مبل شویی در اکباتان

 

مبل شویی برگزیده

شماره تلفن

آقای آریان

09038252507

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

مبل شویی در شهرک اکباتان را به بهترین های منطقه بسپارید

ما در مرکز خدمات ایران شعبه شهرک اکباتان با معرفی برگزیدگان خدمات مبل شویی در منزل جهت شستشوی انواع مبلمان با دستگاه های تخصصی و مدرن ترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد. چنانچه در سایر مناطق ساکن هستید، محله خود را در مبل شویی در تهران بیابید.

ایشان با توجه به نظریات شما عزیزان و بررسی تجارب آنها انتخاب شده اند.مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی مبلمان چرمی مبلمان میکروفایبر مبلمان استیل مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد. تکنسین های برتر مبلشویی در منزل در کلیه مناطق شهرک اکباتان شامل فاز 1، فاز 2، و فاز 3 و همچنین محله بیمه شامل خیابانهای ریاحی، بیمه اول، دوم، سوم، چهارم و … در اسرع وقت در خدمت شما هستند.

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمت

مشاهده قیمت⬇️ - تعرفه سال 1401

مبل شویی در منزل / قیمتنمونه کارهای مبل شویی در منزل

مبل شویی در اکباتان

تلاش ما در مجموعه سرویس و تعمیر ایران ارائه خدمات شستشوی مبل در شهرک اکباتان و بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. شهرک اکباتان از جمله مناطقی می باشد که بدلیل وجود ساختمان های بلند و در عین حال عدم صدور مجوز جهت حمل اثاثیه بزرگ و سنگین بوسیله آسانسور، حمل و نقل مبلمان کار بسیار سنگین و پرهزینه بوده و همچنین امکان ایجاد انواع آسیب در حین جابجایی وجود دارد. بنابراین تلاش مجموعه ما ارائه خدمات مبل شویی در منزل با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت می باشد.

مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان راحتی، مبلمان چرمی، مبلمان میکروفایبر، مبلمان استیل، مبلمان ایرانی و خارجی توسط همکاران ما در این شعبه صورت می پذیرد.

آموزش مبل شویی

3 دیدگاه برای مبل شویی در اکباتان

  1. فاطمه

    باسلام وتشکر فراوان بابت همکار بسیار حرفه ای و خوش برخوردتون برای شستن مبلمان بنده. خواستم بگم ایشون بسیار منصف و خوش اخلاق بودن و کار رو بسیار تمیز انجام دادن. بسیار از خدماتتون ممنونم و امیدوارم موفق باشید.

  2. احدی

    با سلام. بسیار سروقت اومدن و کار رو خیلی تمیز عالی انجام دادن. فقط خشک شدن مبل ها بیشتر از اونچیزی که فکر میکردم طول کشید

  3. زهرا

    خیلی خوب بود واقعاً مبل هام تمیز شدن فقط ۳۵ دقیقه دیر اومدن اون یک ستاره هم برای همین کم کردم

دیدگاه خود را بنویسید