تعمیر مبل در اهواز

تعمیرات مبل اهواز; بهترین تعمیرات مبل، تلفن+ استعلام قیمت

بهترین تعمیر مبل در اهواز با بررسی نظریات مشتریان ساکن در اهواز توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض پارچه مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل چرم، راحتی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

تعمیر مبل برگزیده

شماره تلفن

آقای امینی

09370739229

تماس سریع چت/تماس در واتساپ
در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن تعمیرکار مبل اهواز تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل اهواز نیز امکان پذیر است.

تعمیرات مبل اهواز
تعمیر، رویه کوبی و تعویض پارچه مبل در اهواز:
انتخاب پارچه به سلیقه مشتری، بارگذاری زیر کار با اسفنج 30 کیلو، نقاشی چوب مبل

تعمیرات مبل در تمام محله های اهواز

تعمیرکاران مبل اهواز در کلیه محله های جنوب و شمال اهواز از جمله کیانپارس ، زیتون کارمندی ، زیتون کارگری ، کیانشهر ، کمپلو ، کیان آباد ، پردیس ، کوروش ، ساحل و … صورت میپذیرد. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو انجام میشود.

نمونه‌کار و تصاویر قبل و بعد از تعمیرات مبل در اهواز

نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

  • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
  • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
  • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
  • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
  • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.


بهترین تعمیرات مبل در اهواز:

در اهواز کارگاه های متعدد تعمیر مبل وجود دارد. از میان آنها میتوان به تعمیرات مبل ضرغامی، قائدی، کریمی، غری، مهدی، حامد و بسیاری دیگر اشاره کرد. همکاران ما در ایران تی اس ام تلاش میکنند تا با بررسی نظریات بسیاری از مشتریان بهترین آنها را برگزیده و به شما عزیزان معرفی کنند.

 

نام مجموعه تعمیر مبل شماره تلفن
تعمیر مبل امینی (برگزیده اهواز)

09370739229

تماس

تعمیر مبل امین اهواز

09305480677

تماس

تعمیر مبل دوستانی اهواز

0916038711

تماس

تعمیر مبل قائدی اهواز

09216239098

تماس

تعمیر مبل اشکان اهواز 09010397066  تماس

شما عزیزان میتوانید نمونه های متنوعی از عکس های تعمیر انواع مبل راحتی، استیل و … را به همراه تصاویر قبل و بعد در نمونه کار های زیر ببینید.

معرفی برخی تعمیرات مبل در اهواز همراه با نمونه‌کار


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

خدمات ایران تی اس ام در اهواز

بهترین تعمیرات مبل اهواز
تلاش ما در ایران تی اس ام معرفی بهترین کارگاه های تعمیر مبل در اهواز به شما عزیزان میباشد.

تعمیر مبل در منزل اهواز

تعمیر مبل در منزل طبق نظر تعمیرکار امکان پذبر میباشد. در بسیاری از موارد برخی تعمیرات مبل مانند شکستگی دسته مبل، تقویت نشیمن و تعمیر فرو رفتگی مبل، برخی پارگی ها، رفع صدای مبل و موارد مشابه در منزل امکان پذیر است. البته تمامی این موارد طبق نظر تعمیرکار مبل مشخص میشود. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تعمیر مبل در اهواز که در بالا آمده تماس بگیرید.

تعمیر مبل در منزل
اگر قصد تعویض پارچه مبل، رویه کوبی و به طور کلی تعمیرات اساسی مبل دارید، این کار نیازمند حمل مبلمان شما به کارگاه مجهز میباشد و معمولاً امکان انجام آن در منزل مهیا نیست.

تعویض پارچه مبل اهواز

تعویض پارچه مبل یکی از بهترین روش های نوسازی و بازسازی مبلمان میباشد. با این روش میتوانید مبلمانی نو و دکوراسیونی جدید را با قیمتی بسیار کمتر از خرید مبل نو تجربه کنید. با مراجعه به تعمبرکار برگزیده مبل در اهواز میتوانید با در اختیار داشتن کالیته بسیار متنوع پارچه، بهترین پارچه مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم تعویض پارچه مبل را بخوانید و با انواع پارچه مبلی آشنا شوید.

تعمیر مبل راحتی
بدلیل استفاده از اسفنج های بی کیفیت در هنگام تولید مبل، میزان زیادی از وارفتگی پارچه قبل از تعمیر مشاهده میشود. این مورد با دقت در لمسه دوزی مبل قابل مشاهده است. تعمیر این مبل راحتی با تعویض پارچه، تعویض‌ اسفنج و فوم‌های فرسوده با اسفنج‌های تمام سی کیلویی و فوم سرد پیک فوم، و تغییر رنگ قسمت‌های چوبی مبل انجام شده است.

تعمیر مبل استیل (سلطنتی) اهواز

تعمیر مبل استیل نیاز به دقت و تبحر کافی تعمیرکار دارد. علت آن ظرافت دوخت پارچه، منبت کاری های مبل استیل و موارد مشابه دیگر است. الگوبرداری دقیق، برش کاری و دوخت ظریف و در نهایت کشش مناسب پارچه در هنگام تعویض و رویه کوبی بسیار مهم است. تعمیرکار حرفه ای مبل استیل قدیمی و کهنه را مانند روزهای ابتدایی آن و حتی بهتر، نو و زیبا میکند. با توجه به قیمت بالای مبل سلطنتی در اهواز میتوان با رویه کوبی آن مبلی زیبا و جدید داشت. البته با قیمتی بسیار مناسبتر!

تعمیر میز تلفن
تعمیر و نقاشی میز تلفن ساخته شده به سبک استیل

آدرس تعمیر مبل در اهواز

یکی از بزرگترین بازارهای مبل کشور، بازار مبل اهواز واقع در زیتون کارمندی میباشد. در بازار مبل اهواز تولید، تعمیر و فروش انواع مبلمان انجام میشود. ایت بازار بسیار قدیمی بوده و از لحاظ وسعت با بازار مبل یافت آباد تهران برابری میکند. آدرس تعمیر مبل در اهواز فقط در بازار مبل اهواز محدود نمیشود و در کیان پارس، گلستان و بسیاری محله های دیگر کارگاه تعمیر مبل وجود دارد. حمل و نقل مبل در اکثر محله های اهواز رایگان بوده و حتی در صورتی که آدرس محله شما با آدرس تعمیر مبل در اهواز متفاوت باشد، حمل و نقل مبل به صورت رایگان انجام میشود.

کالیته پارچه مبل


نظرات شما

چنانچه درباره تعمیرکار معرفی شده نظر و یا انتقادی دارید بسیار خوشحال خواهیم شده در بخش دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید.


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل

به طور کلی میانگین قیمت تعمیر مبل با توجه به نوع ایراد در سال ۱۴۰۲ مطابق جدول ذیل است.
نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل ۷ نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تا ۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) ۵۵٫۰۰۰ تا ۲۵۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۹٫۵۰۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر اسکلت مبل ۷ نفره ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۶٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل ۷ نفره ۵۰۰٫۰۰۰ تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از ۵۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل ۷ نفره به طور میانگین به ۲۰ تا ۴۰ متر پارچه نیاز دارد. (جهت آشنایی با انواع پارچه تعویض پارچه مبل را ببینید.)

هزینه تعمیر مبل به موارد بسیاری بستگی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

  • نوع مبل (راحتی، استیل و …)
  • نوع ایراد مبلمان (شکستگی، رویه کوبی، تعویض پارچه و …)
  • جنس و کیفیت پارچه مورد استفاده
  • میزان مورد نیاز پارچه (معمولاً مبلمان راحتی به میزان بیشتری پارچه نیاز دارد ولی پارچه های مورد استفاده جهت رویه کوبی مبل استیل (سلطنتی) گران قیمت تر میباشند.)
  • کیفیت متریال مصرفی مانند ابر، فوم سرد یا گرم و …

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر مبل در اهواز”

دسته: برچسب: