نمایش دادن همه 11 نتیجه

تعمیر مبل

تعمیر مبل تهران; 6 بهترین تعمیرات مبل 1401، معرفی نفر برگزیده، قیمت

بهترین تعمیرات مبل در تهران جهت تعمیر مبل راحتی، سلطنتی (استیل)، چرمی، پارچه ای و … در کلیه مناطق شمال، جنوب، شرق، و غرب تهران در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهند بود. ایشان با بررسی تجربیات بسیاری از مشتریان عزیزان توسط کارشناسان ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده و به شما عزیزان معرفی میشوند. تلاش ما معرفی تعمیر مبل ارزان و با کیفیت بالا میباشد. هدف ما حفظ قیمت مناسب همزمان با ارائه کیفیت خوب میباشد. شما عزیزان میتوانید تصاویر تعمیر مبل قبل و بعد را ببینید، سپس با برترین تعمیرکار مبل منطقه تماس بگیرید. همچین با توجه به شرایط مبلمان و نوع ایراد، تعمیر مبل در منزل نیز امکان پذیر است.

 

تعمیر مبل برگزیده تهران

شماره تلفن

تعمیرات مبل عزیزی

09370739229

تماس سریع چت/تماس در واتساپ

خدمات بهترین کارگاه های تعمیر مبل در تهران:

 • تعمیر و تعویض پارچه مبل ایرانی و خارجی ،تمام پارچه،کلاسیک،استیل،مبلیران،ریلکسی،وغیره باکیفیت و ظرافت و بهترین متریال موجود
 • تنوع پارچهای ترک، ایرانی و چینی درجه ۱ و دوخت پیراهن مبل
 • تعمیرات انواع مبلمان راحتی استیل کلاسیک
 • رویه‌کوبی، تسمه کشی مبل، نجاری، رنگکاری، کاور مبل، ورق طلا
 • تغییر رنگ مبلمان.صدفی قهوای سیر و روشن استخونی و…
 • نجاری و برطرف کردن لقی
 • تعمیرات جزئی در منزل
 • اسفنج 30کیلویی و فوم سرد بسیار مرغوب
 • تعویض پارچه رومبلی طبق سلیقه شما با 500طرح و رنگ با بروزترین پارچه های ایرانی چینی و ترک

سایر تعمیرات مبل در تهران به همراه شماره تماس:

تعمیرات مبل در تهران

شماره تلفن

تعمیرات مبل تهران، همه مناطق 09370739229 تماس
تعمیر مبل مرکز تهران 66237845 تماس
تعمیر مبل غرب تهران، بلوط 44074395 تماس
تعمیر مبل شرق تهران، صبا 77091002 تماس
تعمیرات مبل جنوب تهران، حسینی 09126880580 تماس
تعمیرات مبل شمال تهران 09124780803  تماس

کارگاه تعمیرات مبل تهران

در نقاط مختلف تهران کارگاه های متعدد تعمیر و تولید مبل وجود دارد. بسیاری از این کارگاه ها در مناطقی مانند شهرک صنعتی چهاردانگه، یافت آباد، نعمت آباد، باغ فیض پونک و بسیاری مناطق دیگر تهران هستند. برخی از تعمیرکاران مبل در تهران عبارتند از:

“تعمیرات مبل صبا” ، “تعمیرات مبل صادقی” ، “تعمیرات مبل طاها” ، “تعمیر مبل صدف” ، “تعمیر مبل قائم” ، “تعمیر مبل عزیزی” ، “تعمیر مبل علایی” ، “تعمیر مبل هنر” ، “تعمیرات مبل هیواد” ، “تعمیر مبل هاشمی” ، “تعمیر مبل هدف” ، “تعمیر مبل هنرور” ، “تعمیرات مبل حامد” ، “تعمیرات مبل حسینی” ، “تعمیر مبل حمید” ، “تعمیر مبل جوان” ، “تعمیرات مبل شانا” ، “تعمیر مبل استقبال” ، “تعمیرات مبل نسیم” و …

ما در مجموعه ایران تی اس ام با بررسی تجربیات و نظریات بسیاری از مشتریان تهران بهترین تعمیرات مبل تهران را با قیمت مناسب در نقاط مختلف شهر به شما عزیزان معرفی میکنیم.


با مراحل گوناگون تعمیر مبل آشنا شوید و بهترین روش ها را ببینید

تخمین هزینه تعمیر مبل (تعویض پارچه) و تصاویر قبل و بعد از تعمیر مبل را در لینک زیر ببینید...

تعمیر مبل

تخمین هزینه تعمیر مبل (تعویض پارچه) و تصاویر قبل و بعد از تعمیر مبل را در لینک زیر ببینید...

تعمیر مبل

عکس تعمیر مبل در تهران (قبل و بعد از تعمیر) :

عکس قبل و بعد از تعمیر مبل تهران
عکس قبل و بعد از تعمیر مبل تهران

نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

 • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
 • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
 • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
 • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
 • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.


مراحل تعمیر مبل راحتی


تعویض پارچه و رویه کوبی مبل

تعویض پارچه مبل و رویه کوبی انواع مبل استیل و راحتی با بالاترین کیفیت و کالیته بسیار متنوع پارچه صورت میپذیرد. کیفیت رویه کوبی و تجربه استاد کار به اندازه کیفیت پارچه در فرآیند رویه کوبی مبل مهم است و سبب افزایش طول عمر پارچه میشود.
تعمیر مبل چرم به پارچه
تعویض پارچه و رویه کوبی، جنس پارچه:نیوگرانیت، تقویت:تسمه کشی، اسفنج، لایکو
تعمیر مبل و رویه کوبی تهران
تعمیر، تعویض پارچه و رویه کوبی کاناپه تخت شو

کالیته پارچه مبل


آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

این سوال در ذهن بسیاری از افرادی که تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل خود گرفته اند ایجاد میشود. واقیعت این است که بله یا خیر قطعی برای این سوال وجود ندارد. به صرفه بودن تعمیر مبل به عواملی چون کیفیت و قیمت مبلمان، نوع ایراد و خواسته مشتری بستگی دارد. ولی با توجه به افزایش زیاد قیمت های مبل نو در اکثر موارد میتوان گفت تعمیر مبل بسیار به صرفه و منطقی است. تعمیرکاران مبل با تعمیر اساسی آن و تعویض پاریه و رویه کوبی مبلمانی نو و جدید به وجود می آورند. به طوری که شما علاوه بر داشتن مبلمانی نو میتوانید بنا به سلیقه خود تغییر دکوراسیونی اساسی به هزینه کمتر نسبت به خرید مبلمان نو، ایجاد کنید. در نهایت به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم به خرید مبلمان جدید، عکس و تصاویر مبل کهنه خود را برای تعمیرکاران معتبر ارسال کنید. ایشان هزینه تعمیر اساسی مبلمان را به شما میگویند و شما با مقایسه آن با قیمت مبلمان نو میتوانید به جواب سوال "آیا تعمیر مبل به صرفه است" برسید.

نمونه کار تعمیر مبل راحتی تهران

 • تعمیر مبل راحتی تمام پارچه تمام الیاف
 • تعویض پارچه .(مسکو خارجی)
 • اضافه کردن الیاف به کار

تعمیر مبل در منزل

با توجه به نوع ایراد مبلمان برخی تعمیرات جزئی مبل در منزل امکان پذیر است. اهی مبلمان دچار افت نشیمن شده و یا تسمه کشی آن ضعیف میشود. گاهی ممکن صدای جیر جیر بدهد. با توجه به ابعاد مبل و دشوار بودن حمل و نقل آن بسیاری از ما این موارد را پشت گوش انداخته و از خیر تعمیر مبل میگذریم. در حالی که تعمیرکاران حرفه ای مبل بسیاری از این گونه موارد را در منزل و بدون نیاز به جابجایی مبل تعمیر میکنند. بهتر است نوع ایراد مبلمان را با متخصصین حرفه ای در میان بگذارید. آنها راهنمایی لازم را جهت امکان تعمیر مبل در خانه به شما میدهند.

تعمیر مبل استیل در منزل

تعمیر مبل استیل (سلطنتی) در بیشتر موارد با توجه به ظرافت و منبت کاری های آن نیازمند کارگاه مجهز با ابزار کافی میباشد. البته تعمیر برخی شکستگی های پایه و یا دسته به صورت جزئی و برخی موارد مشابه در منزل امکانذیر است. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تعمیرکار برگزیده تماس بگیرید.

تعمیر مبل راحتی در منزل

اگر پارچه مبلمان راحتی پارگی جزئی دارد و یا پایه و دسته آن شل شده است به احتمال زیاد امکان تعمیر مبل راحتی در منزل وجود دارد. حتی گاهی با توجه به مدل مبل تعمیرکار در منزل حضور یافته و فقط قسمتی از مبل راحتی را که ایراد دارد (برای مثال دسته آن) باز کرده و باخود به کارگاه میبرد. بعد از رفع ایراد آن را مجدداً نصب میکند. برخی تعمیرات در کارگاه مجهز نتیجه بسیار بهتری را به همراه دارد.

تعمیر مبل چرم در منزل

معمولاٌ ترک خوردن و پوسته پوسته شدن چرم از ایرادات شایعه مبل های چرمی میباشد. این موارد در بیشتر اوقات (اگر نیاز به تعویض پارچه نباشد) با پولیش کاری و واکس مخصوص قابل رفع است. اینگونه موارد در منزل انجام میشود.
تعمیر کف مبل در منزل 1
تعمیر کف مبل در منزل

قیمت تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل به عوامل بسیاری وابسته است. با توجه به نوع ایراد و نوع متریال مصرفی قیمت های مختلفی جهت تعمیر مبلمان ارائه میشود. گاهی هزینه تعمیر مبل 400.000 تومان میباشد و گاهی برای تعمیر یک مبل باید مبالغی بیشتر حتی تا 20.000.000 تومان نیز هزینه کنیم. فراموش نکنید نوع مواد مصرفی بسیار اهمیت دارد. تفاوت کار انجام شده با اسفنج 20 کلیویی در مقایسه با اسفنج 35 کیلویی بسیار زیاد است. کیفیت تعمیر نشیمن با فوم سرد شرکتی در مقایسه با فوم گرم کم نیست. گاهی حتی مشاهده شده برخی تعمیرکاران از پارچه های کهنه و دورانداختنی به جای اسفنج های مرغوب استفاده میکنند. اینگونه عوامل ممکن است سبب تعمیر مبل ارزان شود، ولی به هیچ عنوان به صرفه نیست و مبلمان در مدتی کوتاهی به حالت قبل از تعمیر و یا حتی بدتر از آن بازمیگردد.

نمونه کار تعمیر مبل (استیل) سلطنتی در تهران

 • تعویض پارچه
 • تقویت جنس بدنه(اسفنج و فوم کف)
 • براق کردن رنگ بدنه (پلی استر)

تعمیرات مبل در منزل تهران

در بسیاری موارد جهت تعمیرات مبل نیازی به جابجایی مبلمان نمیباشد. با توجه به نوع ایراد و مدل مبلمان تعمیر مبل در منزل تهران برای برخی موارد چون شکستگی پایه، دسته و موارد جزئی امکان پذیر است. جهت اطلاع دقیق از امکان تعمیر مبل در منزل به شماره تلفن کارگاه تعمیر مبل تماس بگیرید.

تعمیرات مبل شرق تهران

بهترین تعمیرکاران مبل شرق تهران با بررسی نظریات بسیاری از اهالی شرق، برگزیده و به شما عزیزان معرفی میگردند. ایشان جهت کلیه خدمات تعمیر مبل مانند تعویض پارچه، رویه کوبی، شکستگی، تعمیر نشیمن (ابر، اسفنج و ...) و غیره در خدمت شما عزیزان هستند.

خدمات تعمیر مبل در کلیه محله های شرق

تهرانپارس، حکیمیه، نارمک، هنگام، علم و صنعت، فرجام، سراج، شمس آباد، مجیدیه، شمیران نو، قنات کوثر، شیان، لویزان، مهران، هروی، بلوار پروین نارمک، وحیدیه، مجیدیه، تهرانپارس، فدک، هفت حوض، مدائن، پیروزی، شورا، امامت، تهران نو، دماوند، سرخه حصار، نیروی هوایی، زاهد گیلانی، دهقان، اشراقی، حافظیه صد دستگاه، فلاح، هفده شهریور، نبرد، شکوفه، آهنگ، شهرابی، قصر فیروزه، آهنگران، تاکسیرانی، پاسدار گمنام، آهنگ، افراسیابی شمالی، نبی اکرم، ابوذر، سیزده آبان، شکیب، فرزانه، سرآسیاب دولاب، چهارصد دستگاه، مینا، شیوا، اندرزگو، شهید محلاتی، پرستار حشمتیه، امجدیه، سهروردی، بهار، دبستان، کریم خان، نظام آباد، هفت تیر  

نمونه کار بازسازی مبل دسته چوبی

 • مبل ۸ نفره (۲+۲+۱+۱+۱+۱)
 •  پارچه به انتخاب مشتری new napoli خارجی درجه ۱ کد ۱
 •  استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
 •  تغییر مدل تکیه گاه و چستر و لمسه کردن آن به سلیقه مشتری
 •  تعویض کامل اسفنج تکیه گاه تغییر مدل آن
 • تغییر مدل کفی مبل و لمسه کردن آن

تعمیرات مبل در غرب تهران

بهترین تعمیرکاران مبل غرب تهران با بررسی نظریات بسیاری از اهالی غرب، برگزیده و به شما عزیزان معرفی میگردند. ایشان جهت کلیه خدمات تعمیر مبل مانند تعویض پارچه، رویه کوبی، شکستگی، تعمیر نشیمن (ابر، اسفنج و ...) و غیره در خدمت شما عزیزان هستند. همچنین با توجه به نوع ایراد تعمیر مبل در منزل غرب تهران نیز امکان پذیر است.

خدمات تعمیر مبل در کلیه محله های غرب

اکباتان ، آپادانا ، شهرک غرب و سعادت آباد ، ستارخان ، پونک، بلوار فردوس، جنت آباد ، شهران، چیتگر، مرزداران، کوی بیمه، سردار جنگل، سازمان برنامه، چیتگر، پیکتن شهر، کوهسار و…

تعمیر مبل راحتی تهران

تعمیر مبل راحتی با توجه به ایراد مبلمان شامل تعمیر کلاف، پارچه، فوم و اسفنج، تعویض رویه و ... میشود. کلیه امور فوق توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای و با قیمت مناسب صورت میپذیرد. اگر مدت زیادی ار طول عمر مبل راحتی شما میگذرد، لزوماً نیازی به خرید مبلمان جدید نیست. بلکه میتوانید با فنر بندی مجدد، تعمیر نشیمن و تعویض پارچه با هزینه مناسبی مجدداً آنها را نو، زیبا و جدید کنید. اصولاً در مبل های راحتی ظرافت زیادی مانند مبل های استیل و ... وجود ندارد. لذا هزینه تعمیر آن به نسبت سایر مبل ها چندان زیاد نیست. ولی استفاده از فوم سرد باکیفیت و اسفنج متراکم در تعمیر آن اهمیت زیادی دارد. تعمیر مبل راحتی تهران

تعمیر مبل استیل تهران

مبل استیل که امروزه با عنوان مبل سلطنتی نیز شناخته میشود، مدت هاست در خانه های ایرانی طرفداران زیادی دارد. مبل استیل با توجه تاج پر نقش و نگار آن شکوه و عظمت خاصی دارد که بسیاری را به خرید خود علاقه مند میکند. با توجه به قیمت های گران مبلمان استیل، تعمیر آن بسیار به صرفه میباشد. ولی بسیار مهم است که تعمیر مبل سلطنتی توسط تکنسین های حرفه ای و با تجربه صورت پذیرد. در مبلمان استیل انواع نقوش و منبت کاری ها وجود دارد. تعمیر اینگونه نقش نگارها مانند روز اول و یا حتی زیباتر توسط تعمیرکاران خبره امکان پذیر است.
تعمیر مبل استیل تهران
تعمیر مبل قبل و بعد (تعمیر مبل استیل تهران)

تعمیرات مبل یافت آباد

مدتهاست نام محله یافت آباد همراه با بازارهای بزرگ و متنوع مبل آن همراه است. ولی در یافت آباد علاوه بر فروشنده های زیاد مبلمان، تعمیرکاران حرفه ای با کارگاه های مجهز نیز وجود دارد. ما در مجموعه ایران تی اس ام برترین و ممتازترین تعمیرکاران مبل را در یافت آباد و سایر نقاط تهران به شما عزیزان معرفی میکنیم. ایشان جهت تعمیر حرفه ای انواع مبل استیل و راحتی در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان میباشند.

تعمیر مبل فرحی

مبل فرحی نوعی مبلمان استیل (سلطنتی) با منبت کاری های فراوان است. در واقع نوع خاصی از مبل استیل با طراحی خاص به مبل فرحی معروف است. تعمیر اینگونه مبلمان نیز بدلیل داشتن ظرافت های خاص نیاز به دقت و تبحر زیادی دارد.

عکس تعمیر مبل

شما عزیزان میتوانید نمونه های متنوعی از عکس های تعمیر انواع مبل راحتی، استیل و ... را به همراه تصاویر قبل و بعد در نمونه کار های زیر ببینید.

نمونه‌کارهای تعمیر مبل همراه با تصاویر قبل و بعد

سوالات پرتکرار

آیا تعمیر مبل در منزل امکانپذیر است؟

در بیشتر موارد تعمیرات اساسی مبل نیازمند داشتن کارگاهی مجهز و ابزار مورد نیاز است. به ویژه اگر تصمیم به تعویض پارچه و یا رویه کوبی مبل داشته باشیم. با این حال در برخی موارد با توجه به نوع ایراد و مدل مبلمان امکان تعمیر مبل در منزل وجود دارد. برای مثال تعمیر برخی شکستگی های پایه و دسته و یا تقویت نشیمن مبل در منزل امکانپذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرکاران برگزیده مبل در تهران که شماره تلفن ایشان ذکر شده است تماس بگیرید.

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

در بیشتر موارد، تعمیر و بازسازی کامل مبل روشی مناسب برای داشتن مبلمانی نو و دکوراسیونی جدید و بسیار اقتصادی تر نسبت به خرید مبل جدید میباشد. به طور کلی اگر از مدل مبل خود رضایت دارید و کلاف آن نیز سالم بوده و کیفیت خوبی دارد با رویه کوبی مبل میتوانید دوباره مبلمانی کاملاً نو و جدید داشته باشید.

قیمت تعمیر مبل چقدر است؟

هزینه تعمیر مبل به موارد بسیاری بستگی دارد. برای مثال اگر تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید طرح و جنس پارچه انتخابی و میزان پارچه مورد نیاز (با توجه به اندازه مبلمان) در قیمت نهایی تصمیم بسزایی دارد. در بازار پارچه مبل از متری جند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان وجود دارد. البته معمولاً پرفروش ترین پارچه های مبلی قیمتی در حدود 80 تا 180 هزار تومان دارند. (زمستان 1400)

مقالات تعمیر مبل