تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی کوچکی شده باشند یا رنگ پریدیگی جرئی داشته باشد در منزل نیز امکان پذیر است. در این قسمت ما مراحل تعمیر دسته مبل توسط تعمیرکاران متخصص را بیان مکنیم.

اگر خودتان تصمیم به تعمیر دسته مبل در خانه را دارید، پیشنهاد میکنیم ۹ روش تعمیر مبل در منزل را ببینید.

در این ویدئو مراحل تعمیر دسته مبل را با بهترین کیفیت توسط تخم پنپه و ابر مشاهده میکنید. البته امکان تعمیر مبل فقط با استفاده از ابر نیز وجود دارد. اما استفاده از تخم پنبه باکیفیت مزایای بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

تخم پنبه باعث اجاد حالت ظاهری بسیار بهتر و گردی مناسب تری در دسته مبل میشود. استفاده از ابر تنها با جمع شدن دسته به سمت داخل و عدم ایجاد کرو مناسب میگردد. درحالی که چیدن یکدست و باحوصله تخم پنبه هنگام تعمیر دسته مبل سبب گردی یکدست آن میشود.

در نهایت نیز یکی لایه ابر با ضخامت و تراکم بالا روی دسته مبل کشیده میشود.

با این روش عمر دسته مبل بعد از تعمیر بسیار بالاتر میرود.

تعمیر دسته مبل راحتی و کاناپه با استفاده از فوم سرد و اسفنج

البته در بسیاری از موارد نیازی به استفاده از روش بالا نیست. برای مثال جهت تعمیر دسته مبل راحتی که انحنای چندانی ندارد میتوان با کنار گذاشتن تخم پنبه، فقط از فوم یا اسفنج جهت تعمیر استفاده کرد. بهتر است جهت تعمیر دسته از اسفنج ۳۰ کیلویی استفاده شود. در نتیجه دسته حالتی کاملاً نرم و محکم به خود میگیرد. دز صورت استفاده از اسفنج ۲۰ کیلویی احتمالاً بعد از مدتی ضخامت اسفنج کمتر شده و در نتیجه پارچه دسته مبل دچار افتادگی میشود. همچنین کلاف زیر پارچه مشخص میشود. در نتیجه هنگام تکیه دادن سبب آزار دست و یا کمر میشود. این مورد درباره تکیه گاه مبل نیز صادق است.

ما در ایران تی اس ام با بررسی بسیاری از کارگاه های تعمیر مبل در بسیاری از شهرها بهترین تعمیرات مبل را با قیمت مناسب به شما عزیزان معرفی میکنیم. کافیست از لیست زیر شهر مورد نظرتان را انتخاب کرده و با ایشان تماس بگیرید.

بهترین تعمیرکاران مبل از دیدگاه ساکنین شهر خود را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *