نمایش دادن همه 11 نتیجه

تعمیر مبل

تعمیر مبل در تهران را به تعمیرکاران برگزیده مبل بسپارید!

همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات شهروندان بسیاری از نقاط تهران بهترین تعمیرکاران مناطق مختلف را برگزیده اند. شما عزیزان میتوانید محله سکونت خود و یا نزدیکترین محله به آن را انتخاب کرده و با برترین تعمیرکار مبل منطقه تماس بگیرید. ایشان در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل نیز امکان پذیر است.

تخمین هزینه تعمیر مبل (تعویض پارچه) و تصاویر قبل و بعد از تعمیر مبل را در لینک زیر ببینید...

تعمیر مبل

تخمین هزینه تعمیر مبل (تعویض پارچه) و تصاویر قبل و بعد از تعمیر مبل را در لینک زیر ببینید...

تعمیر مبل


آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

این سوال در ذهن بسیاری از افرادی که تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل خود گرفته اند ایجاد میشود. واقیعت این است که هیگونه بله یا خیر قطعی برای این سوال وجود ندارد. به صرفه بودن تعمیر مبل به عواملی چون کیفیت و قیمت مبلمان، نوع ایراد و خواسته مشتری بستگی دارد. ولی با توجه به افزایش زیاد قیمت های مبل نو در اکثر موارد میتوان گفت تعمیر مبل بسیار به صرفه و منطقی است. تعمیرکاران مبل با تعمیر اساسی آن و تعویض پاریه و رویه کوبی مبلمانی نو و جدید به وجود می آورند. به طوری که شما علاوه بر داشتن مبلمانی نو میتوانید بنا به سلیقه خود تغییر دکوراسیونی اساسی به هزینه کمتر نسبت به خرید مبلمان نو، ایجاد کنید. در نهایت به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم به خرید مبلمان جدید، عکس و تصاویر مبل کهنه خود را برای تعمیرکاران معتبر ارسال کنید. ایشان هزینه تعمیر اساسی مبلمان را به شما میگویند و شما با مقایسه آن با قیمت مبلمان نو میتوانید به جواب سوال "آیا تعمیر مبل به صرفه است" برسید.

تعمیر مبل در منزل

با توجه به نوع ایراد مبلمان برخی تعمیرات جزئی مبل در منزل امکان پذیر است. اهی مبلمان دچار افت نشیمن شده و یا تسمه کشی آن ضعیف میشود. گاهی ممکن صدای جیر جیر بدهد. با توجه به ابعاد مبل و دشوار بودن حمل و نقل آن بسیاری از ما این موارد را پشت گوش انداخته و از خیر تعمیر مبل میگذریم. در حالی که تعمیرکاران حرفه ای مبل بسیاری از این گونه موارد را در منزل و بدون نیاز به جابجایی مبل تعمیر میکنند. بهتر است نوع ایراد مبلمان را با متخصصین حرفه ای در میان بگذارید. آنها راهنمایی لازم را جهت امکان تعمیر مبل در خانه به شما میدهند.
تعمیر کف مبل در منزل 1
تعمیر کف مبل در منزل

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل به عوامل بسیاری وابسته است. با توجه به نوع ایراد و نوع متریال مصرفی قیمت های مختلفی جهت تعمیر مبلمان ارائه میشود. گاهی هزینه تعمیر مبل 400.000 تومان میباشد و گاهی برای تعمیر یک مبل باید مبالغی بیشتر حتی تا 20.000.000 تومان نیز هزینه کنیم. فراموش نکنید نوع مواد مصرفی بسیار اهمیت دارد. تفاوت کار انجام شده با اسفنج 20 کلیویی در مقایسه با اسفنج 35 کیلویی بسیار زیاد است. کیفیت تعمیر نشیمن با فوم سرد شرکتی در مقایسه با فوم گرم کم نیست. گاهی حتی مشاهده شده برخی تعمیرکاران از پارچه های کهنه و دورانداختنی به جای اسفنج های مرغوب استفاده میکنند. اینگونه عوامل ممکن است سبب تعمیر مبل ارزان شود، ولی به هیچ عنوان به صرفه نیست و مبلمان در مدتی کوتاهی به حالت قبل از تعمیر و یا حتی بدتر از آن بازمیگردد.

تعمیر مبل راحتی تهران

تعمیر مبل راحتی با توجه به ایراد مبلمان شامل تعمیر کلاف، پارچه، فوم و اسفنج، تعویض رویه و ... میشود. کلیه امور فوق توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای و با قیمت مناسب صورت میپذیرد. اگر مدت زیادی ار طول عمر مبل راحتی شما میگذرد، لزوماً نیازی به خرید مبلمان جدید نیست. بلکه میتوانید با فنر بندی مجدد، تعمیر نشیمن و تعویض پارچه با هزینه مناسبی مجدداً آنها را نو، زیبا و جدید کنید. اصولاً در مبل های راحتی ظرافت زیادی مانند مبل های استیل و ... وجود ندارد. لذا هزینه تعمیر آن به نسبت سایر مبل ها چندان زیاد نیست. ولی استفاده از فوم سرد باکیفیت و اسفنج متراکم در تعمیر آن اهمیت زیادی دارد. تعمیر مبل راحتی تهران

تعمیر مبل استیل تهران

مبل استیل که امروزه با عنوان مبل سلطنتی نیز شناخته میشود، مدت هاست در خانه های ایرانی طرفداران زیادی دارد. مبل استیل با توجه تاج پر نقش و نگار آن شکوه و عظمت خاصی دارد که بسیاری را به خرید خود علاقه مند میکند. با توجه به قیمت های گران مبلمان استیل، تعمیر آن بسیار به صرفه میباشد. ولی بسیار مهم است که تعمیر مبل سلطنتی توسط تکنسین های حرفه ای و با تجربه صورت پذیرد. در مبلمان استیل انواع نقوش و منبت کاری ها وجود دارد. تعمیر اینگونه نقش نگارها مانند روز اول و یا حتی زیباتر توسط تعمیرکاران خبره امکان پذیر است.
تعمیر مبل استیل تهران
تعمیر مبل استیل تهران

تعمیرات مبل یافت آباد

مدتهاست نام محله یافت آباد همراه با بازارهای بزرگ و متنوع مبل آن همراه است. ولی در یافت آباد علاوه بر فروشنده های زیاد مبلمان، تعمیرکاران حرفه ای با کارگاه های مجهز نیز وجود دارد. ما در مجموعه ایران تی اس ام برترین و ممتازترین تعمیرکاران مبل را در یافت آباد و سایر نقاط تهران به شما عزیزان معرفی میکنیم. ایشان جهت تعمیر حرفه ای انواع مبل استیل و راحتی در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان میباشند.

تعمیر مبل فرحی

مبل فرحی نوعی مبلمان استیل (سلطنتی) با منبت کاری های فراوان است. در واقع نوع خاصی از مبل استیل با طراحی خاص به مبل فرحی معروف است. تعمیر اینگونه مبلمان نیز بدلیل داشتن ظرافت های خاص نیاز به دقت و تبحر زیادی دارد.

عکس تعمیر مبل

شما عزیزان میتوانید نمونه های متنوعی از عکس های تعمیر انواع مبل راحتی، استیل و ... را به همراه تصاویر قبل و بعد در نمونه کار های زیر ببینید.

نمونه‌کارهای تعمیر مبل همراه با تصاویر قبل و بعد