آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع برای شستن مبل)

آیا میخواهید بهترین روش شستشوی مبل با وایتکس را بدانید؟

آیا وایتکس بر روی مبل شما لکه ایجاد کرده است؟ اکنون میخواهید بدانید از بین بردن لکه وایتکس روی مبل چگونه است؟

با توجه به نوع لکه، بهترین مایع برای شستن مبل و یا لکه بر مبل خانگی کدام است؟

در این مقاله ابتدا به آموزش روش های ایمن شستن مبل با وایتکس می‌پردازیم. سپس بهترین مواد شوینده مبل و قویترین لکه بر مبل خانگی را معرفی کرده و در انتها روش ها از بین بردن لکه وایتکس را بیان می‌کنیم. در صورتی که تصمیم به شستن فرش با وایتکس را دارید، به آموزش مربوطه مراجعه کنید.به با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

هشدار درباره شستن مبل با وایتکس

اگر نحوه تمیز کردن و شستن مبل با وایتکس (سفید کننده) را در گوگل سرچ کرده اید، احتمالاً قسمتی از مبل شما و نه تمام آن لکه بسیار سرسختی دارد. و با مواد شوینده عادی نتوانسته‌اید از پس آن برآیید. خب در حقیقت گاهی وایتکس برای از بین بردن لکه های زرد مبل و لکه های عمیق و قدیمی موثر است. اما در استفاده از آن باید احتیاط زیادی به کار برد.
بهتر است بدانید تمیز کردن با وایتکس (سفید کننده) بسیار خطرناک است. انواع سفید کننده از جمله برند وایتکس میتوانند به سرعت به بسیاری از پارچه ها آسیب بزنند و باعث رنگ پریدگی آنها شوند. بگذارید فرض کنیم شما لیبل مبل را بررسی کرده یا مطمئن هستید پارچه مبل شما قابل شستشو با وایتکس هست. (حتما درباره این مورد اطمینان حاصل کنید سپس اقدام به شستن مبل با وایتکس نمایید.) در پایان مقاله نیز به آموزشی مختصری درباره “چگونه لکه وایتکس را از روی مبل پاک کنیم” میپردازیم.

بهترین مبل شویی از دیدگاه ساکنین شهر شما

پیشنهاد مطالعه: تميز كردن مبل مخمل

حال آیا باید وایتکس را مستقیماً روی پارچه بریزید و اقدام به تمیز کردن مبل نمایید؟ مسلماً نه! ادامه متن را دنبال کنید تا ببینید پارچه های قابل شستشو با وایتکس چگونه باید شسته شوند. بازهم تکرار میکنیم که ریختن وایتکس به طور مستقیم اصلاً انتخاب مناسبی نیست.

به یاد داشته باشید نکته اصلی در مورد هر گونه کثیفی و لکه، تمیز کردن آن در اسرع وقت است. هرچه لکه بیشتر بماند ، از بین بردن آن سخت تر است. اولین و بهترین راه برای تمیز کردن هر لکه استفاده از آب می‌باشد. سفید کننده و سایر پاک کننده های قوی آخرین راه چاره هستند.

شروع کار با وایتکس

همانطور که در ادامه آموزش شستن مبل با وایتکس، مشاهده خواهید کرد ، سفید کننده ها فقط در برابر برخی از کثیفی ها و لکه ها موثر هستند و فقط در صورتی که سایر مواد شوینده عمل نکرد، باید از آن استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که وایتکس را همزمان با سایر مواد شوینده بکار نبرید. توصیه کارشناسان استفاده از نسبت ۴ قسمت آب و ۱ قسمت وایتکس جهت تمیز کردن مبل می باشد. و بسیار مهم است که دوباره تکرار کنیم ، اگر روکش مبلمان قابل تمیز کردن با وایتکس نیست ، از سفید کننده استفاده نکنید. اگر پارچه مبل فقط از پلی استر ، نایلون یا کتان معمولی تولید شده باشد قابل شستشو با وایتکس نیست.

در آموزش های قبلی بارها به این مطلب اشاره کرده ایم، اما باز هم تاکید میکنیم، همیشه ابتدا تمیز کننده ها را در یک منطقه نامحسوس آزمایش کنید تا از عدم تغییر رنگ پارچه اطمینان حاصل کنید.

بهترین مواد شوینده برای مبل شویی

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

با توجه به اینکه علت و منشا لکه و آلودگی در مبل چیست باید بهترین شوینده را برای آن انتخاب کرد. در پایان برای اینکه بدانید بهترین شوینده ها برای انواع لکه های روی مبل شما کدام است، به جدول زیر نگاهی بیاندازید. در این جدول هر شماره بیانگر یک روش شستشو می باشد که جزئیات آن در ادامه توضیح داده شده است. برای مطالعه بیشتر برای پاک کردن آن لکه خاص روی آن کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز میتوانید از مقاله شستن مبل در منزل نیز استفاده کنید. به یاد داشتن باشید تکنسین های ما همیشه آماده مبل شویی در منزل شما در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت هستند.

۱-۲-۶

دلستر

۴

سس مایونز

۱-۲-۳

۴-۵-۸

۲-۳

تخم مرغ

۲-۶

۴

رژ لب

۲

شیر

۲

نوشابه

۴

سس سالاد

۴-۵

گریس

۲-۶

استفراغ

۱-۲-۶

۲

سس قرمز

۲-۴-۶

قهوه

۲

زنگ زدگی

۱-۲-۶

آب میوه

۲-۶

ادرار

۲-۳-۶

شراب

۲

سس خردل

راهنمای جدول مواد شوینده

۱- آب

۲- یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی آنزیم دار به یک پیمانه آب اضافه کنید

۳- به آیتم شماره ۲ یک قاشق آمونیاک خانگی اضافه کنید. هشدار: هرگز آمونیاک را با وایتکس یا هرگونه سفید کنند ترکیب نکنید

۴- استون یا سایر حلال های بدون آب

۵- حلال رنگ

۶- سرکه سفید

۷- اسید اگزالیک

۸- الکل مالشی (ایزوپروپیل الکل)

۹- وایتکس (سفید کننده) به همراه آب (به نسبت ۴ واحد آب ۱ واحد وایتکس)

به چند نکته در مورد جدول مواد شوینده دقت کنید:

هرگونه ماده خشک اضافی را با دقت از روی پارچه پاک کنید. ابتدا با کمترین شماره از جدول بالا شروع کنید و اگر موثر واقع نشد به سراغ گزینه های بعدی بروید. محلول تمیز کننده را روی یک پارچه سفید تمیز قرار دهید و از قسمت خارجی لکه به داخل تمیز کنید. با آب پاکیزه بشویید. اگر ماده تمیز کننده لکه را به طور کامل از بین نمی برد ، آن را کاملاً خشک کنید و  سپس به سراغ شماره های بالاتر بروید. در صورت لزوم این کار را تکرار کنید.

همیشه قبل از تمیز کردن لکه ها ، ناحیه ای نامحسوس از مبل را برای تست عدم رنگ پریدگی، آزمایش کنید.

زمان بسیار مهم است. هرچه لکه بیشتر بماند ، از بین بردن آن سخت تر است.

بعد از تمیز کردن لکه، ممکن است قسمتی از مبل که تمیز شده است به نسبت بقیه تمیزتر به نظر برسد. این امر زیاد جالب نیست. لذا بهتر کل مبل را نیز با آب خالی بشوید.

برای لکه های بسیار سرسخت، ممکن است از شوینده شماره ۹ ، (محلول وایتکس) استفاده شود. محلول را با نسبت گفته شده به محل کثیفی بمالید و تا یک ساعت صبر کنید. سپس با آب بشویید. وایتکس را با انواع شوینده های دیگر ترکیب نکنید و پس از استفاده کاملاً آبکشی کنید.

از بین بردن لکه وایتکس روی مبل:

چگونه لکه سفید کننده را از روی مبل پاک کنیم؟

مهم ترین نکته برای پاک کردن لکه وایتکس و انواع سفیدکننده اقدام سریع و بموقع است. هرچه زودتر نسبت به رفع لکه سفیدکننده اقدام کنیم، آثار باقیمانده کمتر است. در ادامه با ارائه چند پیشنهاد تلاش میکنیم آثار لکه وایتکس را کمی از بین ببریم:

۳ روش برای از بین بردن لکه های وایتکس و دیگر سفید کننده ها:

روش اول: محو کردن لکه با استفاده از الکل

در ابتدا محل را با آب سرد بشویید. این اقدام جهت جلوگیری از مخلوط شدن وایتکس با الکل ضروری است.

حال یک پنبه را به الکل آغشته کرده و روی محل بمالید. الکل روی لکه های کوچک که در اثر سفید کننده ها به وجود آمده اند و  یا روی پارچه های تیره بهتر عمل می کند. زیرا الکل رنگ موجود در پارچه ها را رقیق کرده و مجدداً در ناحیه سفید توزیع می کند.
استفاده از الکل روش مناسبی برای لکه های سفید کننده بزرگ یا پارچه های روشن نیست زیرا رنگ کافی برای توزیع مجدد بر روی لکه وجود ندارد.

پنبه آغشته به الکل را بر روی پارچه و اطراف آن بمالید. رنگ اصلی در پارچه شروع به توزیع مجدد در منطقه لکه دار می کند. این کار را ادامه دهید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

محل لکه را رها کنید تا الکل آن تبخیر شده و کاملاً خشک شود. این کار باعث میشود تا رنگ های پخش شده مجدداً خشک شده و هنگام شستشو از بین نروند. سپس محل را مجدداً با آب سرد بشویید.

روش دوم: استفاده از تری سدیم فسفات

فسفات سدیم (پالاینده شکر یا نرم کننده آب Na۳PO۴) یک ترکیب شیمیائی، قلیائی قوی با pH معادل ۱۲ میباشد که در آب به راحتی قابل حل است.

مقداری تری سولفات سدیم خریداری کنید. از این ماده، می توان برای خنثی سازی اثرات لکه های سفید کننده روی پارچه استفاده کرد. این محصول را می توان از فروشگاه های محلی و یا فروشگاه های حیوانات خانگی خریداری کنید.
همچنین محصولاتی که در بازار به عنوان خنثی کننده کلر تبلیغ می شوند، حاوی تری سدیم فسفات میباشند.
اگر سریع عمل کنید این روش مناسبی است. همچنین اگر مدتی از ایجاد لکه گذشته باشد گرچه، ممکن است این محلول رقیق شده لکه را به طور کامل از بین نبرد ، اما درعوض باعث کاهش قابل توجه آن می شود.

قاشق غذاخوری (۱۴٫۳ گرم) تری سولفات سدیم را با ۱ فنجان (۲۴۰ میلی لیتر) آب گرم مخلوط کنید. محلول را در یک کاسه یا یک ظرف پلاستیکی مخلوط کنید. محلول را با یک قاشق یکبار مصرف هم بزنید تا زمانی که تمام تری سولفات سدیم حل شود.

از بین بردن لکه وایتکس روی مبل
از بین بردن لکه وایتکس روی مبل

یک پارچه سفید تمیز برداشته و آن را با تری سولفات سدیم رقیق آغشته کنید. نیازی نیست حتماً پارچه نو باشد ولی دقت منید که سفید و تمیز باشد. اگر پارچه تمیز ندارید از پنبه ای استفاده کنید.

حال بدون آنکه لکه را پخش کنید ، لکه وایتکس را با پارچه مالش دهید. در صورت نیاز دوباره پارچه را با آب سرد بشویید و همین کار را تکرار کنید. پارچه را با آب سرد بشویید تا اطمینان حاصل کنید که تمام تری سولفات سدیم از محل خارج شده است.

روش سوم : استفاده از سرکه سفید رقیق شده

ابتدا سرکه سفید را با آب مخلوط کنید. استفاده از سرکه سفید یک روش طبیعی عالی برای پاک کردن لکه سفید کننده است. در صورت نیاز میتوانید سرکه سفید را با کمی مایع ظرف شویی ترکیب کنید.
برای از بین بردن لکه وایتکس روی مبل ، مقدار ۱ قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) سرکه سفید را با ۲ فنجان (۴۷۰ میلی لیتر) آب سرد مخلوط کنید.
برای از بین بردن لکه وایتکس روی فرش ، ۱ قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) سرکه سفید را با ۲ فنجان (۴۷۰ میلی لیتر) آب گرم مخلوط کنید. آب گرم ، لکه سفید کننده بیشتری را از الیاف فرش خارج می کند. به همین دلیل از آب گرم به طور معمول برای تمیز کردن فرش ها استفاده می شود.

حال یک پارچه سفید و تمیز را به محلول آغشته کرده و بر روی لکه بمالید. فقط مراقب باشید که محل را بیش از اندازه به سرکه آغشته نکنید. حال با یک پارچه آغشته به آب سرد محل را بشویید. این کار را ادامه دهید تا بوی سرکه از میان برود.

منبع سایت: wikihow.com

آخرین شهرهای تحت پوشش ما

قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

چیزی تا آخر سال نمونده اگه میخوای یه روش آسون و ارزون برای تمیز کردن [...]

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ بررسی مزایا و معایب

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ کاور مبل ژلاتینی نوعی از پیراهن مبل است که با استفاده [...]

چرا تمیز کردن مبلمان مهم است و بهترین روش آن چیست؟

مبلمان یکی از بخش های مهم و پرکاربرد خانه ها و محل های کار است. [...]

انواع اسفنج مبل; بهترین اسفنج برای تعمیر مبل کدام است

اسفنج پرکاربردترین متریال برای زیرکار مبل است. تعمیرکاران و تولیدکنندگان مبل از انواع مختبف اسفنج [...]

تعمیر مبل راحتی در خانه

معرفی ۳ تعمیرکار مبل راحتی برتر در تهران قصد داریم ۳ تعمیرکار مبل راحتی را [...]

پاک کردن نجاست روی مبل

روش پاک کردن نجاست روی مبل مبلمان ممکن است در اثر ادرار و یا ریختن [...]

تمیز کردن مبل با صابون

در این مطلب کوتاه میخواهیم نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با صابون به را [...]

خرید مبل جدید یا تعمیر مبل قدیمی، کدام بهتر است؟

تعمیر یا خرید مبل کدام به صرفه است؟ این یک پرسش رایج برای بسیاری از [...]

۱۰ نکته مهم در انتخاب مبل برای فضا های کوچک

آیا میخواهید برای آپارتمان کوچک خود که فضای کمی در سالن پذیرایی دارد مبل خریداری [...]

مبل اسکلت فلزی بهتر است یا اسکلت چوبی

اسکلت مبلمان که با نام های فریم، قاب و یا چهارچوب مبل نیز معرفی میشود [...]

تمیز کردن لکه های مبل

بهترین روش برای تمیز کردن لکه‌های مبل، به نوع پارچه و کد تمیز کردن بستگی [...]

چگونه مبلمان را تمیز و سالم نگهداریم؟ روش محافظت مبلمان از آلودگی های محیطی

روش تمیز نگه داشتن مبل و محافظت آن از آلودگی‌های محیطی بستگی به نوع جنس [...]

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با [...]

نکات مهم در تشخیص مبل باکیفیت

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید، [...]

انتخاب کوسن

تعویض کوسن های مبل یک روش آسان و ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل و نوسازی [...]

انتخاب پارچه مبل

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. انتخاب پارچه مبل انتخاب پارچه مبل خیلی مهم [...]

بررسی دلایل فرورفتگی مبل و افت نشیمن آن، روش تعمیر

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. علت نشست نشیمن مبل تعمیر فرو رفتگی مبل [...]

نکات مهم هنگام خرید مبل

چگونه مبل مناسب برای خانه انتخاب کنیم؟ این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. خرید [...]

معرفی ۳ نوع چوب در مبل سازی

بهترین چوب برای مبل این ویدئو از مجموعه mobljagvar انتخاب شده است. معرفی ۳ نوع [...]

رفع صدایی جیر جیر (قژ قژ) فنر مبل به صورت حرفه ای

اگر مبلمان فنری دارید گاهی ممکن است بعد از مدتی استفاده صدایی قژ قژ فنر [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

تمیز کردن کاور مبل طلقی

نحوه شستن کاور پلاستیکی مبل تمیز کردن کاور مبل طلقی که با اسامی کاور پلاستیکی، [...]

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل و از بین بردن لکه ها با محلول های [...]

پارچه مبلی ترک

پارچه مبلی ترک پارچه‌های مبلی تولید شده در کشور ترکیه به طور کلی برای کیفیت [...]

تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای

تمیز کردن مبل پارچه ای انواع لکه های مبل را به روش های زیر پاک [...]

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

۱۵ ترفند افزایش طول عمر مبل و نگهداری بهتر آن

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. چگونه مبلمان بیشتر عمر کند؟ مبلمان یکی از [...]

پارچه مبلی; ۲۲ پارچه مبل پرفروش در ایران و معرفی فروشندگان معتبر

بهترین پارچه مبلی با توجه به مدل مبلمان و معرفی فروشندگان پارچه مبلی در جنس [...]

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل; ۲۱ نمونه تعمیرات مبل استیل، تلفن و قیمت بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرات [...]

۲۱ مدل کاور مبل، معرفی بهترین دوزندگان، بهترین روکش مبل

انواع کاور مبل را بشناسیم خرید کاور مبل یکی از روش های مناسب برای نگهداری [...]

1 دیدگاه

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه [...]

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی) کاور مبل پلاستیکی یک راه حل [...]

12 دیدگاه

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

معرفی انواع مبل، راهنمای خرید مبلمان، چه مبلی نخریم

راهنمای خرید مبل در این مطلب می‎خواهیم در باره انتخاب مبل مناسب صحبت کنیم. از [...]

رنگ کاری مبل

نحوه رنگ کاری مبل، معرفی بهترین تکنسین های رنگ آمیزی بهترین تکنسین های رنگکاری مبل [...]

آماده سازی زیرکار مبل جهت رنگکاری

مراحل تعمیر مبل: بررسی نحوه آماده سازی زیرکار مبل قبل از رنگکاری زیرکار مبل آماده [...]

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی [...]

۲۱ مدل رویه کوبی مبل; قیمت و معرفی بهترین رویه کوبان

رویه کوبی مبل به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی [...]

از بین بردن لکه روی مبل

از بین بردن لکه روی مبل، ۹ لکه بر خانگی جهت تمیز کردن مبل از [...]

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و سرکه تمیز کردن مبل با جوش شیرین یکی [...]

3 دیدگاه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

کدام مبلمان ارزش تعمیر دارد؟ در چه شرایطی تعمیر مبل کار درستی است. اگر این [...]

مبل شویی; نمونه کارهای شستشوی مبل در منزل و محل

مبل شویی مبل شویی در منزل و محل به صورتی سیار چندسالی است که بسیار [...]

پاک کردن لکه قیر روی مبل

پاک کردن لکه قیر روی مبل با استفاده از اسپری حشره کش لکه قیر بسیار [...]

چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی [...]

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

از بین بردن بو و لکه شیر روی فرش و مبل; ترفندهای آسان و سریع

در این آموزش کوتاه به بیان سریعترین و آسان ترین روش های تمیز کردن لکه [...]

تعمیر مبل ارزان; دلایل اصلی اختلاف قیمت مابین تعمیرکاران مبل

تعمیر مبل ارزان تعمیر مبلمان با قیمت پایین یکی از فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب [...]

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

نکاتی جهت تعمیر مبل

۱- مطمئن شوید تمام پارچه ها و اسفنج های مبل جدا میشود و اصطلاحاً اسکلت [...]

نکاتی جهت افزایش طول عمر مبلمان

۱- هنگام چیدمان مبل دقت کنید که مبل ها اصطلاحاً سه لنگه نشده باشند. به [...]

تفاوت استفاده از کرک و اسفنج در تعمیر مبل

مقایسه دو مبل تعمیری با اسفنج و کرک کرک با استفاده از خورده پارچه های [...]

پاک کردن لکه ادرار از روی مبل و رفع نجاست ادرار

روش‌های پاک کردن لکه ادرار از روی مبل، از بین بردن بوی و رفع نجاست [...]

1 دیدگاه

تعویض پارچه مبل

۲۱ مدل تعویض پارچه مبل، معرفی بهترین روکوبی در شهر شما ۱۴۰۲ تعویض پارچه مبل [...]

2 دیدگاه

بهترین روش ترمیم ترک چوب مبل

ترمیم ترک چوب مبل مبل چوبی به مرور زمان و با توجه به شیوه نگهداری [...]

1 دیدگاه

پاک کردن شمع از روی فرش

بهترین روش از بین بردن لکه شمع از روی فرش پاک کردن شمع از روی [...]

تعمیر دکمه مبل

آموزش تعمیر دکمه مبل در خانه تعمیر دکمه مبل در خانه کار چندان دشواری نیست. [...]

11 دیدگاه

نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه تمیز [...]

1 دیدگاه

شستن کوسن مبل; روش تمیز کردن بالشتک پشم شیشه، پر و الیاف

شستن کوسن مبل با و بدون ماشین لباسشویی شستن کوسن مبل نبز مانند شستشو و [...]

پاک کردن اسلایم و خمیر بازی از روی مبل و فرش

بهترین روش پاک کردن لکه اسلایم روی مبل و از بین بردن لکه خمیر بازی طبق [...]

روش از بین بردن رنگ مو از روی مبل

بررسی روش ها از بین بردن رنگ مو از روی مبل و پاک کردن لکه [...]

1 دیدگاه

آموزش دوخت کوسن مبل

آموزش دوخت کوسن های زیبا در خانه فهرست مطالب آموزش کوسن ساده با چرخ خیاطی [...]

تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل، ۱۱ روش تعمیر مبل در خانه، معرفی بهترین تعمیرات مبل در [...]

14 دیدگاه

بهترین روش از بین بردن جای پایه مبل روی فرش

از بین بردن جای پایه مبل روی فرش یا موکت و بهترین روش جلوگیری از [...]

دوخت کاور مبل; آموزش گام به گام ۳ روش آسان، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل و معرفی بهترین دوزندگان آموزش دوخت کاور مبل و صندلی یکی [...]

33 دیدگاه

چگونه ترک های مبل چرمی را ترمیم کنیم؟

تعمیر مبل چرم تعمیر مبل چرمی ترک خورده چگونه است؟ آیا مبل چرم پوسته پوسته [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای، ۶ بهترین مایع برای شستشوی مبل و از بین بردن لکه

۶ بهترین مایع برای تمیز کردن مبل پارچه ای (به تفکیک جنس پارچه) برای تمیز [...]

3 دیدگاه

چگونه لکه آب را بر روی مبل پاک کنیم؟

از بین بردن لکه آب روی مبل از بین بردن لکه آب روی مبل گاهی [...]

7 دیدگاه

آموزش از بین بردن بوی سیگار روی مبل

از بین بردن بوی سیگار از مبل از بین بردن بوی سیگار از مبل گاهی [...]

از بین بردن جای سوختگی روی مبل

روش های ترمیم سوختگی مبل با سیگار، سشوار و اتو در این قسمت روش های [...]

5 دیدگاه

شستن فرش با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی فرش

آموزش جامع شستن فرش با وایتکس و روش های از بین بردن لکه و بوی [...]

آموزش تمیز کردن مبل سلطنتی; روش شستن مبل استیل و براق کردن چوب

تمیز کردن مبل سلطنتی (مبل استیل) به شیوه طبیعی و استاندارد تمیز کردن مبل سلطنتی [...]

5 دیدگاه

روش پاک کردن چسب از روی مبل ، فرش و لباس

بهترین روش‌های پاک کردن چسب رازی ، حرارتی ، قطره ای، یک دو سه و [...]

18 دیدگاه

۵ بهترین ترفند پاک کردن آدامس روی مبل و فرش

روش های آسان پاک کردن آدامس و از بین بردن لکه آن روی فرش و [...]

2 دیدگاه

آموزش جامع پاک کردن لکه چای روی مبل و فرش

روش های آسان برای پاک کردن لکه چای از روی مبل و فرش گاهی اوقات [...]

1 دیدگاه

۶ ترفند پاک کردن لاک از روی مبل و فرش

پاک کردن لاک از روی مبل چگونه است؟ پاک کردن لاک از روی مبل به [...]

9 دیدگاه

مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟ کدام شرکت ها ارزان [...]

2 دیدگاه

بهترین روشهای پاک کردن لکه شمع روی مبل

پاك كردن شمع از روي مبل در این مقاله کوتاه به بیان بهترین روش های [...]

1 دیدگاه

پاک کردن روغن از روی مبل یا فرش; ترفند آسان از بین بردن لکه چربی

پاک کردن لکه روغن روی مبل یا فرش در این آموزش کوتاه بهترین روش های [...]

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل; ترفند تمیز کردن انواع جوهر

۷ روش پاک کردن جوهر خودکار پاک کردن لکه جوهر خودکار یا ماژیک از روی [...]

6 دیدگاه

آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع [...]

1 دیدگاه

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

۲ روش از بین بردن لکه شکلات روی مبل; ترفند تمیز کردن کاکائو

پاک کردن لکه کاکائو روی مبل چگونه لکه شکلات یا کاکائو را از روی مبل [...]

روش پاک کردن لکه خون از روی مبل; ۵ ترفند آسان

لکه خون روی مبل چگونه لکه خون خشک شده را از روی مبل پاک کنیم؟ [...]

7 دیدگاه

آموزش تمیز کردن و شستن مبل با شامپو فرش

شستن مبل با شامپو فرش چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد؟ شستن مبل [...]

چگونه از دوده گرفتن مبل جلوگیری کنیم

دوده گرفتن مبل و روش جلوگیری از آن دوده گرفتن مبل بخصوص در فصل زمستان [...]

تمیز کردن مبل مخمل; ۴ ترفند آسان پاک کردن لکه پارچه مخمل

تمیز کردن مبل مخمل  تمیز کردن مبل مخمل و شستن بموقع آن از نکات اساسی [...]

17 دیدگاه

شستن مبل حصیری و روش مراقبت و تمیز نگه داشتن آن 

شستن مبل حصیری و تمیز نگه داشتن آن  مبل حصیری، انتخابی شیک؛ محبوب و همه پسند [...]

تمیز کردن مبل چرمی و نحوه از بین بردن لکه روی چرم

تمیز کردن مبل چرمی تمیز کردن مبل چرمی در عین سادگی اهمیت بسیار زیادی دارد. [...]

شستن مبل پارچه ای

شستن مبل پارچه ای و نحوه صحیح تمیز کردن آن اجازه ندهید که لکه های [...]

طرز استفاده از بخارشوی برای مبل، شستن مبل با بخارشو در ۳ مرحله

شستن و تمیز کردن مبل با بخارشو در ۳ مرحله طرز استفاده از بخارشوی برای [...]

5 دیدگاه

شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر [...]

2 دیدگاه

1 دیدگاه برای “آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

  1. اشتراک‌ها: پاک کردن لکه مبل با جوش شیرین | آموزش جامع از بین بردن لکه مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *