تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

تعویض پارچه مبل (2)

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با هزینه کمتر نسبت به خرید مبل! حتی گاهی علاوه بر تعویض رویه مبل، تغییر در مدل مبلمان نیز امکان پذیر است. در اینجا ابتدا روش انتخاب بهترین پارچه مبل و هزینه خرید و تعویض پارچه مبل را بیان میکنیم. سپس به این سوال پاسخ میدهیم که آیا نیازی به تعویض فوم و یا اسفنج مبل دارید. همچنین اگر خودتان میخواهید پارچه مبل را عوض کنید روش کار را میگوییم. در آخر نیز بهترین کارگاه های تعمیر مبل در کشور را به همراه نمونه کار قبل و بعد از تعویض پارچه مبل معرفی میکنیم.

آنچه خواهید خواند

انتخاب پارچه

انتخاب پارچه مبل اولین قدم برای تعویض پارچه مبل انتخاب پارچه مبلی مناسب میباشد. پارچه مناسب را باید با توجه به جنس، رنگ و قیمت آن انتخاب کنید.

جنس پارجه

جنس پارچه جنس پارچه مبل با توجه به نیاز شما متفاوت است. انواع پارچه های تدی، مخمل، چرم پارچه و … در بازار وجود دارد.

اگر مبل راحتی دارید بهتر است اولویت شما در انتخاب پارچه راحتی نشیمن آن و همچنین راحتی تمیز کردن آن باشد. زیرا معمولاً به طور روزمره و در ساعات طولانی از مبل های راحتی استفاده میشود. از این رو این پارچه ها در معرض کثیفی قرار دارند. بهتر است جنس پارچه را طوری انتخاب کنید که لکه ها براحتی از روی آنها پاک شوند. همچنین بدلیل استفاده فراوان باید کیفیت بالایی داشته باشد و به سرعت فرسوده نشود. انواع پارچه کتان، چرم پارچه و پارچه های مخمل باکیفیت برای مبلمان راحتی مناسب هستند.

برای مبلمان چستر نیز پارچه باید مقاومت بالایی در برابر کشش داشته باشد. زیرا وجود دکمه های فراوان پارچه را تحت کشش زیادی قرار میدهد. برای جلوگیری از پارخ شدن محل دوخت دکمه کیفیت پارچه اهمیت دارد. در هنگام انتخاب پارچه برای مبل چستر استحکام آن را بررسی کنید. در گذشته انواع چرم برای مبل چستر بسیار محبوب بود ولی امروزه انواع پارچه کتان با کیفیت بالا محبوبیت بیشتری دارد.

اولویت انتخاب پارچه برای مبل سلطنتی و استیل زیبایی آن میباشد. زیرا معمولاً اولین هدف خریدار این نوع مبلمان زیبایی و شکوه آن است. انواع پارچه های بافت برجسته برای مبل سلطنتی بسیار محبوب است. ازمیان آن ها میتوان به پارچه های کریستال و شانل اشاره کرد. همانطور که گفتیم کیفیت پارچه مبلی مهم است. متاسفانه انواع پارچه مبلی ضعیف و با تراکم بافت پایین در بازار وجود دارد. ویدئو زیر را ببینید تا بتوانید براحتی پارچه های خوب و باکیفیت را تشخیص دهید.


رنگ پارچه مبلی

مسلما اولین اولویت در انتخاب رنگ پارچه سلیقه شما میباشد. ولی در نظر گرفتن چند اصل مهم میتواند در انتخاب بهتر شما را یاری کند. معمولاً بهتر است رنگ پارچه را با توجه به رنگ سایر لوازم منزل مانند فرش ها، دکوراسیون و دیوارها انتخاب کنید. البته به یاد داشته باشید که پارچه هایی با طرح ساده و رنگ ها خنثی را میتوانید با انواع دکوراسیون ست کنید.

گاهی در انتخاب رنگ پارچه به مد توجه زیادی میشود. ولی فراموش نکنید که احتمالاً شما تا چند سال آینده تصمیم به تعویض دوباره پارچه مبل نخواهید داشت. درحالیکه سال بعد ممکن است مد روز عوض شود. بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب پارچه بیش از اندازه مد را اولویت قرار ندهید. به طور کلی رنگ های خنثی (کرم، طوسی، خاکستری، قهوه‌ای و …) هیچگاه از مد نمی‌افتند. من در مقاله دیگری چندین ترکیب مناسب و بسیار زیبا برای رنگ پارچه مبل را بیان کرده‌ام. پیشنهاد میکنم انتخاب رنگ پارچه مبلی را بخوانید.

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

قیمت پارچه مبلی

قیمت پارچه مبلی مسلماً قیمت پارچه مبلی در انتخاب آن تاثیر دارد. انواع پارچه مبلی از ۷۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر متر پارچه وجود دارد. در جدول زیر قیمت انواع پارجه مبلی ذکر شده است.

لیست قیمت پرفروش ترین پارچه های مبلی (۱۴۰۲)

نوع پارچه محدوده قیمت (هر متر تومان)
پارچه مبلی پورشه ۸۰٫۰۰۰ الی ۱۲۵٫۰۰۰
پارچه مبلی سافت ۱۴۰٫۰۰۰ الی ۱۸۵٫۰۰۰
پارچه مبلی مازراتی ۷۵٫۰۰۰ الی ۱۰۹٫۰۰۰
پارچه مبلی مسکو ۱۱۵٫۰۰۰ الی ۱۷۲٫۰۰۰
پارچه مبلی مسکو (درجه ۲) ۸۰٫۰۰۰ الی ۱۱۰٫۰۰۰
پارچه مبلی نیوجرسی ۱۱۳٫۰۰۰ الی ۱۹۶٫۰۰۰
پارچه مبلی کریستال ۱۰۰٫۰۰۰ الی ۴۱۰٫۰۰۰
پارچه مبلی شانل ۱۷۸٫۰۰۰ الی ۴۹۰٫۰۰۰
چرم پارچه ۱۴۳٫۰۰۰ الی ۲۸۶٫۰۰۰
پارچه مبلی مخمل ۱۱۹٫۰۰۰ الی ۳۸۸٫۰۰۰

پیشنهاد مطالعه: ما در بخش دیگری ۲۲ مدل پرفروش ترین پارچه های مبلی در بازار را معرفی کرده ایم. در صورت تمایل پارچه مبلی را ببینید.

فروشگاه های برگزیده فروش پارچه مبلی در شهر شما

بررسی فوم و اسفنج مبل

فراموش نکنید که بخش زیادی از رویه کوبی مجدد مبل مربوط به هزینه های خرید پارچه و اجرت دوخت آن میباشد. بنابراین بد نیست که زیرکار مبل را نیز بررسی کنید. زیرکار مبل شامل مواردی چون فوم، اسفنج و فنربندی آن میباشد. اگر فوم یا اسفنج مبل نیاز به تعویض داشته باشد ولی شما از آن صرف نظر کنید، مطمئن باشید که مبلمان حتی با پارچه نو به شکل یک مبل کاملاً جدید و زیبا در نخواهد آمد.

بنابراین اگر فوم و اسفنج آن دچار افت شده است حتما از تعمیرکار بخواهید که آنها را کاملاً تعویض کند و از مراحل کار برای شما عکس ارسال کند. انواع روش های تقویت اسفنج قدیمی به هیچ عنوان کارساز نیست.

اگر مبل سلطنتی و یا استیل دارید از انواع فوم سرد شرکتی جهت ساخت زیرکار استفاده میشود. یکی از بهترین تولیدکنندگان فوم سرد شرکت بسپار است.

برای انواع مبل راحتی و چستر میتوانید از فوم سرد یا اسفنج استفاده کنید. برای قسمت های دسته و تکیه گاه اسفنج ۲۵ یا ۳۰ کیلو مناسب است. و برای قسمت های نشیمن باید از فوم سرد یا اسفنج متراکم ۳۵ کیلو استفاده شود.

جهت آشنایی بیشتر با فوم و اسفنج و کیفیت آنها تفاوت فوم سرد و اسفنج در مبلمان را بخوانید.

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

انتخاب تعمیرکار خوب

حال که تصمیم به تعویض پارچه مبل گرفته‌اید مهمترین نکته انتخاب تعمیرکار خوب و حرفه ای است. فراموش نکنید شیوه دوخت پارچه م میزان کشش آن در هنگام دوخت در طول عمر مبلمان شما تاثیر زیادی دارید. بنابراین وقت کافی بگذارید و یک تعمیرکار مناسب انتخاب کنید.

نکات مهمی که هنگام انتخاب تعمیرکار مبل باید به آنها توجه کنید:

  • قیمت تنها ملاک انتخاب شما نباشد. حتماً نمونه کارهای کارگاه تعمیر مبل را ببینید و توجه کنید که چه مقدار اصطلاحاً بار سوار مبل میکنند. (از لحاظ ابر و فوم و اسفنج)
  • از مراحل انجام کار عکس و تصویر داشته باشند. بررسی کنید که مبل رو کامل میشکافند و متریال فرسوده را پاکسازی میکنند. متاسفانه بعضیها حتی مبل را نمیشکافند و فقط تقویت سطحی میکنند و پارچه جدید را روی همان کار قبلی رویه کوبی میکنند.
  • چه برای تولید و چه تعمير توجه کنید که اگر بخواهید قبل از شروع همکاری یا در حین کار در محل کارگاه حضور داشته باشید مشکلی با حضور شما نداشته باشند یا اگر نمیتوانید حضوری در محل باشید، ایشان عکس یا فیلم از مراحل انجام کار برای شما ارسال کنند.
  • سوالات شما را با دقت و حوصله جواب بدهند و تخصص انجام تمامی مراحل کار تعمیر مبلمان رواداشته باشند.
  • اگر مبل دوخت یا لمسه تزئینی دارد تا زمانیکه شما نخواهید گروه تعمیرات حق حذف آنها را ندارد. مگر اینکه شما بخواهید آن دوخت ها و یا لمسه ها از روی مبل حذف شود.

معرفی بهترین کارگاهای تعمیر مبل در سراسر کشور

همکاران من در ایران تی اس ام با بررسی سوابق بسیاری از تعمیرکاران و همچنین بررسی نظریات بسیاری از مشتریان بهترین کارگاه های تعمیر مبل در بسیاری از شهرهای ایران را برگزیده اند. کافیست اسم شهر محل سکونت خود را در باکس زیر جستجو کنید و یا از لیست زیر شهر خود را انتخاب کنید.

مراحل تعویض پارچه مبل و رویه کوبی به صورت حرفه‌ای

همانطور که در ویدئو زیر می بینید تمام قسمت های قدیمی مبل از اسکلت جدا شده و مبلمان کاملاً به چوب رسیده است.


تعویض پارچه مبل در خانه

هرچند تعویض پارچه مبل نیاز به مهارت کافی دارد و باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود ولی اگر میخواهید کمتر هزینه کنید و همچنین حوصله و سلیقه کافی و امکاناتی چون منگنه کوبی بادی دارید، میتوانید تعویض پارچه مبل را در خانه نیز انجام دهید. ویدئو زیر آموزش تعویض پارچه مبل در خانه میباشد. در این ویدئو تویض پارچه مبل یک صندلی فرحی انجام شده است.


هزینه تعویض پارچه مبل

همانطور که بیان کردم هزینه تعویض پارچه مبل به مواردی چون قیمت پارچه و متراژ مورد نیاز بستگی دارد. پارچه های مبلی از ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان برای هر متر در بازار موجود است. و مبل های مختلف با توجه به مدل آنها به ۱۰ تا ۴۰ متر پارچه نیاز دارند.

به عنوان مثال یک مبل راحتی ۷ نفره به طور میانگین چیزی در حدود ۲۵ متر پارچه نیاز دارد. پس هزینه تعویض پارچه مبل راحتی ۷ نفره به قرار زیر است: (با فرض اینکه پارچه متری ۲۰۰ هزار تومانی تهیه کرده‌اید)

  • هزینه خرید پارچه: ۲۵*۲۰۰٫۰۰۰= ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  • هزینه تعویض فوم در حدود ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  • اجرت تعمیر در حدود ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

بنابراین هزینه تعویض پارچه مبل راحتی ۷ نفره ۱۱ میلیون تومان است.

البته به این مبلغ ممکن است مواردی چون رنگ آمیزی اسکلت مبل، تعمیر شکستگی ها و صداگیری و … اضافه شود

نمونه‌کارهای تعویض پارچه مبل

در تصاویر زیر میتوانید چندین نمونه‌کار قبل و بعد از تعویض پارچه مبل را مشاهده کنید.

تعویض پارچه مبل
1️⃣مبل ۳ نفره
۲️⃣ تعویض پارچه مبل به انتخاب مشتری رویال درجه ۱
۳️⃣ استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
۴️⃣ تغییر مدل تکیه گاه و اجرای طرح چستر
۵️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته و تکیه گاه
1️⃣مبل ۷نفره (۳+۲+۱+۱)
۲️⃣ تعویض پارچه مبل به انتخاب مشتری فوستو درجه ۱
۳️⃣ تقویت اسفنج کف مبل
۴️⃣ تغییر مدل تکیه گاه و اجرای طرح چستر با دکمه
۵️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته
تعویض پارچه مبل
1️⃣مبل ۷نفره (۳+۲+۱+۱)
۲️⃣ تعویض پارچه مبل به انتخاب مشتری لوییز ویلتون درجه ۱
۳️⃣ استفاده از فوم سرد با ضمانت ۴۸ ماه برای کف مبل
۴️⃣ تغییر مدل تکیه گاه و اجرای طرح شیاری
۵️⃣ تعویض کامل اسفنج دسته و تکیه گاه
۷️⃣ تغییر مدل کف مبل
قبل از عید با این روش مبل‌ها رو تمیز کن!

چیزی تا آخر سال نمونده اگه میخوای یه روش آسون و ارزون برای تمیز کردن [...]

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ بررسی مزایا و معایب

کاور مبل ژلاتینی چیست؟ کاور مبل ژلاتینی نوعی از پیراهن مبل است که با استفاده [...]

چرا تمیز کردن مبلمان مهم است و بهترین روش آن چیست؟

مبلمان یکی از بخش های مهم و پرکاربرد خانه ها و محل های کار است. [...]

انواع اسفنج مبل; بهترین اسفنج برای تعمیر مبل کدام است

اسفنج پرکاربردترین متریال برای زیرکار مبل است. تعمیرکاران و تولیدکنندگان مبل از انواع مختبف اسفنج [...]

تعمیر مبل راحتی در خانه

معرفی ۳ تعمیرکار مبل راحتی برتر در تهران قصد داریم ۳ تعمیرکار مبل راحتی را [...]

پاک کردن نجاست روی مبل

روش پاک کردن نجاست روی مبل مبلمان ممکن است در اثر ادرار و یا ریختن [...]

تمیز کردن مبل با صابون

در این مطلب کوتاه میخواهیم نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با صابون به را [...]

خرید مبل جدید یا تعمیر مبل قدیمی، کدام بهتر است؟

تعمیر یا خرید مبل کدام به صرفه است؟ این یک پرسش رایج برای بسیاری از [...]

۱۰ نکته مهم در انتخاب مبل برای فضا های کوچک

آیا میخواهید برای آپارتمان کوچک خود که فضای کمی در سالن پذیرایی دارد مبل خریداری [...]

مبل اسکلت فلزی بهتر است یا اسکلت چوبی

اسکلت مبلمان که با نام های فریم، قاب و یا چهارچوب مبل نیز معرفی میشود [...]

تمیز کردن لکه های مبل

بهترین روش برای تمیز کردن لکه‌های مبل، به نوع پارچه و کد تمیز کردن بستگی [...]

چگونه مبلمان را تمیز و سالم نگهداریم؟ روش محافظت مبلمان از آلودگی های محیطی

روش تمیز نگه داشتن مبل و محافظت آن از آلودگی‌های محیطی بستگی به نوع جنس [...]

تعمیر رنگ مبل در منزل

تعمیر رنگ مبل در منزل ترمیم و رفع خط و خش روی چوب (تعمیر رنگ [...]

هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره

در اینجا من هزینه تعویض پارچه مبل ۷ نفره را به شما میگویم. برای اطلاع [...]

تعویض پارچه مبل، صفر تا صد انتخاب پارچه و معرفی بهترین تعمیرات

با تعویض پارچه مبل و رویه کوبی آن میتوانید مبلمانی نو داشته باشید. البته با [...]

نکات مهم در تشخیص مبل باکیفیت

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید، [...]

انتخاب کوسن

تعویض کوسن های مبل یک روش آسان و ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل و نوسازی [...]

انتخاب پارچه مبل

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. انتخاب پارچه مبل انتخاب پارچه مبل خیلی مهم [...]

بررسی دلایل فرورفتگی مبل و افت نشیمن آن، روش تعمیر

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. علت نشست نشیمن مبل تعمیر فرو رفتگی مبل [...]

نکات مهم هنگام خرید مبل

چگونه مبل مناسب برای خانه انتخاب کنیم؟ این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. خرید [...]

معرفی ۳ نوع چوب در مبل سازی

بهترین چوب برای مبل این ویدئو از مجموعه mobljagvar انتخاب شده است. معرفی ۳ نوع [...]

رفع صدایی جیر جیر (قژ قژ) فنر مبل به صورت حرفه ای

اگر مبلمان فنری دارید گاهی ممکن است بعد از مدتی استفاده صدایی قژ قژ فنر [...]

مبل ها را خودمان بشوییم یا به مبل شویی بسپاریم

شستشوی مبل را خود انجام دهیم یا به مبل شویی بسپاریم مبل ها نیز مانند [...]

2 دیدگاه

تمیز کردن کاور مبل طلقی

نحوه شستن کاور پلاستیکی مبل تمیز کردن کاور مبل طلقی که با اسامی کاور پلاستیکی، [...]

تمیز کردن مبل; بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل

بهترین روش‌های شستشو و نظافت مبل و از بین بردن لکه ها با محلول های [...]

پارچه مبلی ترک

پارچه مبلی ترک پارچه‌های مبلی تولید شده در کشور ترکیه به طور کلی برای کیفیت [...]

تعمیر مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی بهترین کارگاه های تعمیرات مبل جهت تعمیر مبل راحتی توسط همکاران ما [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای

تمیز کردن مبل پارچه ای انواع لکه های مبل را به روش های زیر پاک [...]

راهنمای انتخاب رنگ پارچه مبلی با توجه به جنس پارچه

چگونه رنگ پارچه مبلی را انتخاب کنیم؟ با انتخاب درست رنگ پارچه مبلی سالن پذیرایی [...]

۱۵ ترفند افزایش طول عمر مبل و نگهداری بهتر آن

این ویدئو از jobed_aghdam برگزیده شده است. چگونه مبلمان بیشتر عمر کند؟ مبلمان یکی از [...]

پارچه مبلی; ۲۲ پارچه مبل پرفروش در ایران و معرفی فروشندگان معتبر

بهترین پارچه مبلی با توجه به مدل مبلمان و معرفی فروشندگان پارچه مبلی در جنس [...]

1 دیدگاه

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل; ۲۱ نمونه تعمیرات مبل استیل، تلفن و قیمت بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرات [...]

۲۱ مدل کاور مبل، معرفی بهترین دوزندگان، بهترین روکش مبل

انواع کاور مبل را بشناسیم خرید کاور مبل یکی از روش های مناسب برای نگهداری [...]

1 دیدگاه

دوخت کاور صندلی

آموزش دوخت کاور صندلی دوخت کاور برای صندلی های نهارخوری، چرخدار، کامپیوتر و … علاوه [...]

آموزش دوخت کاور پلاستیکی مبل، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی (کاور پلاستیکی، ژلاتینی، طلقی) کاور مبل پلاستیکی یک راه حل [...]

12 دیدگاه

۶ بهترین مایع شوینده مبل برای دستگاه مبل شویی

معرفی انواع مایع مبل شویی و مواد شوینده مبل نانو اگر تاکنون سرویس شستشوی مبل [...]

11 دیدگاه

معرفی انواع مبل، راهنمای خرید مبلمان، چه مبلی نخریم

راهنمای خرید مبل در این مطلب می‎خواهیم در باره انتخاب مبل مناسب صحبت کنیم. از [...]

رنگ کاری مبل

نحوه رنگ کاری مبل، معرفی بهترین تکنسین های رنگ آمیزی بهترین تکنسین های رنگکاری مبل [...]

آماده سازی زیرکار مبل جهت رنگکاری

مراحل تعمیر مبل: بررسی نحوه آماده سازی زیرکار مبل قبل از رنگکاری زیرکار مبل آماده [...]

تعمیر دسته مبل

تعمیر دسته مبل تعمیر دسته مبل راحتی و تعمیر دسته مبل استیل اگر دچار شکستگی [...]

۲۱ مدل رویه کوبی مبل; قیمت و معرفی بهترین رویه کوبان

رویه کوبی مبل به فرآیند سوار کردن بار برروی کلاف مبل و نصب پارچه روی [...]

از بین بردن لکه روی مبل

از بین بردن لکه روی مبل، ۹ لکه بر خانگی جهت تمیز کردن مبل از [...]

آموزش تمیز کردن مبل با جوش شیرین و از بین بردن لکه

تمیز کردن مبل با جوش شیرین و سرکه تمیز کردن مبل با جوش شیرین یکی [...]

3 دیدگاه

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

کدام مبلمان ارزش تعمیر دارد؟ در چه شرایطی تعمیر مبل کار درستی است. اگر این [...]

مبل شویی; نمونه کارهای شستشوی مبل در منزل و محل

مبل شویی مبل شویی در منزل و محل به صورتی سیار چندسالی است که بسیار [...]

پاک کردن لکه قیر روی مبل

پاک کردن لکه قیر روی مبل با استفاده از اسپری حشره کش لکه قیر بسیار [...]

چرا شستشوی مبل در منزل اهمیت دارد؟

امروزه روش های بسیار آسانی برای مبل شویی در منزل وجود دارد. تکنسین های مبلشویی [...]

مبل شویی با دستگاه; مراحل و آموزش مبل شویی در منزل

مبل شویی با دستگاه مبل شویی با دستگاه در منزل از جمله خدماتی است که [...]

از بین بردن بو و لکه شیر روی فرش و مبل; ترفندهای آسان و سریع

در این آموزش کوتاه به بیان سریعترین و آسان ترین روش های تمیز کردن لکه [...]

تعمیر مبل ارزان; دلایل اصلی اختلاف قیمت مابین تعمیرکاران مبل

تعمیر مبل ارزان تعمیر مبلمان با قیمت پایین یکی از فاکتورهای بسیار مهم جهت انتخاب [...]

تفاوت فوم و اسفنج در تعمیر مبل، فوم سرد بهتر است یا اسفنج

فوم یا اسفنج; کدام برای تعمیر مبل بهتر است؟ در ابتدا باید بدانید که فوم [...]

نکاتی جهت تعمیر مبل

۱- مطمئن شوید تمام پارچه ها و اسفنج های مبل جدا میشود و اصطلاحاً اسکلت [...]

نکاتی جهت افزایش طول عمر مبلمان

۱- هنگام چیدمان مبل دقت کنید که مبل ها اصطلاحاً سه لنگه نشده باشند. به [...]

تفاوت استفاده از کرک و اسفنج در تعمیر مبل

مقایسه دو مبل تعمیری با اسفنج و کرک کرک با استفاده از خورده پارچه های [...]

پاک کردن لکه ادرار از روی مبل و رفع نجاست ادرار

روش‌های پاک کردن لکه ادرار از روی مبل، از بین بردن بوی و رفع نجاست [...]

1 دیدگاه

تعویض پارچه مبل

۲۱ مدل تعویض پارچه مبل، معرفی بهترین روکوبی در شهر شما ۱۴۰۲ تعویض پارچه مبل [...]

2 دیدگاه

بهترین روش ترمیم ترک چوب مبل

ترمیم ترک چوب مبل مبل چوبی به مرور زمان و با توجه به شیوه نگهداری [...]

1 دیدگاه

پاک کردن شمع از روی فرش

بهترین روش از بین بردن لکه شمع از روی فرش پاک کردن شمع از روی [...]

تعمیر دکمه مبل

آموزش تعمیر دکمه مبل در خانه تعمیر دکمه مبل در خانه کار چندان دشواری نیست. [...]

11 دیدگاه

نحوه تمیز کردن مبل کرم، سفید و روشن

آموزش بهترین روش های تمیز کردن مبل رنگ کرم، سفید و روشن در خانه تمیز [...]

1 دیدگاه

شستن کوسن مبل; روش تمیز کردن بالشتک پشم شیشه، پر و الیاف

شستن کوسن مبل با و بدون ماشین لباسشویی شستن کوسن مبل نبز مانند شستشو و [...]

پاک کردن اسلایم و خمیر بازی از روی مبل و فرش

بهترین روش پاک کردن لکه اسلایم روی مبل و از بین بردن لکه خمیر بازی طبق [...]

روش از بین بردن رنگ مو از روی مبل

بررسی روش ها از بین بردن رنگ مو از روی مبل و پاک کردن لکه [...]

1 دیدگاه

آموزش دوخت کوسن مبل

آموزش دوخت کوسن های زیبا در خانه فهرست مطالب آموزش کوسن ساده با چرخ خیاطی [...]

تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل، ۱۱ روش تعمیر مبل در خانه، معرفی بهترین تعمیرات مبل در [...]

14 دیدگاه

بهترین روش از بین بردن جای پایه مبل روی فرش

از بین بردن جای پایه مبل روی فرش یا موکت و بهترین روش جلوگیری از [...]

دوخت کاور مبل; آموزش گام به گام ۳ روش آسان، معرفی بهترین دوزندگان

آموزش دوخت کاور مبل و معرفی بهترین دوزندگان آموزش دوخت کاور مبل و صندلی یکی [...]

33 دیدگاه

چگونه ترک های مبل چرمی را ترمیم کنیم؟

تعمیر مبل چرم تعمیر مبل چرمی ترک خورده چگونه است؟ آیا مبل چرم پوسته پوسته [...]

تمیز کردن مبل پارچه ای، ۶ بهترین مایع برای شستشوی مبل و از بین بردن لکه

۶ بهترین مایع برای تمیز کردن مبل پارچه ای (به تفکیک جنس پارچه) برای تمیز [...]

3 دیدگاه

چگونه لکه آب را بر روی مبل پاک کنیم؟

از بین بردن لکه آب روی مبل از بین بردن لکه آب روی مبل گاهی [...]

7 دیدگاه

آموزش از بین بردن بوی سیگار روی مبل

از بین بردن بوی سیگار از مبل از بین بردن بوی سیگار از مبل گاهی [...]

از بین بردن جای سوختگی روی مبل

روش های ترمیم سوختگی مبل با سیگار، سشوار و اتو در این قسمت روش های [...]

5 دیدگاه

شستن فرش با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی فرش

آموزش جامع شستن فرش با وایتکس و روش های از بین بردن لکه و بوی [...]

آموزش تمیز کردن مبل سلطنتی; روش شستن مبل استیل و براق کردن چوب

تمیز کردن مبل سلطنتی (مبل استیل) به شیوه طبیعی و استاندارد تمیز کردن مبل سلطنتی [...]

5 دیدگاه

روش پاک کردن چسب از روی مبل ، فرش و لباس

بهترین روش‌های پاک کردن چسب رازی ، حرارتی ، قطره ای، یک دو سه و [...]

18 دیدگاه

۵ بهترین ترفند پاک کردن آدامس روی مبل و فرش

روش های آسان پاک کردن آدامس و از بین بردن لکه آن روی فرش و [...]

2 دیدگاه

آموزش جامع پاک کردن لکه چای روی مبل و فرش

روش های آسان برای پاک کردن لکه چای از روی مبل و فرش گاهی اوقات [...]

1 دیدگاه

۶ ترفند پاک کردن لاک از روی مبل و فرش

پاک کردن لاک از روی مبل چگونه است؟ پاک کردن لاک از روی مبل به [...]

9 دیدگاه

مبل شویی ارزان – بهترین شرکت های شستشوی مبل در منزل ارزان کدامند؟

مبل شویی ارزان مبل شویی ارزان در تهران را چگونه بیابیم؟ کدام شرکت ها ارزان [...]

2 دیدگاه

بهترین روشهای پاک کردن لکه شمع روی مبل

پاك كردن شمع از روي مبل در این مقاله کوتاه به بیان بهترین روش های [...]

1 دیدگاه

پاک کردن روغن از روی مبل یا فرش; ترفند آسان از بین بردن لکه چربی

پاک کردن لکه روغن روی مبل یا فرش در این آموزش کوتاه بهترین روش های [...]

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی مبل; ترفند تمیز کردن انواع جوهر

۷ روش پاک کردن جوهر خودکار پاک کردن لکه جوهر خودکار یا ماژیک از روی [...]

6 دیدگاه

آموزش شستن مبل با وایتکس; از بین بردن لکه وایتکس و بهترین مواد شوینده

شستن مبل با وایتکس و آموزش از بین بردن لکه وایتکس روی مبل (بهترین مایع [...]

1 دیدگاه

آشنایی با انواع دستگاه مبل شویی

دستگاه مبل شویی بهترین دستگاه مبل شویی کدام است؟ از چه نوع دستگاه هایی برای [...]

۲ روش از بین بردن لکه شکلات روی مبل; ترفند تمیز کردن کاکائو

پاک کردن لکه کاکائو روی مبل چگونه لکه شکلات یا کاکائو را از روی مبل [...]

روش پاک کردن لکه خون از روی مبل; ۵ ترفند آسان

لکه خون روی مبل چگونه لکه خون خشک شده را از روی مبل پاک کنیم؟ [...]

7 دیدگاه

آموزش تمیز کردن و شستن مبل با شامپو فرش

شستن مبل با شامپو فرش چگونه است و چه مزایا و معایبی دارد؟ شستن مبل [...]

چگونه از دوده گرفتن مبل جلوگیری کنیم

دوده گرفتن مبل و روش جلوگیری از آن دوده گرفتن مبل بخصوص در فصل زمستان [...]

تمیز کردن مبل مخمل; ۴ ترفند آسان پاک کردن لکه پارچه مخمل

تمیز کردن مبل مخمل  تمیز کردن مبل مخمل و شستن بموقع آن از نکات اساسی [...]

17 دیدگاه

شستن مبل حصیری و روش مراقبت و تمیز نگه داشتن آن 

شستن مبل حصیری و تمیز نگه داشتن آن  مبل حصیری، انتخابی شیک؛ محبوب و همه پسند [...]

تمیز کردن مبل چرمی و نحوه از بین بردن لکه روی چرم

تمیز کردن مبل چرمی تمیز کردن مبل چرمی در عین سادگی اهمیت بسیار زیادی دارد. [...]

شستن مبل پارچه ای

شستن مبل پارچه ای و نحوه صحیح تمیز کردن آن اجازه ندهید که لکه های [...]

طرز استفاده از بخارشوی برای مبل، شستن مبل با بخارشو در ۳ مرحله

شستن و تمیز کردن مبل با بخارشو در ۳ مرحله طرز استفاده از بخارشوی برای [...]

5 دیدگاه

شستن مبل در منزل و تمیز کردن لکه ها

آموزش شستن مبل در منزل و روش از بین بردن لکه ها، با لکه بر [...]

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *