ایران تی اس ام

ایران تی اس ام چه خدماتی ارائه میدهد

با سلام و احترام، ایران تی اس ام بهترین تعمیرکاران مبل، بهترین تکنسین‌های مبل شویی در منزل و بهترین دوزندگان کاور مبل را در تمام شهرهای ایران به شما معرفی می‌کند.

ما با بررسی نظریات بسیاری از شما مشتریان عزیز در بسیاری از شهرهای ایران، بررسی نمونه‌کارها و کیفیت بسیاری از تکنسین های ارائه دهنده خدمات مبل تلاش میکنیم بهترین آنها را به شما معرفی کنیم. هدف معرفی افرادی است که ضمن ارائه خدمات باکیفیت، قیمت مناسبی نیز دارند.

همه ما می‌دانیم که مبل، یکی از اصلی‌ترین وسایل داخلی منزل است که نه تنها برای نشستن و استراحت بلکه به عنوان یک عنصر دکوراسیونی نیز بسیار مهم می‌باشد. اما گاهی اوقات، به دلیل عبور زمان و استفاده مداوم، مبل‌ها دچار خرابی و فرسودگی می‌شوند و نیاز به تعمیر و رفع مشکلات دارند. اینجاست که ایران تی اس ام به عنوان مرجع معرفی تکنسین های ارائه دهنده خدمات مبل در بسیاری از شهرهای ایران، در خدمت شماست.

ایشان با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله و تیمی متخصص و با توانایی بالا در این حوزه، یک سرویس پر از خلاقیت، کیفیت و تخصص ارائه می‌دهد. از تعمیرات کوچک تا بزرگ!

تعمیرات مبل
تلاش ما معرفی بهترین تعمیرکاران مبل در شماست! ایشان جهت تعمیر مبلمان، رویه کوبی، تعویض پارچه و … در خدمت شما هستند.

همچنین، ایران تی اس ام تلاش میکند. بهترین تکنسین‌های مبل شویی در منزل را به مشتریان خود معرفی می‌کند. این تکنسین‌ها با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده با کیفیت، مبل‌های شما را به بهترین حالت ممکن بازیابی می‌کنند. شما به سادگی با استفاده از خدمات مبل شویی در منزل، دوباره مبل هایی زیبا و تمیز خواهید داشت.

مبل شویی
مبل شویی در محل و توسط دستگاه اتوماتیک بدون نیاز با جابجایی مبل انجام میشود.

همچنین هدف ما معرفی بهترین دوزندگان کاور مبل در بسیاری از شهرهای ایران است. ایشان جهت دوخت انواع کار مبل پلاستیکی (طلقی)، پارچه ای، کشی، مطلسه دوزی شده و … در خدمت شما هستند.

کاور مبل
بهترین دوزندگان کاور مبل جهت دوخت انواع کار ژلاتینی، پارچه ای، کشی و … در نزدیکی شما هستند!

اگر هرگونه پیشنهاد و انتقادی دارید و یا به هر دلیلی میخواهید با ما در ارتباط باشد، خوشحال خواهیم شد که با تماس بگیرید.

تماس با ما