تعمیرات مبل در کرمان

تعمیرات مبل کرمان; بهترین تعمیرات مبل، تلفن+ استعلام قیمت

بهترین تعمیر مبل در کرمان با بررسی نظریات مشتریان ساکن در کرمان توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده است. ایشان جهت تعویض پارچه مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر مبل استیل (سلطنتی)، تعمیر مبل چرم، راحتی، پارچه ای و … با قیمت مناسب و کیفیت خوب در خدمت شما هستند.

تعمیر مبل برگزیده

شماره تلفن

آقای امینی

09370739229

تماس سریع چت/تماس در واتساپ
در صورتی که نیاز به تعمیرات مبلمان خود دارید با شماره تلفن تعمیرکار مبل کرمان تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل کرمان نیز امکان پذیر است. در صورت اطلاع از امکان تعویض مبل کهنه با نو در کرمان با ایشان تماس بگیرید.

تعمیرات مبل کرمان (7)
تعمیر مبل استیل، تعویض پارچه، زیرسازی با استفاده از اسفنج 40 کیلویی

تعمیرات مبل در تمام محله های کرمان

تعمیرکاران مبل در کلیه محله های کرمان از جمله هزار و یک شب، الهیه، شفا، بهمنیار، رسالت، شهرک ایرانمنش، شهرک فرهنگیان، برات کرمانی، پانصد دستگاه و …  صورت میپذیرد. در صورت توافق تعویض مبل کهنه با نو انجام میشود.

خدمات تعمیر مبل کرمان:

 • تعمیر و رویه کوبی انواع مبل راحتی، استیل، سلطنتی، چرمی و صندلی
 • تعویض روکش و پارچه مبل
 • ارائه انواع پارچه های ((ایرانی،چین،ترک))
 • بازسازی و زیرسازی (ابر۴۰کیلویی)
 • رنگاری و شفاف سازی
 • نجاری،تعویض چوب کاناپه و رفع جیرجیرولقی مبل
 • رنگ آمیزی انواع مبلمان ،میز و صندلی مطابق با سلیقه شما

نمونه‌کار و تصاویر قبل و بعد از تعمیرات مبل در کرمان


نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

 • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
 • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
 • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
 • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
 • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.

بهترین تعمیرات مبل در کرمان:

در کرمان کارگاه های متعدد تعمیر مبل وجود دارد. همکاران ما در ایران تی اس ام تلاش میکنند تا با بررسی نظریات بسیاری از مشتریان بهترین آنها را برگزیده و به شما عزیزان معرفی کنند.

 

نام مجموعه تعمیر مبل شماره تلفن
تعمیر مبل امینی

09370739229

تماس

تعمیر مبل خورشید کرمان

09366167266

تماس

شما عزیزان میتوانید نمونه های متنوعی از عکس های تعمیر انواع مبل راحتی، استیل و … را به همراه تصاویر قبل و بعد در نمونه کار های زیر ببینید.


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

تعمیر مبل در منزل کرمان

تعمیر مبل در منزل طبق نظر تعمیرکار امکان پذبر میباشد. در بسیاری از موارد برخی تعمیرات مبل مانند شکستگی دسته مبل، تقویت نشیمن و تعمیر فرو رفتگی مبل، برخی پارگی ها، رفع صدای مبل و موارد مشابه در منزل امکان پذیر است. البته تمامی این موارد طبق نظر تعمیرکار مبل مشخص میشود. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تعمیر مبل در کرمان که در بالا آمده تماس بگیرید.

تعویض روکش مبل کرمان

تعویض پارچه مبل یکی از بهترین روش های نوسازی و بازسازی مبلمان میباشد. با این روش میتوانید مبلمانی نو و دکوراسیونی جدید را با قیمتی بسیار کمتر از خرید مبل نو تجربه کنید. با مراجعه به تعمبرکار برگزیده مبل در کرمان میتوانید با در اختیار داشتن کالیته بسیار متنوع پارچه، بهترین پارچه مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم تعویض پارچه مبل را بخوانید و با انواع پارچه مبلی آشنا شوید.

تعمیرات مبل کرمان (6)
تعمیرات مبل:
🔹تعویض روکش مبل (پارچه گونی بافت)
🔹مبل تکی تخت خواب شو
🔹 بازسازی کامل و رویه کوبی

تعمیر مبل استیل (سلطنتی) کرمان

تعمیر مبل استیل نیاز به دقت و تبحر کافی تعمیرکار دارد. علت آن ظرافت دوخت پارچه، منبت کاری های مبل استیل و موارد مشابه دیگر است. الگوبرداری دقیق، برش کاری و دوخت ظریف و در نهایت کشش مناسب پارچه در هنگام تعویض و رویه کوبی بسیار مهم است. تعمیرکار حرفه ای مبل استیل قدیمی و کهنه را مانند روزهای ابتدایی آن و حتی بهتر، نو و زیبا میکند. با توجه به قیمت بالای مبل سلطنتی میتوان با رویه کوبی آن مبلی زیبا و جدید داشت. البته با قیمتی بسیار مناسبتر!

تعمیر مبل یا خرید؟

تعمیر مبل یکی از راه‌هایی است که می‌توانید با هزینه کم مبل‌های خود را نو کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید. تعمیر مبل می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد، از جمله:

 • افزایش زیبایی و ظاهر جدید مبل‌ها و تغییر دکوراسیون منزل
 • افزایش راحتی و استحکام مبل‌ها و کاهش خستگی و درد بدن
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها و جلوگیری از خرید مبل جدید

البته اگر اسکلت مبل شما سالم و با کیفیت است مبلمان شما ارزش تعمیر دارد. میتوانید با تماس با تعمیرکار برگزیده کرمان از ایشان مشاوره بگیرید. ایشان اطلاعات مناسبی با توجه به مدل مبلمان شما در اختیار شما میگذارد تا راحتر بتوانید تصمیم بگیرید که آیا مبلمان شما ارزش تعمیر دارد یا خیر.


نظرات شما

چنانچه درباره تعمیرکار معرفی شده نظر و یا انتقادی دارید بسیار خوشحال خواهیم شده در بخش دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید.


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل

به طور کلی میانگین قیمت تعمیر مبل با توجه به نوع ایراد در سال ۱۴۰۲ مطابق جدول ذیل است.
نوع ایراد مبل بازه قیمت تعمیر یک دست مبل ۷ نفره (تومان)
رنگ آمیزی بدنه ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
پارچه جهت رویه کوبی (هر متر) ۶۵٫۰۰۰ تا ۵۵۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل استیل و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تا ۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰
تعویض اسفنج مبل راحتی و رویه کوبی (مبل ۷ نفره) ۳٫۱۰۰٫۰۰۰ تا ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر اسکلت مبل ۷ نفره ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تا ۶٫۲۰۰٫۰۰۰
هزینه تعمیر فنربندی و رفع فرو رفتگی مبل ۷ نفره ۵۰۰٫۰۰۰ تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰
حمل و نقل تماس بگیرید

اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید باتوجه به نوع پارچه انتخابی هزینه تمام شده متفاوت است. انواع پارچه مبلی از ۵۰ هزار تومان تا ۵۵۰ هزار تومان در بازار موجود است. با توجه به اندازه مبلمان هر ست مبل ۷ نفره به طور میانگین به ۲۰ تا ۴۰ متر پارچه نیاز دارد. (جهت آشنایی با انواع پارچه تعویض پارچه مبل را ببینید.)

هزینه تعمیر مبل به موارد بسیاری بستگی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

 • نوع مبل (راحتی، استیل و …)
 • نوع ایراد مبلمان (شکستگی، رویه کوبی، تعویض پارچه و …)
 • جنس و کیفیت پارچه مورد استفاده
 • میزان مورد نیاز پارچه (معمولاً مبلمان راحتی به میزان بیشتری پارچه نیاز دارد ولی پارچه های مورد استفاده جهت رویه کوبی مبل استیل (سلطنتی) گران قیمت تر میباشند.)
 • کیفیت متریال مصرفی مانند ابر، فوم سرد یا گرم و …

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیرات مبل در کرمان”

دسته: برچسب: