نمیبرند. پس بهتر است این امر را به متخصصان ویژه خود واگذار کنید.

مبل شویی در شیراز با قیمت مناسب
مبل شویی در شیراز با قیمت مناسب

مبل شویی در شیراز با قیمت ارزان و رقابتی

قیمت مبل شویی به عوامل گوناگونی از تعداد و اندازه مبل ها گرفته تا جنس آنها بستگی دارد. البته ما در مرکز سرویس و تعمیر ایران تلاش می‌کنیم بهترین تکسین های مبل شویی را با رقابتی ترین قیمت به شما معرفی کنیم.البته همیشه اولویت اول کیفیت ارائه خدمات و جلب رضایت شماست. مبلمان شما یکی از گران ترین وسایل منزل می‌باشد که علاوه بر مکانی جهت استراحت و راحتی شما در زیبایی و شیک بودن منزل بسیار موثر است. از این رو تکسین های مبل شویی در ابتدا یک آزمایش رنگ روی گوشه ای نامحسوس روی مبل شما انجام می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که مواد شوینده هیگونه آسیبی به مبلمان وارد نمی‌کند.

چرا کارشناسان ایران تی اس ام؟

همکاران ما با بررسی نظریات هموطنان عزیز شیرازی و همچنین بررسی تجارب تکنیسین ها ممتازترین متخصصان شست و شوی مبل در شیراز را برگزیده اند. رسالت ما ارائه بهترین تجربه مبلشویی خدمت ساکنین عزیز شیراز میباشد. خوشحال خواهیم شد نظر خود را در مورد خدمات ایشان با ما در میان بگذارید. نظرات شما بهترین سرمایه ما جهت معرفی ممتازترین متخصصان می‌باشد. همواره میتوانید از طریق بخش دیدگاه ها در همین صفحه و یا از طریق تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که تصمیم به شستشوی مبلمان خود به صورت کامل را دارید، سپردن این کار به متخصصان مبل شویی بهترین گزینه است. آنها با قیمتی مناسب جهت شستشوی مبل شما اقدام می‌کنند. ولی اگر تصمیم خودتان نظافت مبل را انجام دهید همواره می توانید با مراجعه به آموزش مبل شویی، بهترین آموزش ها را مطالعه کنید. این آموزش ها شما را در چگونه‌گی از بین بردن انواع لکه یاری می‌کنند. البته به یاد داشته باشید که شستشوی مبل یه طور کامل توسط خود شما علاوه بر ایجاد هزینه های خرید مواد شوینده کیفیت کامل را ارائه نمیدهد. همیشه احتمال آسیب به پارچه مبل وجود دارد. همچنین بدون استفاده از دستگاه و مواد شوینده مخصوص درخشنگی کامل حاصل نمیشود.

همواره میتوانید به مراجعه به قیمت مبل شویی در منزل از هزینه های مبل شویی به طور تقریبی مطلع شوید.

پاکیزگی استثنایی

شاید به خاطر نیاورید که مبلمان شما چه اندازه نو وزیبا بوده است. یا ممکن است فکر کنید که آنقدرها هم کثیف نیست. اما با مبل شویی در منزل احتمالا بسیار شوکه خواهید شد.

ممکن است متوجه آن شوید یا نه، ولی بهرحال مبلمان شما را خاک ، گرد و غبار و مواد آلرژی زا پوشانده است. با گذشت زمان پارچه مات و کدر می شود. شستشوی مبل، مبلمان ارزشمند شما را به زندگی باز می گرداند و باعث می شود که دوباره ظاهری جدید و زیبا داشته باشند!

امروز مرکز خدمات ایران شعبه شیراز تماس بگیرید. ما به شما نشان خواهیم داد که مبلمان شما تا چه اندازه زیبا بوده است!


برخی تصاویر شستشوی مبل در شیراز


مبل شویی در شیراز قصردشت
مبل شویی در شیراز قصردشت
مبل شویی در شیراز آستانه
مبل شویی در شیراز آستانه

اکنون تماس بگیرید

آیا مبل شما نیاز به نظافت دارد؟ اکنون با ممتازترین تکنسین‌های شیراز تماس بگیرید. ما برترین متخصصان مبل شویی در شیراز را از دیدگاه شما عزیزان برگزیده ایم. آنها جهت نظافت مبل های شما در تمام محله شیراز در اسرع وقت در خدمت شما هستند. در حقیقت ، مبل شامل قارچ ها و باکتری ها و همچنین ویروس های حاصل از گرد و غبار و لکه ها است ، بنابراین شما باید حداقل سالی یم بار مبل را تمیز کنید تا خانه ای زیبا داشته باشید و هوایی سالم تنفس کنید. متخصصان شستشوی مبل تمام لکه های مبل را تمیز کرده و آن را مانند روز اول زیبا می کنند.


مبل شویی در منزل شیراز
مبل شویی در منزل شیراز

بهترین ها را برای شما به ارمغان می‌آوریم

ما میدانیم که شما بهترین تجربیات ، لذت ها و گردهمایی‌های خانوادگی را بر روی مبلمان و در اتاق نشیمن خود تجربه می کنید. این امر به ویژه در صورت داشتن بچه‌های کوچک ، حیوانات خانگی یا مهمانی های مکرر بسیار معمول است. مرکز خدمات ایران نظافت مبلمان با کیفیت بالا را برای شما فراهم می کند. ما از قدرتمندترین تجهیزات مبل شویی قابل حمل موجود در بازار استفاده می کنیم. ما درک می کنیم که شما بهترین چیز را برای خانواده خود می خواهید به همین دلیل ما بهترین تجهیزات تمیز کننده را برای همه شرایط داریم. تمامی مواد شوینده مورد استفاده در شعبه شیراز دوستدار و سازگار با محیط زیست هستند. تکنسین های تمیزکاری ما برای تمیز کردن انواع پارچه ها از جمله ابریشم ، پنبه ، پشم ، مصنوعی یا میکروفیبر آموزش دیده اند.

شستشوی تشک خوشخواب شیراز
شستشوی تشک خوشخواب شیراز

برخی ویژگی های تکنسین های معرفی شده در ایران تی اس ام:

 • عدم استفاده از شوینده های حاوی مواد شوینده مضرر: در فرآیند شستشو از مواد شوینده کاملاً ایمن استفاده میشود، بنابراین نیازی به ترک خانه نیست و می توانید فوراً از مبل ها استفاده کنید.
 • برنامه ویژه برای انواع مبل: متخصصان بعد از بررسی جنس مبل، برای مبل ها با جنس‌های مختلف ار مواد شوینده مخصوص آن استفاده می‌کنند. از این رو بهترین نتیجه حاصل شده و آسیبی به مبل وارد نمی‌شود.
 • استفاده از وکیوم های بسیار قوی: وکیوم های قدرمند، بسیار قوی تر از جاروبرقی های خانگی هستند. آنها علاوه بر اینکه مبل را تا حد ۹۰% خشم میکنند، بسیاری از مواد زائدی را که جاروبرقی قدرت کافی برای مکش آنها را ندارد، جمع‌آوری می‌کنند.
 • قیمت شستشوی مبلمان در منزل با توجه به تعرفه
بنابراین ، اگر فکر می کنید مبل شما کثیف است و نیاز به تمیزکاری کامل دارد ، با ایشان در تماس باشید.

آموزش مبل شویی

معرفی شیراز

شیراز پنجمین شهر پرجمعیت ایران است و مرکز استان فارس نیز شناخته می شود. طبق سرشماری سال ۲۰۱۶ ، جمعیت شیراز ۱،۸۶۹،۰۰۱ نفر بوده است. و همچنین در منطقه ساخته شده کنار آن “شهر جدید صدرا” (شهرک جدید صدرا) ۱،۵۶۵،۵۷۲ نفر ساکن بوده اند. شیراز در جنوب غربی ایران بر روی رودخانه فصلی (رودخانه خشک) واقع شده است. آب و هوایی معتدل دارد و بیش از هزار سال یک مرکز تجاری منطقه ای بوده است. شیراز یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران باستان است.

اولین اشاره به شهر ، به نام تیرازیچ ، بر روی الواح سفالی ایلامی است که مربوط به ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد است. این شهر مدرن در سال ۶۹۳ توسط بنی امیه مرمت شد و به ترتیب در سلسله های صفاری و ابن بویه ایران در قرن های ۹ و ۱۰ تا ۱۱th برجسته شد. در قرن سیزدهم ، به دلیل تشویق حاکم خود و حضور بسیاری از دانشمندان و هنرمندان پارسی ، شیراز به مرکز اصلی هنرها و ادبیات تبدیل شد. این شهر در زمان سلسله زند از سال ۱۷۵۰ تا ۱۸۰۰ پایتخت ایران بود. دو شاعر مشهور ایران ، حافظ و سعدی از شیراز هستند که مقبره آنها در ضلع شمالی مرزهای فعلی شهر است.

مبل شویی در شیراز 3

شیراز به عنوان شهر شاعران ، ادبیات ، عرقیجات و گل ها شناخته می شود. همچنین بسیاری از ایرانیان این شیراز را شهر باغ ها می دانند. به دلیل باغات زیاد و درختان میوه ای که می توان در این شهر مشاهده کرد. به عنوان مثال باغ ارم. شیراز دارای جوامع عمده یهودی و مسیحی بوده است. صنایع دستی شیراز شامل کاشی های منبت کاری شده با طرح مثلثی است. قالی بافی ، در روستاها گیلم و جاجیم خوانده می شود. در صنایعی مانند تولید سیمان ، شکر ، کودها ، محصولات نساجی ، محصولات چوبی ، فلزات و فرش نیز شیراز غالب است. اولین نیروگاه خورشیدی ایران در شیراز تاسیس شد. اخیراً اولین توربین بادی این شهر در بالای کوه باباکوهی در نزدیکی شهر نصب شده است.

5 دیدگاه برای مبل شویی در منزل شیراز

 1. سارا

  سلام
  بسیار ممنونم از خدمات خوبتون. آقای زبرجد خیلی به موقع و سریع تشریف آوردن. و با وجود اینکه مبل های مادرم مدت ها بود تمیز نشده بود. نتیجه کار خیلی عالی بود. امیدوارم همیشه تو کارتون موفق باشید.
  من شخصاً از مشتری های ثابتتون شدم.

  • صبوری

   ممنونیم از اظهار محبتتون و خوشحالیم از اینکه رضایت شما جلب شده

 2. sali

  سلام. من مبل های پارچه مخمل با مخمل طبیعی دارم. آیا مواد مبلشویی به مبل های من آسیبی نمیزنه؟

  • صبوری

   سلام. خیر. مواد مبلشویی با کیفیت و برند هیگونه آسیبی به مبلمان شما وارد نمیکنند. پیشنهاد میکنیم با متخصص شیراز که شمارشون تو همین صفحه هست تماس بگیرید و باهاشون مشورت کنید.

 3. شیما

  سلام من به تازگی مبل هام رو خریداری کردم. یه دفه خود به خود رنگ خودکار از مبل بیرون زد. ردی از خودکار وسط دایره مبل هست. ممکنه راهنمایی کنید که چجوری پاکش کنم؟

  • صبوری

   سلام متاسفانه گاهی به جای الیاف مرغوب در مبل ها از پارچه های ضایعاتی استفاده میشه که از قبل کثیف هستند. یا اینکه برای خط کشی الگوهای زیر کار مبل از ماژیک رنگی استفاده شده. مبل شویی با دستگاه براحتی رد جوهر رو از بین میبره ولی اگر خودتون میخواهید این کار رو انجام بدین پیشنهاد میکنم پاک کردن جوهر خودکار روی مبل رو بخوانید.

 4. هادی

  سلام و خدا قوت. موکت های من چسبیده هستند. شما شستشوی موکت هم انجام میدید؟

  • صبوری

   سلام ممنون. بله شستشوی موکت چسبیده با دستگاه و در محل انجام میشه. لطفاً با تکنسین شیراز در تماس باشید.

 5. niki

  روی مبل های من روغن ریخته. کمی هم بوی روغن میده. چجوری میتونم پاکشون کنم؟ با مواد مبل شویی پاک میشه؟

  • صبوری

   لکه روغن اگر قدیمی باشه میشه بسیار کمرنگش کرد ولی پاک کردن کامل اون کمی دشوار هست. اگر خودتون میخواین انجام بدین پاک کردن لکه روغن روی مبل را بخونید. همچنین میتونید از خدمات حرفه ای مبل شویی استفاده کنید که اگر در شهر شیراز تشریف دارید بالای همین صفحه شماره تماسشون هست.

دیدگاه خود را بنویسید