مبل شویی در مشهد

مبل شویی در مشهد; 6 شستشوی مبل در منزل، تلفن+ قیمت 1402

بهترین مبل شویی در منزل مشهد از دیدگاه مشتریان با قیمت مناسب در ایران تی اس ام به شما معرفی میشود. شستشوی مبل در محل را با دستگاه بروز و برترین تکنسین ها امتحان کنید.

مبل شویی برگزیده مشهد

شماره تلفن

مبل شویی تخصصی الماس

09376757339

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

 • بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده
 • استفاده از جاروبرقی جهت تمیزکاری سطحی
 • اسپری فوم مخصوص بر روی تمام سطح مبل
 • توجه ویژه به لکه های سرسخت تر و در صورت نیاز استفاده از دستگاه دریلی
 • استفاده از دستگاه وکیوم مایعات قوی جهت جمع آوری مواد شوینده و آلودگی ها از اعماق مبل و خشک کردن سریع
 • نظافت نهایی برای داشتن مبلمان زیبا و خوشبو
 • بعد از شستشو مبل ها به میزان 80 تا 90 درصد خشک می‌شوند. بسته به جنس مبل حدوداً به 2 تا 6 ساعت زمان نیاز است تا به طور کامل خشک شده و آماده استفاده شوند.

اگر قبل از سفارش مبل شویی در منزل تمایل دارید با انواع دستگاه ها و مواد شستشوی مبل در منزل آشنا شوید مطالب کوتاه زیر را بخوانید.

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

مبل منزل را دوباره تازه و زیبا کنید

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. مبل شویی و شستشوی انواع صندلی، مبلمان راحتی مبلمان چرمی، مخمل، پارچه ای، جیر، مبلمان استیل (سلطنتی)، مبلمان ایرانی و خارجی توسط ایشان صورت می‌پذبرد.

مبل شویی مشهد (لیست قیمت)
مبل شویی در مشهد (لیست قیمت)

برخی خدمات مبل شویی در مشهد

 • مبل شویی و نظافت منزل با دستگاه و بدون دستگاه (شامل کف، دیوار، کابینت و …)
 • صفرشویی خانه های تخلیه، نوساز و بازسازی شده
 • شستشوی انواع مبل راحتی و سلطنتی (استیل) و …
 • موکت شویی در منزل (شستشوی مبل در منزل)
 • شستشوی انواع صندلی تالار، رستوران، ادارات و …
 • استفاده از دستگاه مبل شویی آلمانی
 • استفاده از مواد نانو بدون آسیب به مبلمان
 • شستشوی تشک خوشخواب در محل
 • آماده قرارداد با تمام ارگان های دولتی، خصوصی، تالارها و کافه سراها
 • اعزام نیروی نظافتی خانم و آقا هفت ساعت در اختیار

ما در مجموعه ایران تی اس ام با معرفی برترین تکنسین های مبل شویی سیار در مشهد، از نظر مردم در کلیه محله های : قاسم آباد (شهرک غرب)، بلوار سجاد ، صیاد شیرازی، هاشمیه ، احمد آباد، ملک آباد ، وکیل آباد ، باهنر و …  در خدمت شما عزیزان هستیم.

نمونه‌کار قبل و بعد از شستشوی مبل

مبل شویی های منتخب در مشهد

نام مبل شویی شماره تلفن
مبل شویی ثمین

09158034951

تماس

مبل شویی  بزرگ خراسان

09157732053

تماس

مبل شویی  بهنام

09150739838

تماس

مبل شویی فن باز مشهد

05136030818

تماس

مبل شویی تخصصی رضوی 09363490044 تماس
مبل شویی تخصصی رویال  مشهد 09358848314 تماس

معرفی برخی مبل شویی های مشهد

در این ویدئو میتوانید نحوه شستشوی مبل با دستگاه را در محل ببینید.


ویژگی‌های مبل شویی مشهد:

 • مبل شویی و نظافت منزل با دستگاه و بدون دستگاه شامل(کف دیوار کابینت و…)
 • صفرشویی خانه های تخلیه، نوساز و بازسازی شده
 • آماده قرارداد با تمام ارگان های دولتی و غیر دولتی
 • آماده قرارداد با تمام تالار و کافه سراها
 • اعزام نیروی نظافتی خانوم و آقا هفت ساعت در اختیار.

برخی از شرکت های مبل شویی در مشهد

در مشهد چندین مبل شویی فعال وجود دارد. از میان آنها میتوان به مبل شویی عدالتیان مشهد، مبل شویی قدس مشهد، مبل شویی شاهد مشهد، مبل شویی تک واش، مبل شویی آسمان و … اشاره کرد. همکاران ما با بررسی نظریات برخی از ساکنین مشهد بهترین تکنسین های شستشوی مبل را به شما عزیزان معرفی میکنند. تلاش ایشان حفظ قیمت مبل شویی در منزل مشهد بر طبق تعرفه های اتحادیه و ارائه خدمات با کیفیت بالا میباشد.

قیمت مبل شویی در مشهد

قیمت مبل شویی مشهد (لیست کامل)- تعرفه ۱۴۰۲

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

قیمت شستشوی مبل ۷ نفره ۳۶۰٫۰۰۰
شستشوی مبل کلاسیک، سلطنتی و فرحی هر نفر ۴۷٫۵۰۰
شستشوی مبل کلاسیک، سلطنتی و فرحی هر نفر ۴۷٫۵۰۰
شستشوی کاناپه تختخوابشو هر نفر ۶۰٫۰۰۰
شستشوی کوسن تشک دوبل مبلمان هر نفر ۸٫۰۰۰
تشک خوشخواب ۱ نفره ۱۲۰٫۰۰۰
تشک خوشخواب ۲ نفره ۲۲۰٫۰۰۰
شزلون / لاوست ۸۵٫۰۰۰
صندلی ناهارخوری رستوران، بهاری، آلاچیقی ۳۰٫۰۰۰
صندلی ناهارخوری استیل فرحی و کلاسیک هر نفر ۳۰٫۰۰۰
شستشوی پاف گرد، مکعب، متعارف ۲۰٫۰۰۰
شستشوی پشتی دستی ۲۵٫۰۰۰
شستشوی فرش ۱۲متری در منزل ۱۳۰٫۰۰۰
شستشوی فرش ۹ متری در منزل ۹۰٫۰۰۰
شستشوی فرش ۶ متری در منزل ۸۰٫۰۰۰
موکت شویی هر متر ۹٫۰۰۰
ایاب و ذهاب رایگان

توضیح: شستشوی مبل بر اساس هر نفر حساب میشود. برای مثال هزینه شستشوی یک دست مبل ۷ نفره راحتی برابر است با ۳۳۲٫۵۰۰ = ۴۷٫۵۰۰ * ۷

نکته مهم: لیست قیمت بالا با استفاده از شوینده های متعارف میباشد. در صورت استفاده از لکه بر های نانو ممکن است قیمت ها تغییر کند. برای مثال هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل ۷ نفره در حدود ۱۹۰ هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین برگزیده شهر محل سکونتان تماس بگیرید.

بهترین مبل شویی در مشهد

در مشهد مبل شویی های جهت شستشوی مبل در منزل وجود دارند. شاید به همین علت عبارتی مانند مبل شویی ارزان در مشهد یا شرکت مبل شویی بارها و بارها جستجو میشوند. اما همانقدر که قیمت مبل شویی در منزل اهمیت دارد، کیفیت شستشوی مبل و عدم آسیب به ان نیز مهم است. برخی از مبل شویی های مشهد عبارتند از:

مبل شویی قدس مشهد
مبل شویی عدالتیان مشهد
مبل شویی شاهد مشهد
مبل شویی خیام مشهد
مبل شویی پرهام مشهد
مبل شویی سلطانی مشهد

شاید یافتن مبل شویی مناسب و باکیفیت به آسانی میسر نباشد. اما ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات مشتریان عزیز کلیه مناطق تهران و همچنین بررسی تکنسین های مبل شویی بهترین مبل شویی در مشهد از نظر مردم معرفی میکنیم.

مبل شویی در مشهد ملک آباد (2)
قیمت مبل شویی در مشهد ملک آباد

چرا شستشوی مبل در مشهد اهمیت دارد؟

شاید مبل ها یکی از مهمترین وسایل خانه باشند. مبل علاوه بر مکانی برای استراحت، جذابیت بصری و زیبایی را برای فضای داخلی خانه شما فراهم می کند . مشهد یکی از پرجمعیت ترین و آلوده ترین شهرهای کشور است و مبل ها به سرعت دوده گرفته و مواد آلاینده را جذب میکنند. از طرفی خطر انواع آلاینده های خانگی مانند دود ناشی از پخت و پز و یا ریختن انواع غذاها و نوشیدنی ها وجود دارد. بنابراین نظافت و شستشوی بموقع مبلمان بسیار اهمیت دارد.

قیمت مبل شویی در منزل مشهد:

قیمت شستشوی مبل در مشهد به عوامل بسیاری از حمله اندازه ، جنس ، تعداد ، نوع پارچه و برخی موارد دیگر بستگی دارد. با این حال شما عزیزان همواره می‌توانید از مراجعه به قیمت مبل شویی در منزل که لینک آن در بالای صفحه قرار دارد، از هزینه تقریبی مبل شویی در مشهد بدون خدمات اضافه مظلع شوید. تلاش ما در مجموعه ایران تی اس ام ارائه خدمات مبل شویی ارزان در مشهد در کنار حفظ کیفیت کار می‌باشد. شستشوی مبل در منزل با بهترین کیفیت در مرکز خدمات ایران. ما در سراسر مشهد و حومه خدمات مبل شویی در منزل را به شما عزیزان ارائه می دهیم. همکاران ما در مرکز سرویس و تعمیر ایران با توجه به نوع و جنس مبلمان بهترین روش را جهت شستن مبل در منزل به شما معرفی می کنند. با شست وشوی مبلمان طول عمر آن را افزایش داده و از زیبایی دوچندان آن لذت ببرید.

مبل شویی در مشهد هاشمیه
مبل شویی در مشهد هاشمیه

خدمات نظافت ما در مشهد همچنین شامل تمیز کردن انواع کاناپه پارچه ای، انواع مبل چرمی ، حصیری و مخمل ، صندلی ماشین و … می باشد.

چرا از خدمات یک مبل شویی معتبر استفاده کنیم؟

مبل ها یکی از مهمترین وسیله‌ها در خانه شما هستند. مبل ها اغلب بسیار گران هستند و از مواد گران قیمتی ساخته می شوند. روش های معمول تمیز کردن مبلمان در خانه ها به طور کلی قادر به تمیز کردن مبل ها نیستند. و از طرفی همیشه خطر آسیب رساندن به پارچه ، روکش و مواد مبل وجود دارد. مواد شیمیایی مناسب ، تجهیزات مناسب و تکنسین های حرفه ای از الزامات اساسی برای یک فرایند کارآمد نظافت مبل است.  مبل ها از معدود لوازم منزل هستند که علاوه بر اعضا خانواده، سایرین نیز مانند مهمان ها و دیگران از آنها استفاده میکنند. به همین علت مبل ها مانند سایر اثاثیه و حتی بیشتر نیاز به شستشو و نظافت داردند. ولی شاید شستشوی مبل بدلیل سنگین و حجیم بودن آن مانند پرده ها ساده نباشد. اما راه حل ساده ، سریع و با قیمت مناسب وجود دارد. و آن مبل شویی در منزل توسط ممتازترین تکسین های مشهد میباشد. بنابراین بهتر از شستشوی کامل مبل خود را به تکسین های مبل شویی شهر مشهد واگذار کنید.

مبل شویی در منزل مشهد امام رضا
مبل شویی در منزل مشهد خیابان امام رضا

چرا شست و شوی مبلمان را به تکنسینهای مرکز سرویس و تعمیر ایران بسپاریم؟

همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام همواره در حال بررسی نظریات مشتریان عزیز مشهد می‌باشند. ما با بررسی نقدهای شما عزیزان و همچنین بررسی تجارب تکسین های مبل شویی، برترین نفرات را معرفی میکنیم. هدف ما ارائه بهترین تجربه مبل شویی به شما ساکنین عزیز مشهد می‌باشد. بسیار خوشحال خواهیم شد اگر شما نیز نظر خود را درباره خدمات ارائه شده توسط متخصصان معرفی شده بفرمایید. همچنین اگر تجربه خوبی از شستشوی مبل با فرد دیگری داشته اید، او را به ما معرفی نمایید. نظریات شما بهترین سرمایه ما در جهت معرفی ممتازترین متخصصان است. همواره میتوانید از طریق بخش نظریات در همین صفحه و یا از طریق کانال های ارتباطی در تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

تمیز کردن تخصصی مبل چرم

ما میدانیم که ست های مبل چرمی بسیار گران هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. ما روش های مختلفی برای تمیز کردن مبل چرم برای انواع گوناگونی از چرم اتخاذ می کنیم تا بهترین نتیجه را به شما بدهیم. در ضمن اطمینان حاصل می کنیم که زیبایی مبلمان شما یکسان باقی بماند. نظافت منظم و دوره ای مبل چرمی باعث افزایش قابل توجه طول عمر آن میشود.

تمیز کردن انواع لکه ها

ما در مرکز خدمات ایران انواع لکه ها را برو روی مبلمان شما از بین میبریم. مهم نیست که این لکه در اثر چه چیزی بوجود آمده اند، یا چقدر مقاوم هستند. همکاران ما از بهرین مواد شوینده جهت از بین بردن آن ها استفاده می کنند. لکه ها از انواع نوشیدنی ها گرفته تا شکلات یا خون و یا ادرار ، می توانیم انواع لکه ها را تمیز کنیم. روی مبلمان  شما از محلول های تمیز کننده سازگار با محیط زیست استفاده می شود ، که اطمینان حاصل می کند هیچ حساسیت پوستی یا بهداشتی ندارد. جهت مبل شویی در منزل مشهد ، امروز با همکاران ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت پیش شما خواهیم بود.


شستشوی مبل در منزل با کیفیت و در اسرع وقت

مبل شویی در منزل معمولاً به ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد. با این حال ، زمان دقیق آن بستگی به جنس ، تعداد و میزان کثیفی مبل دارد. همکاران ما به هیچ وجه کیفیت را فدای سرعت نمی کنند تا کار تمیز کردن را با بهترین نتیجه و رضایت شما به پایان برساند. اگر احساس میکنید مبلمان شما مانند روز اول درخشان و زیبا نیست اکنون با همکاران ما در شعبه مشهد تماس بگیرید. آنها در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

مبل شویی در منزل مشهد وکیل آباد
مبل شویی در منزل مشهد وکیل آباد

خدمات ایران تی اس ام در مشهد

آموزش مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل با صابون

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن لکه های مبل

آموزش آموزش مبل شویی

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن کاور مبل طلقی

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل پارچه ای

آموزش آموزش مبل شویی

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

از بین بردن لکه روی مبل

65 دیدگاه برای مبل شویی در مشهد

 1. آزی

  پاسخگو ، خوش قول و کاملا حرفه ای و خوش اخلاق هستند نتیجه نهائی کار بعد از خشک شدن مشخص میشه فعلا که خیلی تمیز به نظر میاد ، به پیشنهاد ایشون چون مبلها خیلی کثیف بودن آب شوئی هم انجام دادن.

 2. جلالی

  خیلی ممنون از خدمات سایت شما. شماره تلفن چندتا مبل شور خوب را از دوستام پرسیدم ولی تو این اخره سالی راستش همشون ناز میکردم. اصلا تصور نمیکردم همچین آدم خوب و با انصافی رو تو اینترنت پیدا کنم. بازم از سایت خوب شما تشکر میکنم

 3. بختیاری

  سلام و خسته نباشید. من برای مبل هام با مبل شویی عدالتیان تماس گرفتم. متاسفانه از هیچ چیز مبل شویی عدالتیان راضی نبودم. با تاخیر اومدن. مبل ها تا حد زیادی خیس باقی موندن. و فکر میکنم مواد با کیفیتی هم نداشتن چون الان که ۳ روز از شستشو گذشته پارچه مبل ها حالت کهنگی پیدا کرده

  • صبوری

   سلام. با توجه به تجربه بد شما از مبل شویی عدالتیان در مشهد و چند مورد دیگر، شماره این مبل شویی از مجموعه های برگزیده حذف شد. از اینکه تجربه خود را با مجموعه ایران تی اس ام به اشتراک گذاشتید سپاسگذاریم.

 4. زحل

  کار آقای گنجور عالی بود مبل ها خیلی تمیز شدند. خوش قول و بسیار با ادب بودند قیمت ها هم مناسب و عادلانه بود. از مجموعه شما بابت معرفی افراد حرفه ای سپاسگذارم.

 5. علی

  مبلشویی الماس خیلی مبلامو تمیزشستن هزینه عادلانه ای دریافت کردن ممنونم ازمجموعه مبلشویی الماس

  • صبوری

   خوشحالیم از اینکه از خدمات مبل شویی الماس راضی بودید و ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه تون.

 6. Sepideh

  ممنونم از مبل شویی گنجور واقعا مبل ها تمیز شدن
  قیمت ها هم واقعا عادلانه بود

 7. یاس

  سلام باتشکرازسایت ایران تی اس ام.ازعملکردمتخصص اقای گنجورخیلی راضی هستم سروقت اومدن
  شستشوهم خیلی عالی بودممنونم

 8. نیلوفر

  من ناراضى بودم از كار آقای گنجور. مبل هام کاملا تمیز نشدن و دلایلی اوردن برای کثیف موندن مبلا کف زیادی هم پخش شد. طوری که خودم کف رو شستم تا سرامیک ها سیاه نشن. از هزینه ای که اول به من گفتن هم در آخر ۳۰۰ تومن اضافه گرفتن!

  • صبوری

   ضمن عذرخواهی از شما این مورد حتماً پیگیری میشه و نتیجه خدمتتون اطلاع رسانی میشه. لطفاً جهت امکان ارتباط با شما ایمیل و یا شماره تماس خودتون رو بفرمایید.

 9. مینایی

  سلام من از آقای گنجوربسبار راضی بودم کار را به نحو احسن انجام دادن‌ آقای گنجور بسیار مودب و وظیفه شناس ودر مورد کار بسیار حساس وبادقت زیاد کارشون انجام‌دادن‌ از نمره ۱۰۰ ،۱۰۰میدم وامیدوارم‌که همبشه در کارشون موفق باشن.

 10. Amir

  سلام خسته نباشید ما برای مبل ها با مبل شویی گنجور تماس گرفتیم واقعا راضی هستیم سر وقت اومدن و خوش برخورد بودن ممنونم بابت سایت خوبتون

 11. Kaveh

  من بامبلشویی الماس تماس گرفتم خیلی خوب کارشون و انجام دادن و من فکر نمیکردم که مبلام تمیزبشه سرموقع هم اومدن

 12. جواد

  من از آقای گنجور با اخلاق و رفتار مومنانه وشستشویی اسلامی و منظم بودن خیلی خوشم آمد امیدور که کلیه پرسنل شرکت هم همین طور باشند انشالله

 13. Amirali

  تشکرازسایت ایران تی اس ام بابت معرفی متخصصین مبل ومخصوصا ازشرکت الماس که کارشون خیلی حرفه ای ومرتب بود

 14. فهیمه تیموری

  آقای گنجور برای شستشوی مبل اومدن.
  واقعا کارشون عالی و تمیز بود. متشکرم

 15. ناشناس

  سلام من خانوم امیری هستم از اقای گنج‌ور خیلی رازی بود مبل تمیز شستن
  سرعت عمل هم خیلی هوب بود
  تمیز کار بودن

 16. ملت

  سلام بامبل شویی آقای گنجور تماس گرفتم وازکارشون راضیم مبلهام تمیز شده فقط چندتالکه مونده که بخورد پارچه رفته پاک نشدوگرنه مبلهام خیلی تمیزشده ومن راضیم

 17. ملت

  سلام من دیروز مبلهام وازمبل شویی آقای گنجوراومدن شستن واقعا تمیزشده بجزچندتالک که بخورد پارچه رفته وسرسخت شده ازکارشون واخلاقشون راضیم

 18. عامل

  با سلام وعرص ارادت خدمت جناب آقای گنجور و با تشکر از برخورد خوب و حساسیت و تبحر در کارشون در شستن مبل بسیار ممنون وسپاسگزارم

 19. آرمان

  سلام
  ممنونم از مبلشویی دریا که با دقت بالا و خیلی تمیز و مرتب مبلام و خوشخواب و شستن از روز اول هم خیلی بیشتر تمیز شد ممنون .

 20. حسن زاده

  باسلام ممنون و تشکر بابت کار و اخلاق خوب نیروهای آسمان

 21. حسینی

  ممنونم از آقای گنجور بابت نیروهای با ادب و با اخلاق واقعا تمیز شدن مبلام قیمتا عادلانه بود 🙏

 22. بهاری

  مبلشویی گنجور بسیار عالی و تمیز خوش برخورد رضایت کامل داشتم ازکارشون

 23. بهاری

  ممنون از اقای گنجور
  کارشون حرفه ای و خیلی خوش برخورد

 24. امیر

  ممنون از آقای گنجور بزرگوار
  واقعا سپاسگزارم از کارتون
  کارتون تمیز و عالی بود کاملا راضیم
  اخلاق و رفتار عالی و خوب
  از تیمتون راضیم👍

 25. مینا

  از مبل شویی گنج ور راضیم کارشون خیلی خوبعع قیمت‌ها مناسبه

 26. Alizadeh

  ممنونم از مبلشویی الماس بابت کارشون واخلاق خیلی خوبشون ییمت ها نسبت به تمیزی کار خوب بود

 27. ججت ندافی

  باسلام و خسته نباشیدبه عوامل سایت ایران تی اس آن مابا مبل شویی گنجورتماس گرفتیم واقعا کارشون عالی بود وقیمت عادلانه بودممنون از اقای گنجور که تو کارشون دقت دارن

 28. Mohamadzadeh_Ali

  ممنونم از سایت ایران تی اس ام بابت معرفی متخصصین مبل و بسیار ممنونم از مبلشویی *الماس* بابت مدیریت قوی اخلاق مودبانه
  من برای شستشو فرش دستباف و مبل و خوشخواب ازشون نیرو گرفتم که خیلی شستشو رو انجام دادن وبه بقیه دوستان و اقوام حتما مبلشویی الماس رو معرفی میکنم

 29. اسلامی

  کار شستشوی مبل و فرش خیلی عالی و بسیار تمیز و بهداشتی و از نظر اقتصادی هم خیلی بصرفه و اقتصادی می باشد

 30. احمدزاده

  باتشکر از آقای گنجور
  بسیار از شستشوی مبلام راضیم
  مدیریت قوی
  اخلاق مودبانه
  از نظر اقتصادی بصرفه
  بعدازاتمام کار نظافت میکنند ومرتب تحویل میدن

 31. احمدزاده

  تشکر از اقای گنجور
  بسیار راضیم
  هم اخلاق مودبانه هم کارشون عالی

 32. نوروزی

  ممنون از گروه آقای گنجور که خیلی تمیز و با دقت کار رو انجام دادن…. کیفیت کارشون خیلی خوب بود

 33. مسعود

  برای شستشوی مبلمان منزل از آقای گنجور کمک گرفتم. بسیار خوش قول بودند و کار را بنحو احسن انجام دادند. به کسانی که در مشهد قصد شستشو دارند توصیه میکنم با ایشان تماس بگیرند.

 34. عباس مرادی

  کاراقای گنجورعالی بود
  داصی بودیم ازکارشون
  ممنون ازعوامل سایت ایران تی اس ام

 35. هوتن

  ممنونم از اقای گنجور بابت وقت شناسی و کار تمیزشون

 36. محمدجواد صمدیان

  با سلام ، آقای گنجور از نظر زمانی بسیار خوش قول و ۲ دست مبل ۷ نفره را به صورت کامل شست و شو دادن و از کیفیت کار ایشان راضی هستم .

 37. بهرام هاشم زاده

  با سلام من واسه شستشوی مبل ها با اقای گنجور تماس گرفتم کارشون عالی و به موقه اومدن

 38. مریم قاسمی

  سلام اقای گنجور خیلی درست کار بودن و سروقت اومدن

 39. Mohamadzadeh_Ali

  سلام من با مبشویی گنجور تماس گرفتم و اصلا ازشون راضی نبودم

 40. ازاده دامادی

  با سلام از مبل شویی شاهد استفاده کردم کارشون خیلی حرفه ای بود و معلوم بود متخصص هستن توی اینکار
  لکه های مبلم کاملا پاک شد ممنونم از سایت خوبتون.

 41. ایدا رمضانپور

  از مبل شویی شاهد تشریف اوردن کارشون تمیز و با مواد نانو انجام دادن واسم شستشو فرش و مبلمان رو تضمینی همونطور که گفتن بعد اینکه خشک شد هیچ لکه ای برنگشت

 42. نازنین م

  مبل شویی شاهد واسه شستشوی مبلمانم تشریف آوردن تمیز شد با مواد نانو که گفتن شستن ممنون از سایت خوبتون

 43. Zohre

  ممنونم ازمبشلویی الماس خیلی زود اومدن وتمیزهم شستن

 44. هدیه

  سلام میخواستم از مبل شویی مشهد تشکر کنم ‌‌ ک سروقت اومدن مبلامونو تمیز و مرتب با اخلاق خوب شستن

 45. ناشناس

  منظورم رویال مشهد بود عالی بودن

 46. Hosin Ahmad

  ممنونم بابت شستشومبل از مبلشویی الماس خیلی تمیز شستن وبعد اینکه کارشون تموم شد کف و تمیز کردن خودشون
  فقط قیمت کوسن وتشک دوبل فرق داشت که همون اول گفتن

 47. Ahadzade

  تمیز شدن مبلام
  فقط لکه خون روی خوشخواب بود چون خیلی وقت بود ورفته بود داخل جسمش تمیز نشد ممنون ازمبلشویی الماس

 48. مرتضی رحمانی

  سلام ممنونم از نیروهای شرکت الماس خیلی خوش برخورد بودن خیلی تمیز کارهارو انجام دادن وحتی چندنفری ازاشنایان رومعرفی کردم

 49. Abolfazll

  سپاس از مبلشویی الماس کارتمیز سرعت کار سریع سرموقع هم اومدن

 50. Abolfazll

  سپاس از مبلشویی الماس کارتمیز سرعت کار سریع

 51. Abolfazll

  ممنون مبلشویی الماس کارتمیز سرعت کار سریع

 52. مصطفی اقایی

  عالی بودن 🥰👏👏👏👏👏

 53. اقایی

  خوش قول سر وقت اومدن خیلی با ادب کارشون حرف نداشت نتیجه کار بعد خشک شدن دیده میشه👏👏👏👏🥰

 54. ناشناس

  ممنون از مبلشویی بر‌گزیده

 55. ناشناس

  الماس عالی. به موقع تشریف اوردن و بعد از حدود ۴ ساعت هم مبل ها کاملاً خشک و قابل استفاده بود. ممنون از خدمات سایت شما.

 56. ناشناس

  برخورد شرکت الماس عالی
  ممنون

 57. فرهادی

  ممنون از رویال مشهد بابت کار تمیز و اخلاق خوبشون

 58. آتنا

  از مبل شویی رویال مشهد اومدن واسه شستن مبلامون کارشون بسیار تمیز وعالی بود تشکر

 59. آیلار

  برای شستشوی مبلمان منزل از مبل شویی تخصصی رویال مشهدکمک گرفتم مبلمانمون رو مثل روز اول تمیز کردن به کسانی که در مشهد قصد شستشو دارند توصیه میکنم رویال مشهد تماس بگیرند

 60. بهار

  مبل شویی رویال مشهد عالی بودن هم کارشون هم اخلاقشون

 61. نگار

  خیلی ممنونم از هلدینگ مبلشویی مشهد
  خوش برخورد
  شستشو تمیز
  من خیلی از آن تایم بودنشون خوشم اومد

 62. ریحانه پارساییان

  من به همشهریان مشهدی پیشنهاد میکنم اگه دنبال مبلشویی خوبی هستن با مبلشویی برگزیده الماس تماس بگیرن

 63. همتا

  سلام
  من برای شستشو مبلمان سوئیت اتوبوسرانی تماس گرفتم با مبلشویی الماس خیلی خوب بودن عالی

 64. Sara

  ممنون از شرکت الماس خیلی خوب بودن توی تمیزی حرف اول ومیزنن
  بعد خشک شدن مبل ها کامل معلوم میشه که چقدر تمیز شده

 65. بمانی

  ممنونم ازشرکت الماس

دیدگاه خود را بنویسید