چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

اهمیت شستشوی مبل

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی با استفاده از دستگاه مبلشور براحتی این کار را انجام میدهند. در این مقاله کوتاه میخواهیم بیان کنیم که چرا شستشو و نظافت سالانه و یا هر دو سال یک بار مبل مهم است و برای سلامت خود و اعضای خانواده بهتر است آن را فراموش نکنیم (بویژه اگر در شهرهای بزرگ مانند تهران و … ساکن هستید).

چرا شستشوی مبل مهم است؟

اگر فزرند کوچکی در خانه دارید و یا علاقه مند به نگهداری حیوانات خانگی هستید و یا مرتباً با دوستان و آشنایان خود در ارتباط هستید و حتی اگر خانه ای خلوت و کم و رفت و آمد دارید، مبلمان شما همواره در معرض انواع آلودگی های محیطی و گرد و غبار قرار دارد. بد نیست بدانید تا ۸۰ درصد آلودگی های ناشی از پخت و پز و یا آلودگی های شهری توسط پارچه مبلمان و فرش چذب میشود. این مکان ها محیطی بسیار ایده آل برای رشد انواع قارچ ها و میکروارگانیسم های زنده هستند. ولی خبر خوب این است که سرویس مبل شویی در منزل براحتی میتواند آنها را از میان بردارد.

تکنسین های برتر مبل شویی در منزل با استفاده از مواد شوینده ایمن برای کودکان و حیوانات خانگی، زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورند. مبلمان بلافاصله پس از شستشو با مکنده های قوی خشک میشود و پس از ۲ تا ۴ ساعت قابل استفاده خواهد بود.

بهترین مبل شویی از دیدگاه ساکنین شهر شما کدام است؟

نتایج یک مبل شویی خوب

در یک شستشوی حرفه ای با دستگاه مناسب و مواد شوینده با کیفیت تا ۹۸ درصد از آلودگی های غیر زنده از روی مبلمان پاک میشوند. اینگونه آلرژن‌های شامل پوست سگ و گربه و قسمت‌های کنه گرد و غبار و … میشود.

بهترین مواد شوینده برای مبلشویی

در هنگام سفارش خدمات مبل شویی در منزل ممکن است نگران باقی ماندن انواع مواد شوینده مانند صابون، شامپو و … در الیاف مبل و ایجاد حساسیت توسط آنها باشید. ولی نگران نباشید، زیرا متخصصین برتر شستشوی مبل در منزل، از شامپوهای مبل شویی ویژه استفاده میکنند که علاوه بر قدرت تمیز کنندگی بالا، کاملاً ضد حساسیت میباشند. همچنین مواد شوینده باکیفیت باعث میشوند که پارچه مبل تا مدت ها در برابر کثیفی مجدد مقاومت کند.

خدمات اضافی سرویس شستشو

بعد از اتمام شستشوی مبل در صورت تمایل میتوانید خدمات دیگری چون استفاده از موادی جهت جلوگیری از آلودگی مجدد و یا خوشبوکننده های ویژه را سفارش دهید.

نظافت انواع مبلمان پارچه ای، چرمی و …

مبلمان شما از هر جنسی که باشد، (پارچه ای، جیر، چرمی و …) متخصصین مبل شویی از مواد شوینده مخصوص به آن استفاده میکنند. برای مثال استفاده از واکس مخصوص چرم جهت رساندن رطوبت کافی به آن، باعث طول عمر بیشتر و جلوگیری از ترک خوردن مبل چرمی میشود.

نظافت انواع مبل، صندلی، تشک خوشخواب، قالی و فرش ماشینی در منزل و محل امکان پذیر است.

هر چند وقت یکبار مبلمان را تمیز کنیم؟

با توجه به میزان و نحوه استفاده میزان شستشوی مورد نیاز متفاوت است. برای مثال اگر کودک خردسال و یا حیوانات خانگی در خانه دارید باید تعداد شستشو را افزایش دهید. به طور کلی شستشوی سالانه و یا حداکثر هر دو سال یکبار توصیه میشود

هزینه شستشوی مبل با دستگاه چقدر است؟

قیمت شستشوی یک دست مبل هفت نفره با توجه به اندازه و جنس آن از ۱۷۰٫۰۰۰ تا ۴۰۰٫۰۰۰ تومان متغیر است. توجه کنید که قیمت های پایین مربوط به استفاده از مواد شوینده ارزانتر و قیمت های بالا (در حدود ۴۰۰ هزار تومان) با توجه به استفاده از مواد شوینده نانو و … میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *