تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی

بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما در مجموعه ایران تی اس ام برگزیده شده اند. ایشان با توجه بررسی نظریات بسیاری از شما عزیزان انتخاب میشود.

بهترین کارگاه تعمیر مبل راحتی را از دیدگاه ساکنین شهر خود را ببینید.

 

جهت اطلاع دقیق از قیمت تعمیر مبل راحتی خود ابتدا شهر مورد نظرتان را انتخاب کرده سپس چند عکس از مبل راحتی خود برای کارگاه تعمیر مبل برگزیده ارسال کنید و با ایشان تماس بگیرید.

تعمیر مبل راحتی (1)
🔧🔨تعمیر،بازسازی و تغییر مدل یک دست مبل راحتی
۱️⃣مبل ۷نفره (۳+۲+۱+۱)
۲️⃣ پارچه به انتخاب مشتری هانزو
۳️⃣ استفاده از فوم سرد ارتفاع ۱۲ سانت با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
۴️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته ها
۵️⃣ تغییر مدل تکیه گاه و تبدیل مدل آن از مدل قدیمی به شیاری

هزینه تعمیر مبل راحتی

به طور کلی هزینه تعمیر مبل راحتی کمتر از هزینه تمام شده تعمیر مبل استیل میباشد. مهمترین علت آن نیز ظرافت کمتر در ساخت مبل راحتی و اجرت پایین تر آن میباشد. البته قیمت تعمیر همیشه بستگی به نوع ایراد و متریال بکار رفته دارد.

قیمت تعمیر مبل راحتی نیز به مواردی چون نوع فوم یا اسفنج به کار رفته، متراژ و کیفیت پارچه استفاده شده، نوع تسمه کشی یا فنربندی و … بستگی دارد. جدول زیر متوسط هزینه های تعمیر مبل راحتی در سال ۱۴۰۲ را نشان میدهد.

قیمت تعمیر مبل راحتی

قیمت تعمیر مبل راحتی ۷ نفره – تعرفه ۱۴۰۲

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

نوع خدمات تعمیر مبل استیل برآورد تقریبی هزینه
قیمت تعویض پارچه مبل ۷ نفره راحتی  ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تا ۱۵٫۵۰۰٫۰۰۰
هزینه تعویض فوم/ اسفنج مبل ۷ نفره راحتی  ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تا ۱۰٫۵۰۰٫۰۰۰
اجرت تسمه کشی مبل راحتی ۷ نفره  ۹۵۰٫۰۰۰ تا ۳٫۹۰۰٫۰۰۰
هزینه تعویض فنربندی مبل راحتی ۷ نفره  ۱۷۰۰٫۰۰۰ تا ۷٫۰۰۰٫۰۰۰
هزینه صدا گیری مبل استیل ۷ نفره نیاز به بازدید

نکته مهم: همانطور که بیان شد این قیمت ها کاملاً تقریبی میباشد و هزینه دقیق تعمیر مبل استیل با توجه به متریال مصرفی و نوع ایراد میتواند متفاوت باشد.

به طور کلی هزینه تعمیر مبل راحتی شامل موارد زیر میشود:

  • قیمت خرید پارچه مبل / چرم مبل
  • هزینه رفع ایراد و یا تعویض فوم، ابر یا اسفنج
  • هزینه رنگ آمیزی
  • اجرت و دستمزد تعمیرکار مبل

با توجه به نوع ایراد مبل ممکن است هزینه تعمیر مبل راحتی شما شامل تمام یا برخی موارد بالا باشد.

آیا تعمیر مبل راحتی به صرفه است؟

به طور کلی میتوان اینگونه به این سوال پاسخ داد. اگر کلاف و چهار چوب مبل سالم است و کیفیت خوبی دارد، تعمیر مبل به صرفه است. البته کیفیت تعمیر همیشه بستگی به مهارت استادکار، کیفیت متریال انتخابی مانند پارچه، اسفنج و … دارد. در صورت کیفیت خوب، مبل تعمیری هیچ تفاوتی با مبل نو ندارد.

تعمیر مبل راحتی (2)
🔧🔨تعمیر،بازسازی و تغییر مدل یک دست مبل
۱️⃣مبل ۷نفره (۳+۲+۱+۱)
۲️⃣ پارچه به انتخاب مشتری مسکو ایرانی درجه ۱
۳️⃣ استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
۴️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته ها
۵️⃣ تعویض پایه مبلمان
۶️⃣ لمسه کردن تکیه گاه مبل
۷️⃣ استفاده از پارچه ۲ رنگ به سلیقه مشتری

برای تعمیر مبل راحتی اسفنج بهتر است یا فوم سرد

هر دو نوع اسفنج فوم سرد و اسفنج ساده، در صنعت تولید مبل‌های راحتی استفاده می‌شوند. به طور کلی این مورد با توجه به نیاز و سلیقه مشتری و همچنین مدل و کاربرد مبل مشخص میشود. اسفنج ساده از نظر قیمت ارزان‌تر از فوم سرد است. همچنین، با وجود این که فوم سرد سخت تر از اسفنج ساده است، اما به دلیل مقاومت بالایی که در برابر فشار و تغییر شکل دارد، به طور معمول در صنعت تولید مبل‌های راحتی استفاده می‌شود. فوم سرد نیز معمولاً دارای بازده بالاتری در طولانی مدت است و بهترین توصیه برای استفاده در مبل راحتی است. بنابراین، در انتخاب نوع اسفنج برای ساخت مبل راحتی، باید به ویژگی‌های طراحی، کیفیت، قیمت و نیاز مشتری توجه کرد. البته هر دو مدل اسفنج تراکم بالا (۳۰ یا ۳۵ کیلو) و فوم سرد شرکتی در تعمیرات مبل با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد.

تعمیر کاناپه پارچه ای
این مبل دچار آسیب جدی بر روی روکش و زیرکار، فوم، فنرها و مقداری از کلاف و فریم بود.
✅سرویس کامل زیرکار فم،فنر و اسفنج داخل مبلمان …
✅سرویس تعویض کامل روکش…
✅مقاوم سازی و بازسازی فریم(کلاف چوبی)
مشاوره در تهیه پارچه

کدام پارچه برای مبل راحتی مناسب است؟ (تعویض پارچه مبل راحتی)

پارچه و یا رویه مبل قسمتی از آن است که بیشترین تماس را با افراد دارد. قیمت تعویض پارچه مبل راحتی به عواملی چون جنس، طرح و متراژ پارچه بستگی دارد. در هنگام خرید پارچه مبلی علاوه بر در نظز گرفتن طرح و رنگ پارچه، مواردی چون محل قرارگیری مبل و میزان نظافت مورد نیاز آن را نیز در نظز بگیرید. برای مثال هنگام تعویض پارچه مبل راحتی بهتر است از پارچه های بادوام تر و ضخیم تر استفاده کنید. زیرا مبل های راحتی در معرض استفاده مکرر و احتمالاً شستشوی زیاد قرار دارند. همچنین بهتر است اگر مبلمان راحتی شما از کلاف و اسکلت خوبی برخوردار نیست از پارچه های گران برای آن استفاده نکنید. زیرا در صورت از بین رفتن کلاف تمام هزینه های شما به هدر میرود.

تعمیر مبل راحتی 4
تعمیر مبل راحتی: تغییر طرح و تعویض پارچه و فوم
جنس پارچه: سافت چینی
طرح:خط موازی
تقویت:تسمه کشی،اسفنج

چرم پارچه: چرم پارچه نوعی پارچه با طرح چرم میباشد. این پارچه ظاهری شبیه چرم دارد ولی مانند چرم پوسته پوسته نمیشود و نگهداری آن راحت تر است. همچنین به علت بافت ریز و متراکمی که دارد، مقاومت خوبی داشته و لکه ها به راحتی درون آن نفوذ نمیکنند و تمیز کردن لکه ها و کثیفی ها راحت است. از مشهورترین چرم پارچه موجود در بازار پارچه مبلی ایران میتوان به پارچه های ملیتا، هانزو، مایا، ماریو، گری و اروس اشاره کرد.

تعمیر مبل راحتی 11
تعمیر مبل راحتی:
☑ چرم پارچه هانزو
✅ طرح آب دوزی لوزی برجسته
☑ جنس چوب و پایه نراد
✅ متریال ابر کیفیت بالا

پارچه مخمل: پارچه مخمل یکی از محبوب‌ترین پارچه‌های استفاده شده برای تهیه مبل راحتی است. این پارچه بسیار نرم و شیک بوده و تنوع رنگی بسیار زیادی دارد. امروزه انواع مخمل مصنوعی در رنگ ها و طرح های بسیار متنوع با کیفیت های گوناگون تولید میشوند. پارچه مخمل در انواع ساده، برجسته، کوبیده و … تولید میشود.

پارچه گونی بافت: این پارچه در تولید مبلمان هایی به سبک مدرن کاربرد فراوان دارد. پارچه گونی بافت از الیاف کناف تولید شده (البته امروزه از مواد دیگری نیز برای تولید این پارچه استفاده میشود) و مقاومت بالایی دارد.

شما میتوانید پارچه های مبلی را از فروشگا های مختلف تهیه کرده و به تعمیرکار مورد نظر خود بسپارید. همچنین میتوانید پارچه مبل را از کالیته های متنوع خود تعمیرکار انتخاب کنید. بسیاری از تعمیرکاران معتبر مبل انواع پارچه مبلی را جهت ارائه به مشتری موجود دارند.

تعمیر مبل راحتی 9
تعمیر مبل راحتی:
💢 پارچه مسکو چینی
💢 ابر ۳۵ کیلو
💢 پایه چوب روس

پارچه های مبلمان انواع گوناگونی مانند مسکو، مازراتی، پورشه، طرح چرم و غیره در طرح ها و رنگ های متنوع ور ضخامت های گوناگون و با قیمت های بسیار متنوع موجود هستند. در صورتی که تصمیم به تعویض پارچه مبل دارید در بخش تعویض پارچه مبل میتوانید با انواع پارچه مبلی آشنا شوید. همچنین در قسمت تعمیر مبل میتوانید بهترین تعمیرکاران مبل را با کالیته پارچه های مبلی متنوع به تفکیک هر شهر ببینید.

هشدار: اگر از خدمات مبل شویی جهت شستشوی مبل استفاده میکنید، استفاده از مواد شوینده با کیفیت در افزایش طول عمر پارچه تاثیر بسزایی دارد. در حالی که استفاده از مواد بی کیفیت مبل شویی به راحتی میتوان موجب فرسوده شدن پارچه مبل راحتی گردد. مجموعه ایران تی اس ام با بررسی نظریات بسیاری از هموطنان عزیز برترین تکنسین های مبل شویی در منزل را به تفکیک شهر معرفی میکند. جهت آشنایی با متخصص برگزیده شهر محل سکونت خود به مبل شویی در منزل مراجه کنید.

تعمیر و رویه کوبی مبل راحتی
تعمیر مبل راحتی:
🔸مبل ال همراه با صندلی ناهارخوری
🔸چرم پارچه پرتو چین
🔸بازسازی کامل و رویه کوبی

رویه کوبی مبل راحتی

به طور کلی به فرآیند تعویض پارچه مبل، فوم یا اسفنج آن و در صورت نیاز فنرها رویه کوبی مبل گفته میشود. رویه کوبی مبل راحتی راه‌حلی اقتصادی جایگزین خرید مبلمان نو میباشد. همچنین با رویه کوبی مبل میتوانید تغییری اساسی در دکوراسیون منزل ایجاد کنید. قیمت تمام شده رویه کوبی مبل به عوامل بسیاری (پارچه، فوم و …) که پیشتر در مورد آنها صحبت شد بستگی دارد.

تعمیر مبل راحتی 6
رویه کوبی و تعمیر مبل راحتی:
🔹️تعویض پارچه . تماماً
🔸️ تعویض اسفنج و فوم بدنه . تماماً
🔹️ تغییر رنگ نمای کار ( قسمت چوب ها)
🔸️ ترمیم شکستگیه بعضی از دسته ها
🔹️ تغییر کلی مبل (بروزرسانی)

تعمیر دسته مبل راحتی

دسته مبل راحتی در اثر استفاده های اشتباه مانند نشستن روی آن و یا عوامل دیگر ممکن است شکسته و یا ایراد پیدا کند. در اکثر مبل ها تعویض یا تعمیر دسته مبل امکان پذیر است. استفاده از تعمیرکار مجرب و باتجربه برای یکدست و زیبا شدن نتیجه کار بسیار اهمیت دارد.

تعمیر دسته مبل راحتی
تعمیر دسته مبل راحتی

تعمیر نشیمن مبل راحتی

فوم ها یا ابرهای نشیمن مبل راحتی معمولاً یکی از اولین مواردی هستند که ایراد پیدا میکنند. مهم ترین ایراد آنها از دست دادن شکل اولیه خود میباشد که به صورت فرو رفتن اسفنج و گود شدن نشیمن مبل نمایان میشود. انواع فوم سرد و گرم با کیفیت های پایین، متوسط و بالا و با قیمت های ارزان و گران وجود دارد. فوم های کیفیت پایین و متوسط معمولا عمر مفیدی بین ۱ تا ۴ سال دارند. در صورت استفاده از فوم سرد باکیفیت بالا و اصطلاحاً خاصیت ارتجاعی بالا این زمان افزایش میابد. همچنین اینگونه فوم بعد از نشستن روی آن یه سرعت به حالت ابتدایی خود باز می‌گردد.

تعمیر مبل راحتی 10
تعمیر نشیمن مبل راحتی: تعویض پارچه + تعویض اسفنج و فوم بدنه + تغییر رنگ + باز سازی کلاف

مهم ترین عامل تعیین کننده در طول عمر فوم، تراکم و ضخامت آن است. ایتفاده از فوم سرد ۱٫۵ تا ۲٫۵ پوند بر فوت مکعب و یا اسفنج تراک بالای ۳۰ یا ۳۵ کیلویی برای تعمیر مبل با کیفیت بالا مناسب است. البته برای مبل های راحتی که در مکان های عمومی قرار دارند بهتر است از فوم با تراکم ۲٫۵ تا ۳ استفاده شود. انتخاب استفاده از فوم یا اسفنج بنا به تشخیص تعمیرکار مبل و باتوجه به مدل و محل استفاده (نشیمن دسته و …) مشخص میشود. به طور کلی از آنجا که در مبلمان راحتی معمولاً از پارچه های نازک و کشی استفاده میشود، انعطاف پذیری اسفنج سبب ایجاد نشیمن بهتر در آنها میشود. از این رو معمولاً برای تعمیر نشیمن مبل راحتی از اسفنج استفاده میشود. ولی در نهایت تشخیص درست این امر بر عهده تعمیرکار مبل راحتی است.

راهنمای تعمیر مبل راحتی در خانه

اگر پارچه مبل راحتی شما دچار پارگی کوچکی شده و یا اسکلت آن شکستگی جزئی دارد احتمالاً خود میتوانید نسبت به تعمیر مبل راحتی در خانه اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم برای این کار تعمیر مبل در خانه را بخوانید.

تعویض پارچه مبل راحتی
تعمیر مبل راحتی
🔸مبل ال ۷ نفره
🔸چرم پارچه پرتو چین
🔸بازسازی کامل و روکوبی

چگونه بهترین تعمیرات مبل راحتی را انتخاب کنیم

تعمیر مبل راحتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب میتواند راه حلی ایده‌آلی جایگزین خرید مبلمان نو باشد. مبلمان تعمیر شده با کیفیت بالا شامل تعویض پارچه، رویه کوبی مبل، تقویت نشمین (ابر یا اسفنج) و در صورت نیاز رنگ کاری از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با مبل نو ندارد. برای انتخاب بهترین کارگاه های تعمیر مبل سعی کنید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
  • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
  • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
  • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
  • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.
تعمیر مبل راحتی
قبل و بعد تعمیر✅
تعویض پارچه و تعویض فوم و ابر
تعویض پایه مبل و تغییر ظاهر

مراحل تعمیر مبل راحتی با استفاده از فوم و اسفنج را در این ویدئو کوتاه ببینید.


نمونه کار های تعمیر مبل راحتی

نمونه کار تعمیر مبل راحتی

تقویت کش و تسمه کف مبل، تقویت ابر و اسفنج دسته و تکیه گاه، تعویض ابر کف مبل با فوم سرد درجه یک، رنگ کتری و لکه گیری پایه های

نمونه کار تعمیر مبل راحتی

تعمیر و تقویت نشیمن و تکیه گاه (اسفنج مبل)

نمونه کار تعمیر مبل راحتی

تعویض روکش مبل و تعمیر افت نشیمن مبل راحتی

تعمیر صندلی اپن و تعویض پارچه صندلی اپن

نمونه کار تعمیر مبل راحتی

خدمات انجام شده :
رویه کوبی، خیاطی. برش و الگو ، تعویض پارچه خارجی مایا
تقویت جنس کف و بدنه، کار تمام ویسکوز، نجاری شکستگی دسته ها

تعمیر مبل راحتی 3
تعمیر مبل راحتی
🔸️ تعویض پارچه
🔸️ تعویض جنس بدنه (اسفنج و فوم)
🔸️ ترمیم رنگ بدنه
🔸️ گرفتن بازی کلاف
تعمیر مبل راحتی 5
بازسازی ست ۷ نفره
پارچه سافت
تعمیر مبل راحتی 7
🔰تعمیر مبل راحتی تمام پارچه
✔خدمات انجام گرفته:
▪️پارچه مسکو ارجینال چینی
▪️مدل لمسه دست دگمه دار
▪️همراه با تغییر مدل
▪️کفی مبل فوم سرد درجه یک شرکتی
تعمیر مبل راحتی 8
تعمیر ،تغییر و بازسازی مبل راحتی، پارچه گرانیت
قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

چیزی تا آخر سال نمونده اگه میخوای یه روش آسون و ارزون برای تمیز کردن [...]

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ بررسی مزایا و معایب

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ کاور مبل ژلاتینی نوعی از پیراهن مبل است که با استفاده [...]

چرا تمیز کردن مبلمان مهم است و بهترین روش آن چیست؟

مبلمان یکی از بخش های مهم و پرکاربرد خانه ها و محل های کار است. [...]

انواع اسفنج مبل; بهترین اسفنج برای تعمیر مبل کدام است

اسفنج پرکاربردترین متریال برای زیرکار مبل است. تعمیرکاران و تولیدکنندگان مبل از انواع مختبف اسفنج [...]

تعمیر مبل راحتی در خانه

معرفی ۳ تعمیرکار مبل راحتی برتر در تهران قصد داریم ۳ تعمیرکار مبل راحتی را [...]

پاک کردن نجاست روی مبل

روش پاک کردن نجاست روی مبل مبلمان ممکن است در اثر ادرار و یا ریختن [...]

تمیز کردن مبل با صابون

در این مطلب کوتاه میخواهیم نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با صابون به را [...]

خرید مبل جدید یا تعمیر مبل قدیمی، کدام بهتر است؟

تعمیر یا خرید مبل کدام به صرفه است؟ این یک پرسش رایج برای بسیاری از [...]

۱۰ نکته مهم در انتخاب مبل برای فضا های کوچک

آیا میخواهید برای آپارتمان کوچک خود که فضای کمی در سالن پذیرایی دارد مبل خریداری [...]

مبل اسکلت فلزی بهتر است یا اسکلت چوبی

اسکلت مبلمان که با نام های فریم، قاب و یا چهارچوب مبل نیز معرفی میشود [...]

تمیز کردن لکه های مبل

بهترین روش برای تمیز کردن لکه‌های مبل، به نوع پارچه و کد تمیز کردن بستگی [...]

چگونه مبلمان را تمیز و سالم نگهداریم؟ روش محافظت مبلمان از آلودگی های محیطی

روش تمیز نگه داشتن مبل و محافظت آن از آلودگی‌های محیطی بستگی به نوع جنس [...]

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با [...]

نکات مهم در تشخیص مبل باکیفیت

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید، [...]

انتخاب کوسن

تعویض کوسن های مبل یک روش آسان و ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل و نوسازی [...]

انتخاب پارچه مبل

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. انتخاب پارچه مبل انتخاب پارچه مبل خیلی مهم [...]

بررسی دلایل فرورفتگی مبل و افت نشیمن آن، روش تعمیر

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. علت نشست نشیمن مبل تعمیر فرو رفتگی مبل [...]

نکات مهم هنگام خرید مبل

چگونه مبل مناسب برای خانه انتخاب کنیم؟ این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. خرید [...]

معرفی ۳ نوع چوب در مبل سازی

بهترین چوب برای مبل این ویدئو از مجموعه mobljagvar انتخاب شده است. معرفی ۳ نوع [...]

رفع صدایی جیر جیر (قژ قژ) فنر مبل به صورت حرفه ای

اگر مبلمان فنری دارید گاهی ممکن است بعد از مدتی استفاده صدایی قژ قژ فنر [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

تمیز کردن کاور مبل طلقی

نحوه شستن کاور پلاستیکی مبل تمیز کردن کاور مبل طلقی که با اسامی کاور پلاستیکی، [...]

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل و از بین بردن لکه ها با محلول های [...]

پارچه مبلی ترک

پارچه مبلی ترک پارچه‌های مبلی تولید شده در کشور ترکیه به طور کلی برای کیفیت [...]

تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای

تمیز کردن مبل پارچه ای انواع لکه های مبل را به روش های زیر پاک [...]

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

۱۵ ترفند افزایش طول عمر مبل و نگهداری بهتر آن

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. چگونه مبلمان بیشتر عمر کند؟ مبلمان یکی از [...]

پارچه مبلی; ۲۲ پارچه مبل پرفروش در ایران و معرفی فروشندگان معتبر

بهترین پارچه مبلی با توجه به مدل مبلمان و معرفی فروشندگان پارچه مبلی در جنس [...]

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل; ۲۱ نمونه تعمیرات مبل استیل، تلفن و قیمت بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرات [...]

۲۱ مدل کاور مبل، معرفی بهترین دوزندگان، بهترین روکش مبل

انواع کاور مبل را بشناسیم خرید کاور مبل یکی از روش های مناسب برای نگهداری [...]

1 دیدگاه

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه [...]

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی) کاور مبل پلاستیکی یک راه حل [...]

12 دیدگاه

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

معرفی انواع مبل، راهنمای خرید مبلمان، چه مبلی نخریم

راهنمای خرید مبل در این مطلب می‎خواهیم در باره انتخاب مبل مناسب صحبت کنیم. از [...]

رنگ کاری مبل

نحوه رنگ کاری مبل، معرفی بهترین تکنسین های رنگ آمیزی بهترین تکنسین های رنگکاری مبل [...]

آماده سازی زیرکار مبل جهت رنگکاری

مراحل تعمیر مبل: بررسی نحوه آماده سازی زیرکار مبل قبل از رنگکاری زیرکار مبل آماده [...]

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی [...]

۲۱ مدل رویه کوبی مبل; قیمت و معرفی بهترین رویه کوبان

رویه کوبی مبل به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی [...]

از بین بردن لکه روی مبل

از بین بردن لکه روی مبل، ۹ لکه بر خانگی جهت تمیز کردن مبل از [...]

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و سرکه تمیز کردن مبل با جوش شیرین یکی [...]

3 دیدگاه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

کدام مبلمان ارزش تعمیر دارد؟ در چه شرایطی تعمیر مبل کار درستی است. اگر این [...]

مبل شویی; نمونه کارهای شستشوی مبل در منزل و محل

مبل شویی مبل شویی در منزل و محل به صورتی سیار چندسالی است که بسیار [...]

پاک کردن لکه قیر روی مبل

پاک کردن لکه قیر روی مبل با استفاده از اسپری حشره کش لکه قیر بسیار [...]

چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی [...]

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

از بین بردن بو و لکه شیر روی فرش و مبل; ترفندهای آسان و سریع

در این آموزش کوتاه به بیان سریعترین و آسان ترین روش های تمیز کردن لکه [...]

تعمیر مبل ارزان; دلایل اصلی اختلاف قیمت مابین تعمیرکاران مبل

تعمیر مبل ارزان تعمیر مبلمان با قیمت پایین یکی از فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب [...]

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

نکاتی جهت تعمیر مبل

۱- مطمئن شوید تمام پارچه ها و اسفنج های مبل جدا میشود و اصطلاحاً اسکلت [...]

نکاتی جهت افزایش طول عمر مبلمان

۱- هنگام چیدمان مبل دقت کنید که مبل ها اصطلاحاً سه لنگه نشده باشند. به [...]

تفاوت استفاده از کرک و اسفنج در تعمیر مبل

مقایسه دو مبل تعمیری با اسفنج و کرک کرک با استفاده از خورده پارچه های [...]

پاک کردن لکه ادرار از روی مبل و رفع نجاست ادرار

روش‌های پاک کردن لکه ادرار از روی مبل، از بین بردن بوی و رفع نجاست [...]

1 دیدگاه

تعویض پارچه مبل

۲۱ مدل تعویض پارچه مبل، معرفی بهترین روکوبی در شهر شما ۱۴۰۲ تعویض پارچه مبل [...]

2 دیدگاه

بهترین روش ترمیم ترک چوب مبل

ترمیم ترک چوب مبل مبل چوبی به مرور زمان و با توجه به شیوه نگهداری [...]

1 دیدگاه

پاک کردن شمع از روی فرش

بهترین روش از بین بردن لکه شمع از روی فرش پاک کردن شمع از روی [...]

تعمیر دکمه مبل

آموزش تعمیر دکمه مبل در خانه تعمیر دکمه مبل در خانه کار چندان دشواری نیست. [...]

11 دیدگاه

نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه تمیز [...]

1 دیدگاه

شستن کوسن مبل; روش تمیز کردن بالشتک پشم شیشه، پر و الیاف

شستن کوسن مبل با و بدون ماشین لباسشویی شستن کوسن مبل نبز مانند شستشو و [...]

پاک کردن اسلایم و خمیر بازی از روی مبل و فرش

بهترین روش پاک کردن لکه اسلایم روی مبل و از بین بردن لکه خمیر بازی طبق [...]

روش از بین بردن رنگ مو از روی مبل

بررسی روش ها از بین بردن رنگ مو از روی مبل و پاک کردن لکه [...]

1 دیدگاه

آموزش دوخت کوسن مبل

آموزش دوخت کوسن های زیبا در خانه فهرست مطالب آموزش کوسن ساده با چرخ خیاطی [...]

تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل، ۱۱ روش تعمیر مبل در خانه، معرفی بهترین تعمیرات مبل در [...]

14 دیدگاه

بهترین روش از بین بردن جای پایه مبل روی فرش

از بین بردن جای پایه مبل روی فرش یا موکت و بهترین روش جلوگیری از [...]

دوخت کاور مبل; آموزش گام به گام ۳ روش آسان، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل و معرفی بهترین دوزندگان آموزش دوخت کاور مبل و صندلی یکی [...]

33 دیدگاه

چگونه ترک های مبل چرمی را ترمیم کنیم؟

تعمیر مبل چرم تعمیر مبل چرمی ترک خورده چگونه است؟ آیا مبل چرم پوسته پوسته [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای، ۶ بهترین مایع برای شستشوی مبل و از بین بردن لکه

۶ بهترین مایع برای تمیز کردن مبل پارچه ای (به تفکیک جنس پارچه) برای تمیز [...]

3 دیدگاه

چگونه لکه آب را بر روی مبل پاک کنیم؟

از بین بردن لکه آب روی مبل از بین بردن لکه آب روی مبل گاهی [...]

7 دیدگاه

آموزش از بین بردن بوی سیگار روی مبل

از بین بردن بوی سیگار از مبل از بین بردن بوی سیگار از مبل گاهی [...]

از بین بردن جای سوختگی روی مبل

روش های ترمیم سوختگی مبل با سیگار، سشوار و اتو در این قسمت روش های [...]

5 دیدگاه

شستن فرش با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی فرش

آموزش جامع شستن فرش با وایتکس و روش های از بین بردن لکه و بوی [...]

آموزش تمیز کردن مبل سلطنتی; روش شستن مبل استیل و براق کردن چوب

تمیز کردن مبل سلطنتی (مبل استیل) به شیوه طبیعی و استاندارد تمیز کردن مبل سلطنتی [...]

5 دیدگاه

روش پاک کردن چسب از روی مبل ، فرش و لباس

بهترین روش‌های پاک کردن چسب رازی ، حرارتی ، قطره ای، یک دو سه و [...]

18 دیدگاه

۵ بهترین ترفند پاک کردن آدامس روی مبل و فرش

روش های آسان پاک کردن آدامس و از بین بردن لکه آن روی فرش و [...]

2 دیدگاه

آموزش جامع پاک کردن لکه چای روی مبل و فرش

روش های آسان برای پاک کردن لکه چای از روی مبل و فرش گاهی اوقات [...]

1 دیدگاه

۶ ترفند پاک کردن لاک از روی مبل و فرش

پاک کردن لاک از روی مبل چگونه است؟ پاک کردن لاک از روی مبل به [...]

9 دیدگاه

مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟ کدام شرکت ها ارزان [...]

2 دیدگاه

بهترین روشهای پاک کردن لکه شمع روی مبل

پاك كردن شمع از روي مبل در این مقاله کوتاه به بیان بهترین روش های [...]

1 دیدگاه

پاک کردن روغن از روی مبل یا فرش; ترفند آسان از بین بردن لکه چربی

پاک کردن لکه روغن روی مبل یا فرش در این آموزش کوتاه بهترین روش های [...]

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل; ترفند تمیز کردن انواع جوهر

۷ روش پاک کردن جوهر خودکار پاک کردن لکه جوهر خودکار یا ماژیک از روی [...]

6 دیدگاه

آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع [...]

1 دیدگاه

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

۲ روش از بین بردن لکه شکلات روی مبل; ترفند تمیز کردن کاکائو

پاک کردن لکه کاکائو روی مبل چگونه لکه شکلات یا کاکائو را از روی مبل [...]

روش پاک کردن لکه خون از روی مبل; ۵ ترفند آسان

لکه خون روی مبل چگونه لکه خون خشک شده را از روی مبل پاک کنیم؟ [...]

7 دیدگاه

آموزش تمیز کردن و شستن مبل با شامپو فرش

شستن مبل با شامپو فرش چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد؟ شستن مبل [...]

چگونه از دوده گرفتن مبل جلوگیری کنیم

دوده گرفتن مبل و روش جلوگیری از آن دوده گرفتن مبل بخصوص در فصل زمستان [...]

تمیز کردن مبل مخمل; ۴ ترفند آسان پاک کردن لکه پارچه مخمل

تمیز کردن مبل مخمل  تمیز کردن مبل مخمل و شستن بموقع آن از نکات اساسی [...]

17 دیدگاه

شستن مبل حصیری و روش مراقبت و تمیز نگه داشتن آن 

شستن مبل حصیری و تمیز نگه داشتن آن  مبل حصیری، انتخابی شیک؛ محبوب و همه پسند [...]

تمیز کردن مبل چرمی و نحوه از بین بردن لکه روی چرم

تمیز کردن مبل چرمی تمیز کردن مبل چرمی در عین سادگی اهمیت بسیار زیادی دارد. [...]

شستن مبل پارچه ای

شستن مبل پارچه ای و نحوه صحیح تمیز کردن آن اجازه ندهید که لکه های [...]

طرز استفاده از بخارشوی برای مبل، شستن مبل با بخارشو در ۳ مرحله

شستن و تمیز کردن مبل با بخارشو در ۳ مرحله طرز استفاده از بخارشوی برای [...]

5 دیدگاه

شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر [...]

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *