مبل شویی در جنت آباد

 

مبل شویی برگزیده

شماره تلفن

آقای آریان

09038252507

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

مبل شویی در منزل جنت آباد; شستشوی فوری مبل، قیمت 1400

مرکز خدمات ایران شعبه جنت آباد ارائه دهنده تمامی خدمات مبل شویی در منزل جهت شستشوی انواع مبلمان با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و با دستگاه های پیشرفته بدون نیاز به جابجایی مبلمان صورت میپذیرد. تکنسین های برتر مبلشویی در منزل در تمامی محله های جنت آباد جنوبی، مرکزی و شمالی از جمله خیابان های چهارباغ، ۳۵متری لاله، ۳۵متری گلستان، ایرانپارس و … در اسرع وقت در خدمت شما هستند. مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت


نمونه کارهای مبل شویی در منزل

آموزش مبل شویی

مبل شویی در جنت آباد

گاهی مبل ها زودتر از آنچه فکر می‌کنید کثیف می‌شوند، مخصوصاً اگر در شهرهایی مانند تهران زندگی کنید و همچنین به طور روزانه از آنها استفاده کنید. جهت شستشوی مبل در منزل جنت آباد با مرکز خدمات ایران همراه شوید. ما به طوری عمل می‌کنیم که آلودگی‌ها و کثیفی‌هایی که حتی نمیتوانید آنها را ببینید یا احساس کنید از بین بروند.  مبل راحتی که روی آن می‌نشینید می تواند آلودگی هایی را جمع کند که شامل روغن ، سلول های پوستی مرده و آلودگی نامرئی است و خلاص شدن از شر آنها فقط با جاروبرقی امکان پذیر نیست. ما خدمات شستشو و نظافت مبل را به صورت تخصصی ارائه می دهیم که نه تنها لکه‌ها را پاک می‌کند ، بلکه برای انواع پارچه ها نیز مطمئن و بدون آسیب است. همکاران ما در شعبه جنت‌آباد با  روش ها و تجهیزات امتحان پس داده ، مبل ها ، فرش ها شما عزیزان را دوباره نو می‌کنند. مبل شویی در منزل جنت آباد علاوه بر تمیز شدن مبل شما باعث کیفیت بهتر محیط خانه نیز می گردد. زیرا آلودگی های نفوذ کرده در بافت مبل میتواند سبب تاثیر منفی بر روی هوای منزل نیز شود.

مبل شویی در جنت آباد

استفاده از شامپوی مخصوص و دستگاه مکنده باعث خشک شدن بیش از ۸۵٪ مبل می شود ، این بدان معناست که برای خشک شدن کامل مبل نیاز نیست انتظار زیادی بکشید. این امر همچنین به جلوگیری از جمع شدن مبل پارچه بعد از تمیز کردن کمک می کند. زمان خشک شدن سریع همچنین رشد میکروارگانیسم هایی را که در شرایط گرم و مرطوب رشد می کنند را کاهش می دهد.

تیم خدمات مبل‌شویی ما فرایندی بدون خطر و با استفاده از شوینده های ایمن و دوستدار محیط زیست، ارائه می دهد که آلودگی های عمیق و لکه های سرسخت را از بین می برد در حالی که به پارچه مبل هیچ آسیبی نمیرسد. مکش قدرتمند باعث کاهش سریع خاک و تا ۸۵٪ رطوبت برای خشک شدن سریع می شود.

برخی مراحل مبل شویی در منزل جنت آباد:

“با جاروبرقی ، تمام گرد و غبار سطح از روی مبل شما پاک می شود. اما این تمام کار نیست.”
“با استفاده از شامپو و دستگاه مخصوص کف و محلول شوینده بر روی مبل پاشیده میشود”
“بعد از آن ما مواد شوینده را همراه با همه آلودگی ها با استفاده از مکنده قدرتمند جمع آوری می شود و یک مبل کاملاً جدید برای شما فراهم می کنیم.”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبل شویی در جنت آباد”