نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

تمیز کردن مبل سفید

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه

تمیز کردن مبل سفید و کرم همیشه دغدغه‌ای میباشد که ذهن بسیاری از علاقه‌مندان به رنگ های کرم و یا روشن را به چالش کشیده است. هیچکس نمیتواند منکر شود که مبلمان سفید و به طور کلی مبل های روشن ظرافت و شخصیت خاصی به فضا میبخشند. آنها فضایی نورانی با انرژی های مثبت ایجاد میکنند. ولی از طرف دیگر مبل سفید، کثیف و پر از لکه سیاه و کدر، کاملاً در جهت مخالف عمل کرده و انرژی های مثبت را از بین میبرد. البته با به بازار آمادن انواع پارچه های نانو و ضد لکه تا حدی مشکل حل شده و دوستداران رنگ های روشن با خیال راحتتری آنها را خریداری میکنند. اما هیچ چیز کاملاً ایده‌آل نبوده و مبل های سفید با این پارچه ها نیز کثیف، سیاه و کدر میشوند. هرچند بسیار کمتر! پس بهتر از روش از بین بردن لکه روی مبل سفید پارچه ای و چرمی را بدانیم.

در این آموزش کوتاه به بیان بهترین روش های تمیز کردن مبل پارچه‌ای سفید، کرم و همینطور مبل چرمی سفید با استفاده از مواد شوینده خانگی میپردازیم. یادآور میشویم در صورتی که وقت کافی برای این کار ندارید، برترین تکنسین های مبل شویی در شهر شما آماده هستند تا با قیمت مناسب این کار را با دستگاه مبل شویی برای شما انجام دهند. کافیست با ایشان تماس بگیرید.

بهترین مبل شویی از دیدگاه ساکنین شهر شما

فهرست مطالب

جلوگیری از کثیف شدن مبل سفید

تمیز کردن مبل سفید/کرم پارچه ای

نحوه نگهداری و تمیز کردن مبل سفید چرمی

تمیز کردن مبل سفید/کرم و روش پیشگیری از آن

در ابتدا بهتر است بهترین راه پیشگیری از کثیف شدن مبلمان با رنگ روشن صحبت کنیم. با استفاده از این روش ها شما تا مدت های زیادی نیازی به تمیز کردن مبل سفید نداشته و به این آسانی ها لکه روی آن ایجاد نمیشود.

تمیز کردن مبل سفید با جاروبرقی

جاروبرقی و نظافت هفتگی را فراموش نکنید. به یاد داشته باشید هر تکه مواد غذایی در صورت باقیماندن طولانی مدت در شکاف ها و درزهای مبل میتواند باعث ایجاد لکه های ماندگار و مقاوم شود. ولی اگر قبل از نشت کردن رنگ و آلودگی از آنها جمع‌آوری شوند، مشکلی ایجاد نمیکنند. بهتر است هفته‌ای یک بار تمام قسمت های مبل را با جاروبرقی تمیز کنید. تمامی بخش ها شامل بدنه، شکاف ها و درزهای پارچه، کوسن ها و … را جارو بکشید. جاروبرقی به طرز شگفت انگیزی گردغبار روی مبل را جمع‌آوری کرده و در نظافت طولانی مدت آن موثر است.

تمیز نگه داشتن مبل روشن با استفاده از کاور

شاید از آن دسته افرادی باشید که علاقه مندید مبل های خود را بدون روکش نگه دارید و از زیبایی آن استفاده کنید. ولی بد نیست بدانید امروزه با استفاده از کاورهای متنوع و بسیار شیک موجود علاوه بر تمیز نگه داشتن مبلمانتان میتوانید هرچند وقت یکبار تغییر دکوراسیون زیبا و ارزان در منزل خود ایجاد کنید.

حتی با کمی حوصله خودتان میتوانید با قیمت بسیار پایین کاورهای زیبا بدوزید. ما در بخش دیگری چند روش آسان دوخت کاور مبل را بیان کرده ایم. بد نیست نگاهی به آن بیاندارید و ویدئوهای آموزشی دوخت روکش مبل را ببینید.

پیشنهاد مطالعه: آموزش دوخت کاور مبل را ببینید و با دوزندگان برگزید کاور آشنا شوید.

تمیز کردن مبل سفید/کرم پارچه ای

تمیز کردن مبل سفید و کرم پارچه ای

جهت تمیز کردن مبل پارچه ای سفید مراحل زیر را دنبال کنید

نظافت با جاروبرقی

با استفاده از جاروبرقی تمامی گرد غبار روی مبل را تمیز کنید. در صورت باقی ماندن در حین فرآیند شستشو تبدیل به گل شده و باعث لکه دار شدن مبلمان میشود.

لکه ها را تمیز کنید

حال نوبت به از بین بردن لکه روی مبل سفید است. برای از بین بردن لکه آب میوه یا چایی میتوانید کمی جوش شیرین را با آب مخلوط کرده و خمیر جوش شیرین درست کنید. سپس با پارچه تمیز آن را روی مبل بمالید و بعد از ده دقیقه جمع آوری کنید. اگر لکه آب میوه تازه است کمی نمک روی آن بپاشید و بعد از چند دقیقه روی آن را کمی با ناخن بتراشید. همچنین نشاسته ذرت در جذب رطوبت فوق العاده عمل میکند. اگر لکه چربی یا روغن دارید کمی نشاسته ذرت روی آن بپاشید. ۱۵ دقیقه صبر  کنید و سپس با جارو برقی تمیز کنید.

ما در انتهای آموزش شستن مبل با وایتکس جدول نسبتاً کاملی را آورده ایم و بهترین شوینده های خانگی را با توجه به نوع لکه که میتوانند جایگزین وایتکس شوند را ذکر کرده ایم. اگر لکه های زیادی روی مبل است نگاهی به شستن مبل با وایتکس انداخته و بهترین شوینده را انتخاب کنید.

آماده کرده ماده شوینده

یک چهرم فنجان شامپو فرش را با یک فنجان آب مخلوط کنید. به هم بزنید تا به حد کافی کف کند. در صورت رقیق بودن کمی شامپو فرش اضافه کنید.

مبل را تمیز کنید

یک تکه اسفنج یا پارجه نخی با قدرت جذب بالا بردارید و با کف ایجاد شده مبل سفید را تمیز کنید. دقت کنید که از کف موجود استفاده کنید نه از مایع زیر آن. اینکار باعث میشود حداقل آب به پارچه مبل رسیده و آب زیاد لایه های زیر پارچه را مرطوب نکند. هر نیم متر یا یک متر مربع را که تمیز کردید با پارچه جذاب دیگری خشک کنید.

مجدداً از جاربرقی استفاده کنید

دوباره تمام مبل را جارو بکشید. این کار باعث میشود اگر کف یا پودر شوینده ای در درزهای مبل باقیمانده جمع‌آوری شود.

چند نکته

  • از آب با دمای مناسب استفاده کنید. تا زمانی که با لکه خون و یا دیگر لکه های آنزیم دار مواجه نیستید نیازی به آب گرم نیست و با آب سرد تمیز کنید. اگر لکه خون یا دیگر لکه های مبتنی بر آنزیم را دیدید میتوانید از آب گرم استفاده کنید.
  • هرگز در هنگام تمیز کردن با پارچه لکه را پخش نکنید. بلکه از بیرون لکه به سمت داخل و به صورت ضربه ای تمیز کنید.
  • گاهی تکرار بسیار موثر است. اگر در هنگام تمیز کردن یک لکه خاص به نتیجه دلخواه دست نیافتید، ناامید نشده و مجدداً مراحل را تکرار کنید.

نحوه نگهداری و تمیز کردن مبل سفید چرمی

مبل های چرمی سفید مظهری از تجمل، مدرنیته و ظرافت در کنار هم هستند. مبل چرمی سفید در کنار دیوارهایی با رنگ خاکستری روشن و یا استخوانی جلوه‌ ای خاص دارند. میتوانید این مبل ها را با کوسن هایی با رنگ روشن بسیار زیباتر کنید.

پیشنهاد مطالعه: آموزش دوخت کوسن را بخوانید و با ساده ترین روش های دوخت کوسن های زیبا آشنا شوید.

ولی تمیز کردن مبل سفید چرمی احتمالاً چالشی است که مانند سایر مبل های رنگ روشن در هنگام خرید آن فکر شما را مشغول میکند. ولی نگران نباشید برای تمیز نگه داشتن مبل چرمی راه های زیادی وجود دارد و ما نیز در بخش های گوناگون ایران تی اس ام آنها را بیان کرده ایم.

تمیز کردن مبل سفید چرمی
تمیز کردن مبل سفید چرمی

تمیز کردن مبل چرمی سفید با مواد خانگی

اولین نکته جهت تمیز نگه داشتن مبل چرمی با رنگ روشن، نظافت منظم و هفتگی آن است. به طور منظم مبل را با پارچه میکروفایبر تمیز کنید و گرد و غبار آن را بگیرید. هفته ای یک بار با استفاده از جاروبرقی آشغال ها و ذرات ریز را از شکاف های آن جمع‌آوری کنید. در ادامه بهترین شوینده های خانگی را برای از بین بردن لکه ها روی مبل چرمی سفید مرفی میکنیم.

مواد خانگی مناسب برای از بین بردن لکه روی چرم سفید

سرکه و صابون: چند قطره سرکه و چند قطره صابون مایع را در با کمی آب مخلوط کنید. دستمال پارچه ای را با محلول مرطوب کرده و به روی لکه ها بمالید. سپس با دستمال خیس محل را تمیز کرده و در نهایت خشک کنید. دستمال را بیش از حد مرطوب نکنید. زیرا محل با آب اشباع شده و این امر برای چرم مفید نیست.

روغن زیتون و سرکه: نصف فنجان روغن زیتون و یک چهارم فنجان سرکه را در ظرف اسپری بریزید. روی لکه ها بپاشید. ۵ دقیقه صبر کنید و در نهایت تمیز کنید.

تمیز کردن مبل چرمی سفید
روغن زیتون و سرکه ترکیب مناسبی برای تمیز کردن مبلمان چرمی میباشد.

نکته: به هیچ عنوان از سفید کننده ها مانند وایتکس و … و همچنین آمونیاک برای تمیز کردن چرم سفید استفاده نکنید. زیرا باعث آسیب زدن به آن میشود.

تمیز کردن لاک ناخن: پنبه را با کمی استون آغشته کنید. روی لکه را تمیز کنید. دقت کنید که لکه را مالش ندهید زیرا باعث بخش شدن آن میشوید. از بیرون به داخل و به صورت ضربه ای تمیز کنید. در نهایت با کمی آب صابون محل را تمیز و خشک کنید.

لکه روغن: مقداری جوش شیرین و یا نشاسته را روی لکه روغن یا چربی بریزید. به آرامی مالش دهید. چند ساعت صبر کنید و در نهایت با یک دستمال تمیز پودر را جمع‌آوری کنید.

خمیر دندان: ابتدا محل را کمی مرطوب کنید. بیش از حد خیس نکنید. کمی خمیردندان ساده روی محل لکه بمالید. با مسواک نرم به آرامی مالش دهید. سپس محل را با پارچه مرطوب تمیز کنید و با پارچه دیگری خشک کنید.

نگهداری مبل  چرم

استفاده منظم از واکس و نرم کننده های چرم بسیار مقید است. این مواد رطوبت لازم را به چرم میرسانند. باعث جلای آن میشود و تا حدی از ایجاد لکه های جدید جلوگیری میکنند. همچنین روند زرد شدن مبل چرمی سفید را که بدلیل فرآیند اکسیداسیون پیش میاید را بسیار کند میکنند. جهت آشنایی با شیوه کار آن تعمیر مبل چرم را بخوانید. ما در آن قسمت علاوه بر نحوه استفاده از نرم کننده چرم بهترین روش تعمیر ترک چرم را نیز توسط خود شما بیان کرده‌ایم.

کلام آخر

ما در این بخش بهترین روش های تمیز کردن مبل کرم و سفید را بیان کردیم. ولی باز هم تاکید میکنیم که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. جهت داشتن مبل هایی همیشه تمیز با عمر طولانی نظافت منظم و هفتگی بسیار موثر است. همچنین در صورت ایجاد هرگونه لکه درنگ نکنید و بلافاصله با ایتفاده از روش های بالا آن را از بین ببرید.

همچنین فراموش نکنید که ما در مجموعه ایران تی اس ام برترین متخصصان مبل شویی را در شهر محل سکونت شما عزیزان معرفی میکنیم. ایشان با قیمت مناسب مبلمان شما را دوباره زیبا میکنند. در صورت تمایل به بخش مبل شویی مراجع فرمایید.

برخی منابع:

overstock

diynetwork

[simple-author-box]
قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

چیزی تا آخر سال نمونده اگه میخوای یه روش آسون و ارزون برای تمیز کردن [...]

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ بررسی مزایا و معایب

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ کاور مبل ژلاتینی نوعی از پیراهن مبل است که با استفاده [...]

چرا تمیز کردن مبلمان مهم است و بهترین روش آن چیست؟

مبلمان یکی از بخش های مهم و پرکاربرد خانه ها و محل های کار است. [...]

انواع اسفنج مبل; بهترین اسفنج برای تعمیر مبل کدام است

اسفنج پرکاربردترین متریال برای زیرکار مبل است. تعمیرکاران و تولیدکنندگان مبل از انواع مختبف اسفنج [...]

تعمیر مبل راحتی در خانه

معرفی ۳ تعمیرکار مبل راحتی برتر در تهران قصد داریم ۳ تعمیرکار مبل راحتی را [...]

پاک کردن نجاست روی مبل

روش پاک کردن نجاست روی مبل مبلمان ممکن است در اثر ادرار و یا ریختن [...]

تمیز کردن مبل با صابون

در این مطلب کوتاه میخواهیم نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با صابون به را [...]

خرید مبل جدید یا تعمیر مبل قدیمی، کدام بهتر است؟

تعمیر یا خرید مبل کدام به صرفه است؟ این یک پرسش رایج برای بسیاری از [...]

۱۰ نکته مهم در انتخاب مبل برای فضا های کوچک

آیا میخواهید برای آپارتمان کوچک خود که فضای کمی در سالن پذیرایی دارد مبل خریداری [...]

مبل اسکلت فلزی بهتر است یا اسکلت چوبی

اسکلت مبلمان که با نام های فریم، قاب و یا چهارچوب مبل نیز معرفی میشود [...]

تمیز کردن لکه های مبل

بهترین روش برای تمیز کردن لکه‌های مبل، به نوع پارچه و کد تمیز کردن بستگی [...]

چگونه مبلمان را تمیز و سالم نگهداریم؟ روش محافظت مبلمان از آلودگی های محیطی

روش تمیز نگه داشتن مبل و محافظت آن از آلودگی‌های محیطی بستگی به نوع جنس [...]

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با [...]

نکات مهم در تشخیص مبل باکیفیت

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید، [...]

انتخاب کوسن

تعویض کوسن های مبل یک روش آسان و ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل و نوسازی [...]

انتخاب پارچه مبل

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. انتخاب پارچه مبل انتخاب پارچه مبل خیلی مهم [...]

بررسی دلایل فرورفتگی مبل و افت نشیمن آن، روش تعمیر

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. علت نشست نشیمن مبل تعمیر فرو رفتگی مبل [...]

نکات مهم هنگام خرید مبل

چگونه مبل مناسب برای خانه انتخاب کنیم؟ این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. خرید [...]

معرفی ۳ نوع چوب در مبل سازی

بهترین چوب برای مبل این ویدئو از مجموعه mobljagvar انتخاب شده است. معرفی ۳ نوع [...]

رفع صدایی جیر جیر (قژ قژ) فنر مبل به صورت حرفه ای

اگر مبلمان فنری دارید گاهی ممکن است بعد از مدتی استفاده صدایی قژ قژ فنر [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

تمیز کردن کاور مبل طلقی

نحوه شستن کاور پلاستیکی مبل تمیز کردن کاور مبل طلقی که با اسامی کاور پلاستیکی، [...]

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل و از بین بردن لکه ها با محلول های [...]

پارچه مبلی ترک

پارچه مبلی ترک پارچه‌های مبلی تولید شده در کشور ترکیه به طور کلی برای کیفیت [...]

تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای

تمیز کردن مبل پارچه ای انواع لکه های مبل را به روش های زیر پاک [...]

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

۱۵ ترفند افزایش طول عمر مبل و نگهداری بهتر آن

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. چگونه مبلمان بیشتر عمر کند؟ مبلمان یکی از [...]

پارچه مبلی; ۲۲ پارچه مبل پرفروش در ایران و معرفی فروشندگان معتبر

بهترین پارچه مبلی با توجه به مدل مبلمان و معرفی فروشندگان پارچه مبلی در جنس [...]

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل; ۲۱ نمونه تعمیرات مبل استیل، تلفن و قیمت بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرات [...]

۲۱ مدل کاور مبل، معرفی بهترین دوزندگان، بهترین روکش مبل

انواع کاور مبل را بشناسیم خرید کاور مبل یکی از روش های مناسب برای نگهداری [...]

1 دیدگاه

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه [...]

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی) کاور مبل پلاستیکی یک راه حل [...]

12 دیدگاه

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

معرفی انواع مبل، راهنمای خرید مبلمان، چه مبلی نخریم

راهنمای خرید مبل در این مطلب می‎خواهیم در باره انتخاب مبل مناسب صحبت کنیم. از [...]

رنگ کاری مبل

نحوه رنگ کاری مبل، معرفی بهترین تکنسین های رنگ آمیزی بهترین تکنسین های رنگکاری مبل [...]

آماده سازی زیرکار مبل جهت رنگکاری

مراحل تعمیر مبل: بررسی نحوه آماده سازی زیرکار مبل قبل از رنگکاری زیرکار مبل آماده [...]

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی [...]

۲۱ مدل رویه کوبی مبل; قیمت و معرفی بهترین رویه کوبان

رویه کوبی مبل به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی [...]

از بین بردن لکه روی مبل

از بین بردن لکه روی مبل، ۹ لکه بر خانگی جهت تمیز کردن مبل از [...]

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و سرکه تمیز کردن مبل با جوش شیرین یکی [...]

3 دیدگاه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

کدام مبلمان ارزش تعمیر دارد؟ در چه شرایطی تعمیر مبل کار درستی است. اگر این [...]

مبل شویی; نمونه کارهای شستشوی مبل در منزل و محل

مبل شویی مبل شویی در منزل و محل به صورتی سیار چندسالی است که بسیار [...]

پاک کردن لکه قیر روی مبل

پاک کردن لکه قیر روی مبل با استفاده از اسپری حشره کش لکه قیر بسیار [...]

چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی [...]

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

از بین بردن بو و لکه شیر روی فرش و مبل; ترفندهای آسان و سریع

در این آموزش کوتاه به بیان سریعترین و آسان ترین روش های تمیز کردن لکه [...]

تعمیر مبل ارزان; دلایل اصلی اختلاف قیمت مابین تعمیرکاران مبل

تعمیر مبل ارزان تعمیر مبلمان با قیمت پایین یکی از فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب [...]

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

نکاتی جهت تعمیر مبل

۱- مطمئن شوید تمام پارچه ها و اسفنج های مبل جدا میشود و اصطلاحاً اسکلت [...]

نکاتی جهت افزایش طول عمر مبلمان

۱- هنگام چیدمان مبل دقت کنید که مبل ها اصطلاحاً سه لنگه نشده باشند. به [...]

تفاوت استفاده از کرک و اسفنج در تعمیر مبل

مقایسه دو مبل تعمیری با اسفنج و کرک کرک با استفاده از خورده پارچه های [...]

پاک کردن لکه ادرار از روی مبل و رفع نجاست ادرار

روش‌های پاک کردن لکه ادرار از روی مبل، از بین بردن بوی و رفع نجاست [...]

1 دیدگاه

تعویض پارچه مبل

۲۱ مدل تعویض پارچه مبل، معرفی بهترین روکوبی در شهر شما ۱۴۰۲ تعویض پارچه مبل [...]

2 دیدگاه

بهترین روش ترمیم ترک چوب مبل

ترمیم ترک چوب مبل مبل چوبی به مرور زمان و با توجه به شیوه نگهداری [...]

1 دیدگاه

پاک کردن شمع از روی فرش

بهترین روش از بین بردن لکه شمع از روی فرش پاک کردن شمع از روی [...]

تعمیر دکمه مبل

آموزش تعمیر دکمه مبل در خانه تعمیر دکمه مبل در خانه کار چندان دشواری نیست. [...]

11 دیدگاه

نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه تمیز [...]

1 دیدگاه

شستن کوسن مبل; روش تمیز کردن بالشتک پشم شیشه، پر و الیاف

شستن کوسن مبل با و بدون ماشین لباسشویی شستن کوسن مبل نبز مانند شستشو و [...]

پاک کردن اسلایم و خمیر بازی از روی مبل و فرش

بهترین روش پاک کردن لکه اسلایم روی مبل و از بین بردن لکه خمیر بازی طبق [...]

روش از بین بردن رنگ مو از روی مبل

بررسی روش ها از بین بردن رنگ مو از روی مبل و پاک کردن لکه [...]

1 دیدگاه

آموزش دوخت کوسن مبل

آموزش دوخت کوسن های زیبا در خانه فهرست مطالب آموزش کوسن ساده با چرخ خیاطی [...]

تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل، ۱۱ روش تعمیر مبل در خانه، معرفی بهترین تعمیرات مبل در [...]

14 دیدگاه

بهترین روش از بین بردن جای پایه مبل روی فرش

از بین بردن جای پایه مبل روی فرش یا موکت و بهترین روش جلوگیری از [...]

دوخت کاور مبل; آموزش گام به گام ۳ روش آسان، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل و معرفی بهترین دوزندگان آموزش دوخت کاور مبل و صندلی یکی [...]

33 دیدگاه

چگونه ترک های مبل چرمی را ترمیم کنیم؟

تعمیر مبل چرم تعمیر مبل چرمی ترک خورده چگونه است؟ آیا مبل چرم پوسته پوسته [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای، ۶ بهترین مایع برای شستشوی مبل و از بین بردن لکه

۶ بهترین مایع برای تمیز کردن مبل پارچه ای (به تفکیک جنس پارچه) برای تمیز [...]

3 دیدگاه

چگونه لکه آب را بر روی مبل پاک کنیم؟

از بین بردن لکه آب روی مبل از بین بردن لکه آب روی مبل گاهی [...]

7 دیدگاه

آموزش از بین بردن بوی سیگار روی مبل

از بین بردن بوی سیگار از مبل از بین بردن بوی سیگار از مبل گاهی [...]

از بین بردن جای سوختگی روی مبل

روش های ترمیم سوختگی مبل با سیگار، سشوار و اتو در این قسمت روش های [...]

4 دیدگاه

شستن فرش با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی فرش

آموزش جامع شستن فرش با وایتکس و روش های از بین بردن لکه و بوی [...]

آموزش تمیز کردن مبل سلطنتی; روش شستن مبل استیل و براق کردن چوب

تمیز کردن مبل سلطنتی (مبل استیل) به شیوه طبیعی و استاندارد تمیز کردن مبل سلطنتی [...]

4 دیدگاه

روش پاک کردن چسب از روی مبل ، فرش و لباس

بهترین روش‌های پاک کردن چسب رازی ، حرارتی ، قطره ای، یک دو سه و [...]

18 دیدگاه

۵ بهترین ترفند پاک کردن آدامس روی مبل و فرش

روش های آسان پاک کردن آدامس و از بین بردن لکه آن روی فرش و [...]

2 دیدگاه

آموزش جامع پاک کردن لکه چای روی مبل و فرش

روش های آسان برای پاک کردن لکه چای از روی مبل و فرش گاهی اوقات [...]

1 دیدگاه

۶ ترفند پاک کردن لاک از روی مبل و فرش

پاک کردن لاک از روی مبل چگونه است؟ پاک کردن لاک از روی مبل به [...]

9 دیدگاه

مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟ کدام شرکت ها ارزان [...]

2 دیدگاه

بهترین روشهای پاک کردن لکه شمع روی مبل

پاك كردن شمع از روي مبل در این مقاله کوتاه به بیان بهترین روش های [...]

1 دیدگاه

پاک کردن روغن از روی مبل یا فرش; ترفند آسان از بین بردن لکه چربی

پاک کردن لکه روغن روی مبل یا فرش در این آموزش کوتاه بهترین روش های [...]

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل; ترفند تمیز کردن انواع جوهر

۷ روش پاک کردن جوهر خودکار پاک کردن لکه جوهر خودکار یا ماژیک از روی [...]

6 دیدگاه

آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع [...]

1 دیدگاه

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

۲ روش از بین بردن لکه شکلات روی مبل; ترفند تمیز کردن کاکائو

پاک کردن لکه کاکائو روی مبل چگونه لکه شکلات یا کاکائو را از روی مبل [...]

روش پاک کردن لکه خون از روی مبل; ۵ ترفند آسان

لکه خون روی مبل چگونه لکه خون خشک شده را از روی مبل پاک کنیم؟ [...]

7 دیدگاه

آموزش تمیز کردن و شستن مبل با شامپو فرش

شستن مبل با شامپو فرش چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد؟ شستن مبل [...]

چگونه از دوده گرفتن مبل جلوگیری کنیم

دوده گرفتن مبل و روش جلوگیری از آن دوده گرفتن مبل بخصوص در فصل زمستان [...]

تمیز کردن مبل مخمل; ۴ ترفند آسان پاک کردن لکه پارچه مخمل

تمیز کردن مبل مخمل  تمیز کردن مبل مخمل و شستن بموقع آن از نکات اساسی [...]

17 دیدگاه

شستن مبل حصیری و روش مراقبت و تمیز نگه داشتن آن 

شستن مبل حصیری و تمیز نگه داشتن آن  مبل حصیری، انتخابی شیک؛ محبوب و همه پسند [...]

تمیز کردن مبل چرمی و نحوه از بین بردن لکه روی چرم

تمیز کردن مبل چرمی تمیز کردن مبل چرمی در عین سادگی اهمیت بسیار زیادی دارد. [...]

شستن مبل پارچه ای

شستن مبل پارچه ای و نحوه صحیح تمیز کردن آن اجازه ندهید که لکه های [...]

طرز استفاده از بخارشوی برای مبل، شستن مبل با بخارشو در ۳ مرحله

شستن و تمیز کردن مبل با بخارشو در ۳ مرحله طرز استفاده از بخارشوی برای [...]

5 دیدگاه

شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر [...]

2 دیدگاه

1 دیدگاه برای “نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

  1. karan گفته:

    خیلی مطلب مفیدی بود. راستش من هفته پیش زنگ زدم مبل شویی اومدن مبلهامون رو شستن ولی چندتا لکه روش نرفت و موند. با روشی که گفتید لکه ها پاک شدن. باورم نمیشد. خیلی ممنونم از مطالبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *