پارچه مبلی تهران; خرید پارچه مبل از ۴ بهترین فروشگاه تهران

بهترین فروشندگان پارچه مبلی در تهران

بهترین فروشندگان پارچه مبلی در تهران توسط مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات مشتریان ساکن برگزیده شده اند. انواع پارچه مبل سلطنتی و راحتی توسط ایشان با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه میگردد.

 

فروشگاه برگزیده

شماره تلفن

گالری پارچه مبلی بوفالو

66135720

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

انواع پارچه مبلی ترک، مخمل، چرم پارچه، یزدبافت و سایر پارچه های پرفروش در کالیته پارچه این فروشگاه موجود میباشد. بهترین روش خرید پارچه مراجعه حضوری به ایشان و مشاهده و لمس پارچه از نزدیک میباشد. فراموش نکنید که کیفیت پارچه مبلی به ضخامت پارچه نوع آستر، شفافیت رنگ و موارد دیگر بستگی دارد. از این رو تنها با بررسی پارچه از فاصله نزدیک میتوانید به کیفیت واقعی آن پی ببرید.

همچنین لازم به ذکر است که پارچه های مبلی ارزان معمولاً ضخامت و دوام رنگ چندانی ندارند و بعد از مدتی استفاده کاملاً فرسوده میشوند.

فروشگاه های برگزیده پارچه مبلی در تهران

نام کارگاه تعمیر مبل شماره تلفن
فروشگاه پارچه مبل بل آرتی

 

88700513

تماس

روبه روی پارک ساعی

فروشگاه پارچه مبلی بهزاد

 

09134515929

تماس

یافت آباد

فروشگاه پارچه مبلی لارامب

76870175

تماس

دلاوران

گالری پارچه مبلی بوفالو

66307659

تماس

یافت آباد، بازار مبل

 

سایر خدمات ایران تی اس ام

بورس فروشندگان پارچه مبلی در تهران

در تهران مراکز متعددی جهت فروش انواع پارچه از جمله پارچه های مبلی وجود دارد. در این مراکز فروشندگان متعددی به صورت خورده فروشی و یا عمده فروشی فعالیت میکنند. در ادامه به معرفی برخی از معتبرترین مراکز فروش پارچه مبلی میپردازیم.

خرید پارچه مبلی تهران
بهترین فروشگاه های پارچه مبلی تهران را در ایران تی اس ام به شما معرفی میکنیم.

پارچه مبلی در بازار مبل یافت آباد

همانطور که میدانید یافت آباد یکی از پر رونق ترین مراکز فروش مبل کشور میباشد. علاوه بر فروش مبلمان فروش گاه های بسیاری نیز در یافت آباد بصورت تخصصی انواع پارچه های مبلی را ارائه میدهند. اگر تصمیم به خرید پارچه مبلی دارید بد نیست سری به منطقه یافت آباد تهران بزنید. در این منطقه با چندین مرکز خرید بزرگ و لوکس مواجه میشوید که میتوانید در آنها کالیته بسیار متنوعی از انواع پارچه مبلی ببینید. انواع پارچه مبل سلطنتی، راحتی، چرمی، چستر و … وجود دارد. بهترین فروشگاه های پارچه مبلی در یافت آباد

 

پارچه مبلی یافت آباد تهران
در بازار مبل یافت آباد با کمی گشت گذار بسیاری از فروشندگان پارچه مبلی را خواهید یافت.

از خیابان امام زاده حسن تا چهار راه یافت آباد مراکز و پاساژهای متعدد فروش انواع مبلمان و پارچه مبلی وجود دارد. از معتبرترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازار مبل کاسپین
 • بازار مبل ایران 1،2 و 3
 • بازار مبل خلیج فارس
 • بازار مبل پاسارگاد
 • بازار مبل برنا
 • بازار مبل کوروش
 • بازار مبل ارضی
 • بازار مبل ونوس
 • بازار مبل نگارستان
 • بازار مبل مهستان
 • بازار مبل مهدی VIP
 • مرکز خرید مبل پایتخت
 • بازار مبل آفتاب
 • پاساژ مبل امید
بازار مبل یافت آباد
انواع پارچه های مخمل، چرم پارچه، نانو و … مناسب برای مبل های استیل و راحتی در بازار مبل یافت آباد وجود دارد. انواع پارچه مبلی ترک، ایرانی و چینی با طرح های بسیار متنوع و مناسب با بودجه خود را خواهید دید.

در صورتی که میخواهید از حمل و نقل عمومی جهت دسترسی به بازار مبل یافت آباد استفاده کنید میتوانید خود را به ایستگاه های مترو نعمت آباد و یا آزادگان رسانده و از آنجا نیز براحتی با تاکسی به یافت آباد بروید. همچنین میتوانید از خط 10 بی آر تی که حد فاصل آزادگان تا دانشگاه علوم تحقیقات را طی میکند استفاده کنید.

فروش پارچه مبلی در بازار بزرگ تهران

همانطور که میدانید بازار بزرگ تهران بزرگترین بازار در کشور میباشد. اگر میخواهید پارچه مبلی را به قیمت مناسب تهیه کنید بد نیست سری به سرای امیر کبیر (راسته بازار پارچه تهران) بزنید. در آنجا عمده فروشان متعددی وجود دارند که انواع پارچه ها را از جمله پارچه های مبلی عرضه میکنند.

پارچه مبلی بازار بزرگ تهران
در بازار بزرگ تهران نیز میتوانید عمده فروشان پارچه مبلی را بیابید.

سرای امیر کبیر نزدیک به امازاده زید قرار دارد. اگر میخواهید با مترو به سرای امیر کبیر بروید به ایستگاه مترو خیام مراجعه کنید.

بورس فروش پارچه مبلی در بازار مولوی

بازار پارچه مولوی یکی از قدیمی ترین و کامل ترین بازارهای پارچه تهران میباشد. در این بازار میتوانید انواع پارچه را از جمله پارچه های مبلی بیابید.

پارچه مبلی مولوی
بازار مولوی یکی از مراکز بزرگ پارچه فروشی با قیمت مناسب است. انواع پارچه پرده و مبلی در این بازار وجود دارد.

بورس فروش پارچه مبلی در عبدل آباد

یکی از معروفترین مراکز فروش پارچه در تهران منطقه عبدل آباد است. در این بازار انواع پارچه پرده، پارچه رومبلی و انواع پارچه مبلی وجود دارد. پارچه فروشان عبدل آباد به ارزان فروشی شناخته میشوند پس نباید انتظار پارچه های پر زرق و برق و بسیار باکیفتی را که در پارچه فروشی های لوکس شهر وجود دارد، داشته باشید. ولی فراموش نکنید که اگر پارچه مبلی مدنظرتان را در عبدل آباد پیدا کنید احتمالاً آن را 10 تا 20 درصد ارزانتر از سایر مناطق شهر میتوانید خریداری کنید.

بازار پارچه مبلی عبدل آباد
منطقه عبدل آباد نیز یکی از مراکز بزرگ پارچه فروشی در تهران است.

برای دسترسی به بازار عبدل آباد اگر وسیله شخصی ندارید به ایستگاه مترو عبدل آباد واقع در خط 3 مترو تهران بروید.

بورس فروش پارجه مبلی در دلاوران

بازار مبل دلاوران یکی از معتبرترین مراکز فروش مبل و پارچه های مبلی در تهران میباشد. انواع پارچه مبلی زیبا، پر زرق و برق و باکیفیت را میتوانید در دلاوران بیابید.

بازار پارچه مبلی دلاوران
در بازار مبل دلاوران میتوانید پارچه هایی باکیفیت بالا و زرق و برق فراوان را بیابید.

در طول بلوار دلاوران در منطقه شمیران نو فروشگاه های متعدد پارچه مبلی وجود دارد. اگر وسیله شخصی ندارید بهترین را برای مراجعه به پارچه فروشان دلاوران رفتن به ایستگاه مترو جانبازان (گلبرگ) میباشد.

بورس پارچه مبلی جاجرود

بازار مبل جاجرود در منطقه صنعتی کمرد قرار دارد. انواع فروشگاه های پارچه مبلی و همچنین نمایشگاه های فروش مبلمان در طول جاده دماوند در منطقه کمرد وجود دارد. این منطقه به عنوان بازاریبا مبلمان و پارچه های لاکچری و گرانقیمت شناخته میشود. با توجه به موقعیت بازار مبل جاجرود اگر قصد غزیمت به این منطقه را دارید بهتر است از وسیله شخصی استفاده کنید.

پارچه مبلی جاجرود
هرچند در بازار مبل جاجرود انواع فروشگاه های مبلمان وجود دارد ولی چند فروشگاه پارچه مبلی نیز مشغول فعالیت هستند. فراموش نکنید که این فروشگاه ها بیشتر پارچه های مبلی باکیفیت و گرانقیمت را دارند.

بورس پارچه مبلی در شهرک صنعتی چهاردانگه

در شهرک صنعتی چهاردانگه کارگاه های متعدد ساخت مبل وجود دارد. هرچند در بازار مبل چهاردانگه بیشتر میتوانید فروشندگان مبلی را بیابید که کارگاه های تولیدی آنها در شهرک صنعتی چهاردانگه قرار دارد، ولی با کمی گشت و گذار چند فروشگاه مختص پارچه مبلی نیز وجود دارد.

بازار پارچه مبلی چهاردانگه
در منطقه چهاردانگه انواع کارگاه های تولیدی مبل فعالیت میکنند. از این رو پارچه فروشان بسیاری نیز پارچه های مبلی با قیمت مناسب را عرضه میکنند.

چهاردانگه از توابع اسلام شهر میباشد. برای دسترسی به این منطقه از طریق اتوبان آزادگان به بزرگراه آیت الله سعیدی بروید.با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

قیمت پارچه مبلی

همانطور که میدانید قیمت پارچه های مبلی با توجه به کشور سازنده و میزان مرغوبیت آنها بسیار متغیر است. برای مثال پارچه مبل ترک معمولا از مشابه ایرانی خود قیمت بالاتری دارد.

با این حال در جدول زیر میتوانید قیمت محبوترین پارچه مبلی در بازار را به صورت تقریبی ببینید.

به طور خلاصه قیمت پرفروش ترین پارچه های مبلی در تابستان سال ۱۴۰۲ به شرح زیر است:

نوع پارچه محدوده قیمت (تومان)
پارچه مبلی پورشه ۹۵٫۰۰۰ الی ۱۵٫۰۰۰
پارچه مبلی سافت ۱۳۰٫۰۰۰ الی ۲۵۵٫۰۰۰
پارچه مبلی مازراتی ۹۵٫۰۰۰ الی ۱۴۹٫۰۰۰
پارچه مبلی مسکو ۱۲۵٫۰۰۰ الی ۲۳۲٫۰۰۰
پارچه مبلی مسکو (درجه ۲) ۸۰٫۰۰۰ الی ۱۳۰٫۰۰۰
پارچه مبلی نیوجرسی ۱۱۰٫۰۰۰ الی ۱۹۵٫۰۰۰
پارچه مبلی ملیتا ۹۵٫۰۰۰ الی ۲۰۶٫۰۰۰
پارچه مبلی هنری ۱۳۸٫۰۰۰ الی ۲۲۴٫۰۰۰
پارچه مبلی جری ۹۵٫۰۰۰ الی ۱۸۶٫۰۰۰
پارچه مبلی چوپر ۱۲۹٫۰۰۰ الی ۱۹۸٫۰۰۰
شهر

تهران

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پارچه مبلی تهران; خرید پارچه مبل از ۴ بهترین فروشگاه تهران”