مبل شویی در شهرک غرب

مبل شویی در شهرک غرب، سعادت آباد; 3 شستشوی مبل در منزل، تلفن، قیمت 1402

مرکز خدمات ایران شعبه شهرک غرب و سعادت آباد ارائه دهنده تمامی خدمات مبل شویی در منزل جهت شستشوی انواع مبلمان با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، تکنسین برگزیده محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

مبل شویی برگزیده تهران

آقای جراح

تلفن: 09190933724

تماس واتساپ

نحوه شستشو: دستگاه دریلی و خشک کن سه موتوره، استفاده از مواد شوینده باکیفیت و لکه‌برهای نانو

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. تکنسین های برتر مبلشویی در منزل در تمامی محله های شهرک غرب و سعادت آباد شامل میدان صنعت، خیابان های خوردین، ایران زمین، مهستان، گلستان، هرمزان، پیروزان، دادمان (پونک باختری)، ایوانک، فرحزادی، کوی فراز، شهرک مخابرات، علامه، پاکنژاد، میدان سرو و … در اسرع وقت در خدمت شما هستند. مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

 • بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده
 • استفاده از جاروبرقی جهت تمیزکاری سطحی
 • اسپری فوم مخصوص بر روی تمام سطح مبل
 • توجه ویژه به لکه های سرسخت تر و در صورت نیاز استفاده از دستگاه دریلی
 • استفاده از دستگاه وکیوم مایعات قوی جهت جمع آوری مواد شوینده و آلودگی ها از اعماق مبل و خشک کردن سریع
 • نظافت نهایی برای داشتن مبلمان زیبا و خوشبو
 • بعد از شستشو مبل ها به میزان 80 تا 90 درصد خشک می‌شوند. بسته به جنس مبل حدوداً به 2 تا 6 ساعت زمان نیاز است تا به طور کامل خشک شده و آماده استفاده شوند.

اگر قبل از سفارش مبل شویی در منزل تمایل دارید با انواع دستگاه ها و مواد شستشوی مبل در منزل آشنا شوید مطالب کوتاه زیر را بخوانید.

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

مبل شویی شهرک غرب سعادت آباد
مبل شویی شهرک غرب و سعادت آباد; قبل و بعد از شستشوی مبل

خدمات مبل شویی در شهرک غرب و سعادت آباد

 • شستشوی انواع مبل راحتی و تمام پارچه در منزل
 • شستشوی انواع مبل استیل و سلطنتی در محل
 • شستشوی انواع تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره
 • شستشوی صندلی ماشین در محل
 • شستشوی انواع صندلی
 • استفاده از مواد شوینده باکیفیت و لکه بر نانو

بهترین مبل شویی های سعادت آباد و شهرک غرب

نام مبل شویی شماره تلفن
مبل شویی آریا

09190336426

تماس

مبل شویی  امین

09370739229

تماس

مبل شویی تک

09305480677

تماس

معرفی برخی مبل شویی های تهران

قیمت مبل شویی در تهران

قیمت مبل شویی تهران - تعرفه 1402

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

شستشوی یک دست مبل راحتی 7 نفره  560.000
شستشوی یک دست مبل استیل 7 نفره  560.000
شستشوی مبل تک نفره اضافه 80.000
مبل تختخوابشو نفری 100.000
مبل 4 یا 5 نفره 400.000
تشک خوشخواب 1 نفره 200.000
تشک خوشخواب 2 نفره  400.000
کاناپه 2 نفره  150.000
کاناپه 3 نفره 220.000
صندلی ناهار خوری 40.000
مبل 9 نفره استیل 660.000
مبل 9 نفره راحتی تمام پارچه 660.000
تشک دوبل، کوسن، پشتی هر عدد 10.000
مبل 9 نفره راحتی تمام پارچه 660.000
ایاب و ذهاب رایگان
نکته مهم: قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل 7 نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. برای مثال هزینه تهیه مواد نانو مصرفی برای یک دست مبل 7 نفره در حدود 190 هزار تومان میباشد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین برگزیده تماس بگیرید.

مبل شویی در شهرک غرب و سعادت آباد

خدمات مبل شویی در شهرک غرب و شستشوی انواع مبلمان در منزل ، مانند بسیاری مناطق دیگر تهران بسیار پرتقاضا می باشد. هرچه به پایان سال نزدیک شویم شهروندان خود را برای خانه تکانی آماده کرده و به فکر شستشوی مبل خود می افتند. حال بسیاری از مردم ترجیح می دهند مبل شویی را در منزل و توسط شخص متخصص انجام دهند. که بدلیل عدم نیاز به انتقال مبل به مراکز شستشو ، بسیار منطقی به نظر میرسد. مبل شویی در منزل نیاز به دانش فنی مخصوص به خود دارد. زیرا با توجه به نوع پارچه یا نوع لکه و … نوع مواد شوینده می تواند متفاوت باشد.

مبل شویی در منزل شهرک غرب
مبل شویی در منزل شهرک غرب

مبل شویی شهرک غرب با بالاترین کیفیت

انجام خدمات مبل شویی به‌صورت حضوری و در منزل برای افراد بسیار خوشایند خواهد بود و این اشتیاق، شرکت های زیادی را به این گونه خدمات حضوری سوق داده است. مجموعه ما در نظر دارد که مبل شویی شهرک غرب را به‌صورت حضوری انجام داده و به مردم این منطقه خدمت‌رسانی با کیفیتی عرضه دارد. کلیه مراحل کار در این مجموعه، توسط افراد متخصص و به واسطه دستگاه‌ها و مواد شوینده با کیفیت انجام می‌گیرد.

مراحل مبل شویی شهرک غرب به صورت حضوری

مبل شویی مانند شستشوی دیگر سطوح نمی‌باشد و چنانچه در شستشوی آن دقت کافی وجود نداشته باشد ،سبب ایجاد بوی بد و از بین رفتن شفافیت و زیبایی و کیفیت پارچه مبلمان خواهد شد. در حین عملیات مبل شویی در منزل شهرک غرب، مجموعه ما مراحل زیر را دنبال خواهد کرد : بخارشویی: به واسطه دستگاه‌های سه موتوره یا دستگاه‌های باکیفیت آلمانی، سطح پارچه مبل با بخار تمیز می‌شود. در این مرحله سطح مبل و پارچه آن به هیچ وجه خیس نمی شود، بلکه با فشار شدید بخار آب، گرد و غبار و آلودگی‌های موجود بر روی سطح پارچه جمع شده و بدون آنکه خیسی از خود به‌جای گذاشته یا به پارچه آسیب زند، آن را تمیز و پاک می‌کند. استفاده از مواد شوینده: در هنگام شستشوی مبل از مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود. این مواد به‌ هیچ ‌وجه خیسی بر جای نگذاشته و با کف فراوانی که تولید می کنند، بر روی لکه‌ها و چربی‌ها متمرکز شده و آن‌ها را در خود حل می‌کند. لکه‌های بسیار سرسخت و یا چربی‌هایی که به سختی پاک می شوند، و به واسطه مواد شوینده لکه بر و مواد شوینده نانو از روی سطح مبل به‌آسانی و به خوبی پاک می‌شوند. خشک کردن : این مرحله از کار، به واسطه دستگاه مکنده خیلی قوی انجام شده و رطوبت باقی‌مانده بر روی پارچه مبل را مکیده و به مخزن مخصوص منتقل می‌کند، بدین‌ترتیب در پایان کار مبلی کاملاً تمیز و خشک که قابل‌ استفاده در لحظه می‌باشد، برجا خواهد ماند.

مبل شویی در منزل سعادت آباد
مبل شویی در منزل سعادت آباد

لازم به ذکر است که، کلیه مراحلی که در بالا توضیح داده شد در مبل شویی در منزل شهرک غرب، توسط دستگاه‌های پیشرفته ما به صورت همزمان و با یک دستگاه انجام می‌گیرد. دستگاه‌های سه موتوره یا دستگاه‌های آلمانی امکان بخارشویی، پاشش مواد شوینده و خشک کردن سطوح را به طور همزمان فراهم می آورند. مجموعه ما در نظر دارد که خدمات مبل شویی شهرک غرب را در کلیه خیابان ها و مناطق آن از جمله خیابان ایران زمین، بلوار پاکنژاد، خوردین، ایوانک و … و توسط تیم حرفه ای خود به بهترین شیوه به انجام رسانده و قیمت مبل شویی در شهرک غرب را به مناسب ترین مبلغ اعلام کرده و به این ترتیب رضایت خاطر کلیه مشتریان خود را فراهم آورد. هر چند تلاش مجموعه مرکز خدمات ایران همواره بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت می باشد. ولی همکاران ما در شعب متعدد هرگز کیفیت را فدای قیمت نمیکنند. همچنین اکیداً به شما عزیزان توصیه میکنیم هنگام جستجوی خدمات مبل شویی در منزل ، لزوماً به دنبال ارزانترین قیمت مبل شویی نباشید. زیرا عدم ارائه کار با کیفیت و استفاده از موادی که یا تمیزی کامل به ارمغان نمی آوردند و یا باعث صدمه به پارچه مبل میشوند، بسیار نامطلوبتر می باشد. با تماس با همکاران ما در شعبه شهرک غرب  و سعادت آباد بهترین مبل شویی را در سریعترین زمان تجربه کنید. تلاش ما در مجموعه سرویس و تعمیر ایران ارائه خدمات شستشوی مبل در شهرک غرب و همچنین منطقه سعادت آباد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی، مبلمان چرمی، مبلمان میکروفایبر، مبلمان استیل، مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

آموزش مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل با صابون

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن لکه های مبل

آموزش آموزش مبل شویی

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن کاور مبل طلقی

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

آموزش آموزش مبل شویی

تمیز کردن مبل پارچه ای

آموزش آموزش مبل شویی

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

آموزش آموزش مبل شویی

از بین بردن لکه روی مبل

2 دیدگاه برای مبل شویی در شهرک غرب

 1. مشتری

  من از خدمات ایشون استفاده کردم هم مبلشویی هم قالیشویی واقعا عالی بود ممنونم ازشون

 2. باستانی

  بسیار عالی انجام دادن و از کیفیت کار خیلی راضی هستیم. بسیار خوش برخورد و کار بلد هستن. هزینه هم با توجه به سختی کار، منصفانه بود. تایم مراجعه هم از قبل هماهنگ کردن و همین نکته بسیار مهمی هستش. خدا قوت و کسب و کارتون پر رونق و برکت ان شاء الله

دیدگاه خود را بنویسید