مبل شویی در آپادانا

 

مبل شویی برگزیده

شماره تلفن

آقای آریان

09038252507

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

مبل شویی در شهرک آپادانا، شستشوی فوری مبل در منزل

بهترین مبل شویی آپادانا در ایران تی اس ام به شما عزیزان معرفی میگردد. ایشان جهت ارائه تمامی خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد.مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

نمونه کارهای مبل شویی در منزل

مبل شویی در آپادانا

ما در مجموعه خدمات و تعمیرات ایران میخواهیم بهترین خدمات شستشوی مبلمان در شهرک آپادانا را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه کنیم. در شهرک آپادانا ساختمان های مسکونی بلندی با طبقات زیاد وجود دارد و از آنجا که حمل اثاث سنگین با آسانسور ممنوع می باشد، لذا انتقال مبلمان به مکان دیگری جهت شستشو کار بسیار سنگین و گران است و همچنین امکان ایجاد خساراتی وجود دارد. انواع خسارت هنگام حمل و نقل . بنابراین تلاش مجموعه ما ارائه خدمات مبل شویی در شهرک آپادانا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت است.

مبل شویی در اپادانا و شستشوی انواع مبلمان راحتی، مبلمان چرمی، مبلمان میکروفایبر، مبلمان استیل، مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

آموزش مبل شویی

2 دیدگاه برای مبل شویی در آپادانا

  1. سعیدی

    با عرض سلام خدمت دوستان و مدیریت مجموعه مرکز خدمات ایران
    بنده پریروز برای شستن مبلهای خودم اقدام کردم. بسیار از خدمات مجموعه راضی بودم. به موقع تشریف آوردن و مهم تر از اون واقعا احساس کردم مبل هام نو شده. بسیار راضی بودم انشااله همیشه تو کسب و کارتون موفق باشید

  2. سعید

    👍

دیدگاه خود را بنویسید