مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان

مبل شویی ارزان

مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟

کدام شرکت ها ارزان ترین و مناسب ترین قیمت های مبل شویی را در سایر شهرهای کشور دارند؟

این روزها در جامعه شستشو و نوسازی میلمان و یا سایر لوازم منزل و درصورت لزوم تعمیر آنها بسیار محبوب شده است. البته این امر با توجه به افزایش افسارگسیخته قیمت ها کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. و این امکان وجود دارد که با هزینه های بسیار پایین تر مبلمان قدیمی موجود در منزل خود را تا حد زیادی مانند روزهای ابتدایی نو و زیبا کنیم. مبل شویی در منزل یکی از مواردی است که میتواند در این زمینه کمک شایانی کند.

ولی بهترین شرکت های مبلشویی کدامند؟

آیا لزوماً ارزانترین شرکت مبل شویی در شهر ما ، کیفیت مطلوبی نیز ارائه می‌دهد؟

مبل شویی در منزل ارزان 1
مبل شویی در منزل ارزان

پیشنهاد: بهترین تکنسین های مبل شویی در تهران را ببینید. ایشان با بررسی نظریات تعداد زیادی از ساکنین مناطق مختلف تهران برگزیده شده اند. داشتن قیمت ارزان ضمن حفظ کیفیت بالا از ویژگی های آنهاست.

در  ابتدا باید بدانید که هزینه های مبل شویی چندان غیر منطقی و زیاد نیست. و معمولاً شرکت های مبل شویی قیمت ها را براساس تعرفه اتحادیه دریافت می کنند. که معمولاً براساس تعداد مبل مشخص می‌شود. قیمت مبل شویی در منزل را ببینید.

بهترین مبل شویی ارزان کدام است؟

بهتر است بعد از جستجوی مبل شویی ارزان در تهران و یا سایر شهرها و اطمینان از اینکه قیمتهای آنها براساس نرخ مصوبه اتحادیه است، جهت اطمینان از کیفیت خدمات آنها به موارد زیر توجه کنید:

بررسی قبل از شروع:

یک تکنسین مبل شویی کاربلد در ابتدا جنس مبلمان را به دقت بررسی کی‌کند و سپس براساس متریال مبل بهترین پیشنهاد را جهت شستشوی مبل در منزل ارائه می‌دهد. همچنین مواد شوینده را روی قسمت نامحسوسی از مبل امتحان می‌کند. تا اطمینان حاصل کند که این مواد به مبل آسیبی وارد نمی‌کند.

جاروبرقی قبل از آبشویی:

با بررسی میزان کثیفی مبل در صورت نیاز و وجود گرد و غبار زیاد بر روب مبل، ابتدا با جاروبرقی قبل از آبشویی گرد و غبار تا حد امکان جمع آوری میشود.

شستشو با مواد با کیفیت:
مبل شویی ارزان در تهران
مبل شویی ارزان در تهران

مواد شوینده بسیاری جهت مبل شویی در منزل در بازار وجود دارد. از قیمت‌های ارزان گرفته تا گرانتر. یک تکنسین حرفه ای هرگز بدلیل ارزانتر شدن هزینه شستشوی مبل در منزل از مواد بسیار ارزان و بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند. این مواد میتوانند در طول زمان براحتی به مبلمان شما آسیب وارد کنند. پیشنهاد ما نیز به شما این است که هرگز شستشوی مبل باکیفیت را فدای جستجو برای مبلشویی در منزل ارزان ننمایید. مبل های شما یکی از باارزش ترین کالاهای منزل هستند. علاوه بر آن یک تکنسین کاربلد با توجه به میزان آلودگی و در صورت نیاز از دستگاه دریلی جهت شستشوی کاملاً تمیز استفاده می‌کند.

به طور کلی انواع متفاوتی از مواد شوینده جهت شستشوی مبل وجود دارد. برای مثال تگزاپون یکی از مواد اصلی انواع شوینده‌ها می‌باشد. تگزایون (SLE) یک ماده پایه مناسب برای ساخت یک شوینده قوی و باکیفیت است. انواع شامپوهای برند و باکیفیت مانند Mafra, Furniture Soap نیز وجود دارد. همچنین میتوان از انواع شوینده های نانو جهت لکه بری بهتر در ترکیب استفاده کرد.

از طرف دیگر برخی شوینده های ارزان و بی کیفیت نیز وجود دارد. برای مثال برخی افراد گاهی از ترکیب مایع ظرفشویی و کلر و آب مواد شوینده نامناسب میسازند. استفاده از این مواد به دلیل قیمت ارزان، علاوه بر اینکه باعث مبل شویی ارزان و بی کیفیت میشود، به راحتی میتواند باعث فرسودگی پارچه مبل شود.

جمع آوری آلودگی:

مواد شویند موجود بر روی مبل باید توسط مکنده قوی تا حد بالایی جمع آوری شود.این امر به خشک شدن سریع مبل بسیار کمک می‌کند. این مواد به علت آلودگی مبل احتمالاً اکنون تیره تر شده اند. فیلتر های دستگاه مکنده باید به صورت دوره ای چک شود و نسبت به تمیز بودن آنها اطمینان حاصل شود.

کنترل میزان کف:

کنترل پخش شدن کف و تا حد امکان عدم پخش مواد شوینده به سایر لوازم منزل امری ضروری می‌باشد. این امر موجب میشود کار تمیزتری انجام شود و مشتری ها احساس بهتری داشته باشند.

اخلاق مناسب و اهمیت دادن به نظر مشتری:

ممکن است پس از اتمام شستشوی مبل در منزل ، مشتری به هر دلیلی از کیفیت بخشی از کار راضی نباشد. یک شوینده حرفه‌ای بدون بحث کردن با مشتری اقدامات لازم جهت جلب رضایت او را انجام میدهد. به طور مثال در صورت لزوم بخش هایی را که از نظر مشتری کاملاً تمیز نشده اند، دوباره شستشو میدهد.

مرکز خدمات ایران

رسالت ما در مجموعه مرکز خدمات ایران ، معرفی برترین تکنسین های شستشوی مبل در منزل به شما عزیزان می‌باشد. که علاوه بر ارائه مبل شویی در منزل ارزان به شما عزیزان، تمامی موارد بالا و بسیاری موارد دیگر رعایت کنند. ما میخواهیم با ارائه مبل شویی ارزان و با کیفیت ، شما عزیزان را مشتری دائمی خدمات خود نماییم.

در لیست زیر میتوانید لیست برخی از شهرها و محله هایی را که در آنها خدمات مبل شویی ارائه می‌شود، مشاهده نمایید.

مبل شویی در منزل مبلمان منزل شما را دوباره زیبا می کند.

مبل شویی در منزل ارزان
مبل شویی در منزل ارزان

همه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در طول سال مبلمان را سالم ، تمیز و زیبا نگهداریم. اما هر چقدر سعی کنیم آن را تمیز و بدون آلودگی نگه داریم ، نمی توانیم از لکه دار شدن آن به طور کامل جلوگیری کنیم.

مرکز خدمات ایران بهترین راه حل را به شما ارائه میدهد.

همکاران ما با استفاده از بهترین مواد شوینده به و دستگاه های سالم زیبایی و رنگ ابتدایی مبل را به آن باز میگرداند.

به یاد داشته باشید شستشوی مبل در منزل توسط خود شما کار آسانی نخواهد بود. این امر علاوه بر گرفتن وقت زیاد از شما، نتیجه دلخواهی نیز به ارمغان نمی‌آورد. زیرا احتمالاً شما علاوه بر نداشتن تجربه کافی در زمینه مبل شویی در منزل به دستگاه های تخصصی این کار نیز دسترسی ندارید. وقت شما بسیار ارزشمند است. علاوه بر آن انجام کارهایی که نیاز به تخصص بیشتری دارندتوسط خود شما احتمالاً گرانتر درمی آید. شاید شما علاوه بر مصرف انواع مواد شوینده گران نه تنها به نتیجه مطلوب دست نیابید، بلکه به مبلمان خود نیز صرمه وارد کنید. که این امر هزینه های جانبی زیادی به شما وارد می کند. باز هم یادآوری میکنیم که مبلمان شما از جمله کالاهای با ارزش شما میباشند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم که با انتخاب مبل شویی ارزان ولی با کیفیت مناسب، با هزینه پایینی بهترین خدمات را دریافت کنید

به یاد داشته باشید که مبلمان نیز مانند فرش، محل تجمع بسیاری از آلودگی ها در طول زمان می‌باشد. این آلودگی ها علاوه بر اینکه زیبایی مبل را در منزل از بین می‌برند، سبب آلودگی هوای خانه نیز می شوند.

برای انتخاب بهترین مواد شوینده برای پاک کردن لکه از روی مبل پیشنهاد میکنیم مقاله مریوط را مطالعه کنید.

به یاد داشته باشید ما در مرکز خدمات ایران هموراه بهترین تکنسین را جهت مبل شویی در منزل با کیفیت بالا و قیمت مناسب، به شما معرفی می‌کنیم.

2 دیدگاه برای “مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

  1. FluccarKayact گفته:

    ممنون از مطلب خوبتون. ولی واقعا چطوری باید فهمید که از مواد خوبی استفاده میکنه. من از چندجا قیمت گرفتم هرکی یه چیزی میگه. از کجا بفهمم که قیمتش خوبه کی کلاه برداره؟!!!

    • صبوری گفته:

      در مورد سوال شما پاسخ دقیقی نمیشه گفت. ولی خواندن نظرات تو سایت های مختلف میتونه بسیار مفید باشه. همچنین اینم باید گفت که شرکت های معتبر نمیخوان اعتبار خودشون رو بخاطر یک نفر خراب نکنن و سعی میکنن با کسایی کار کنن که خدمات خوب با قیمت مناسب میدن. استفاده از این جور شرکت ها هم گزینه مناسبیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *